אמצעי התקשורת יודעים שזה לא יחזור ?

rocket

New member
אמצעי התקשורת יודעים שזה לא יחזור ?

אם הם היו יודעים הכל מראש אז הם היו מזהירים אותנו לא ? איך הם יכולים לדעת שלא יהיה after shock????

אמצעי התקשורת

אמנם אי אפשר לחזות הכל מראש, אבל אני נוטה לסמוך על הידיעות השונות שמבוססות על חוות דעת של אנשי מקצוע, שלא נכונות לנו עוד "הפתעות" כמו זו היתה לנו הבוקר. בכל מקרה, כולנו מקווים לטוב. מההודעה שלך אני יכולה להבין שאת/ה חש/ה חרדה מפני תגובה נוספת...אולי תספר על כך יותר? שלך, טלי

rocket

New member
חרדה זאת לא מילה נכונה

אני פשוט לא יכולה להפסיק לרעוד מהבוקר.... עכשיו אני מפחדת לישון, נפחדת לזוז לאנשהו ... יש לי תגובות מוקצנות אני יודעת ... אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות :(

תגובה לרעידת האדמה

ROCKET יקרה, הפורום נפתח במיוחד בגלל שמה שארע היום אינו משהו שבשגרה, ובשל התגובות הקיצוניות שאנשים רבים חשים בעקבות מה שקרה. התגובות שלך מתאימות למצב הקיצוני שהיה היום... בת כמה את? האם מישהו נמצא איתך? חשוב להיות בחברת אנשים שאנחנו סומכים עליהם, ויכולים להיות איתם...ולהרגיש סוג של בטחון. וכמובן - אני כאן... שלך, טלי

rocket

New member
זה מה שאני עושה בנתיים

נמצאת אם אנשים שנותנים לי בטחון .. אבל הבעייה היא שהחיים ממשיכים .. ויש לי מבחן לעשות מחר ואני לא מצליחה ללמוד.. כל הזמן בודקת האם השולחן זז .. או שהמנורה זזה =(

מצוין

זה באמת זמן לא קל ללמוד למבחן, אבל אני מציעה לך לעשות כוס שתיה חמה (זה מצוין גם לגשם המעצבן שהחל לא מזמן...לפחות בת"א),להתיישב עם חומר הלימוד בשקט, לנסות להתרכז, ואולי תקבעי שמדי שעה או יותר, תיכנסי אלינו לפורום ותודיעי לנו איך את מרגישה, ואיך את מתקדמת בלמידה? מה דעתך? אגב...במה המבחן? אני כאן. שלך, טלי

rocket

New member
המבחן הוא ב

יסודות החשבונאות ... ומאוד חשוב שאני אעבור מועד א כמובן כרגע הכי מדאיג אותי זה איך אני הולכת להירדם בלילה

כוס חלב חם...

שמעת על זה? זו אמנם "תרופת סבתא"...אבל מנסיון אישי...זה עובד... כמובן שאת יכולה ללכת לבית המרקחת ולקנות משהו טבעי לרגיעה, כגון "רגיעון" או "רסקיו"... אני הייתי הולכת על כוס חלב חם...הכי טבעי שיש... שיהיה לך בהצלחה יקירתי. שלך, טלי

rocket

New member
תודה

כבר לקחתי טיפות הרגעה ... האמת בטח הייתי נרגעת יותר מהם אם כולם מסביבי היו מפסיקים לדבר על זה ... או שאולי דווקא ההפך ... עדיף לשמוע ולהתמודד ?

כל אחד ומה שמתאים לו

יקירתי, אין פה נוסחת קסם...יש אנשים שמעדיפים להקשיב לכל הידיעות האפשריות ולדעת ככל היותר, וזה מה שמרגיע אותם. ולעומתם, יש אחרים שמעדיפים לא לשמוע, ולא לדעת כלום... כל אחד ואישיותו... אני מקווה שהכל יהיה רגוע ושלו יותר בהמשך. שלך, טלי

למעלה