אמנות לחימה

shruki

New member
אמנות לחימה

היי כולם אני מתאמן שנתיים בפול קונטקט ולדעתי אין שיטה עדיפה מזו: יש בה ברוטליות ועדינות, הטוב מכל העולמות

untitled

New member
איפה אתה מתאמן

ובמה (קארטה, קרב מגע, וגם אצל מי) אני מתאמן קארטה קיוקושין שזה מגע מלא

shruki

New member
תגובה

אני מתאמן בבית יש לי שק, אגס, ציוד, וספרי הדרכה

untitled

New member
ספר אף פעם לא יהיה

טוב כמו מורה... אין כמו הדגמה חיה. וחוץ מזה, אימון רק על שק הוא מעשי אמנם אבל לא מפתח לך דברים אחרים שאימון קבוצתי אם מורה מפתח. אתה לא מתנסה בעבודה תכלס מול בן אדם, ושק לא מפתח יכולת ספיגה (זה לא משנה איזה שרירים יש לך וכמה כפיפות בטן לדוגמא אתה עושה, יכולת ספיגה זה משהו נרכש אתה גם לא מפתח את הבלימות שלך ואת ההגנה, כי כל אומנות לחימה, זה ``הגנה עצמית`` ולא ``התקפה עצמית`` אבל, כל הכבוד לך שבכל זאת אתה מתאמן, למרות שהייתי ממליץ לך ללכת לחפש מורה.

viper2k

New member
ממולץ לך להתאמן במכון

במכון אתה תלמד יותר ויש מי שיתקן אותך

viper2k

New member
צודק אין כמו מגע מלא

אין כמו מגע מלא זה הכי קרוב לדבר האמיתי ברחוב וזה מפתח את יכולת הספיגה

המצאיות

New member
אני מניח שאתה לא נהנה מכל העולמות..

אני מניח שאתה לא נהנה מכל העולמות..כי יש אומנות (לא מוקרת בכלל אין לי מושג למה-בעצם יש לי אבל אני לא יכול להגיד) שלא רק שיש עדינות וברוטליות אלא שגם הברוטליות מתחלקת ל4 סוגים וגם העדינות ל4 סוגים אההה קוראים לאומנות elemental

ghosts

New member
לפני שאתה לומד להרביץ,תלמד...

כיצד נימנעים מקרב. כשתדע להימנע מקרב,תדע טוב יותר להילחם.

המצאיות

New member
זה הקטע הקל

להמנע מקרב בדרך כלל אמור להיות קשה אבל אני מניח שיש לי כשרון לצאת מזה בקלות כל עוד אני רוצה מה שבדרך כלל קורה וגם אם זה קורה אני מתחיל לאט מעדיף להבריח את היריב אחר כך משתמש בנקודות לחץ מה שגורם לרוב לזעזוע קל אצל היריב ואז הוא בורח אם גם זה לא עובד מתחילים להיות רציניים נותנים לו זמן לברוח אם גם זה לא עובד אז פשוט צריך לרתק אותו או פשוט לכסח לו את הצורה כמובן שיש את אלה שקורעים לי את הצורה (פגשתי כזה מקרה פעם אחת בחיים שלי לפחות המאוחרים אבל הם היו איזה 20) במקרה הזה אני צריך לברוח

ghosts

New member
איך ל``כסח``הבנתי,איך להימנע לא....

כתבתה,לברוח זה לא תמיד להימנע מקרב.(ואם היריב רץ מהר יותר?)כתוב כאן בבקשה כיצד אתה נימנע מקרב? ותחשוב טוב לפני שאתה כותב,זה לא כל כך פשוט כמו שזה ניראה.

untitled

New member
קארטה ובכלל

זה ``הגנה עצמית`` ולא ``התקפה עצמית`` אתה לומד איך לשלוט בעצמך בכדי להימנע מקרב. לא הכוונה לברוח, (למרות שלפעמים עדיף) אלא להמנע להכנס למצב של קרב להרגיע את היריב, ולא להתעצבן בעצמך, לשלוט בעצמך ככה שלא יווצר בכלל מצב של קרב ואם נוצר מצב כזה, אז בשביל זה אתה לומד מה לעשות

המצאיות

New member
אם את\ה רוצה קצת יותר פירוט

בקשר למהירות. אין הרבה כמוני השגתי מקום 9 במחוז ואני במצב טוב בקשר למהירות וכוח סיבולת בסביל מרחקים גדולים אבל אני לא מהאנשים שאוהבים להכנס סתם לריבים אלא רק מתי שאין ברירה אז דבר ראשון אני מאמין בשליטה רוחנית וגופנית שגורמת לעצמי לשלוט במה שאני אומר תנועות גוף הבנת היריב והשליטה בתנועות עצמן בכל מקרה אני לא מומחה גדול בנקודות לחץ אבל אני מספיק טוב בשביל לרתק מישהו לכמה שניות עם כאב מזערי וזה בדרך כלל מרתיע זה עבד לי פעמיים מתוך פעמיים בכל מקרה כרגע בשבילי להמנע מקרב בשבילי זה פשוט ויש הוכחה מוצקה והיא שהיא שאולי נכסתי לקרב רציני 4-6 פעמים בכל החיים שלי (אני כמעט בן 14 )

ghosts

New member
אתה מאוד מעריך את עצמך......

אך דע שיש בחיים גם אכזבות,אם לא תכין את עצמך להם,הם יהיו קשות. ידידי הנער אל תספר כמה אתה טוב.תספר כמה עוד יש לך ללמוד כדי להבין שלהיות טוב, רק אחרים יכולים לומר לך.

המצאיות

New member
אווופס

מצטער אם גרמתי להרגשה שאני טוב מידי או משהו זאת לא הייתה הכוונה זה פשוט שנגעת דווקא בקטעים שאני טוב בהם אתלטיקה זה המקצוע המרכזי שלי ואני מתאמן בזה בשליטה עצמית(פיזית ורוחנית) ו האומנות לחימה שלי מגיל 4 אז כרגע אני די טוב כמובן שהידע שאני יכול ליצבור לעולם לא יפסק ולכן אני יחיה את חיי בשקט בחיפוש אחרי מושלמות (אני מקווה שאני בן אלמוות)

למעלה