אמצע הלילה , ואני ערה ....

oc101

New member
אמצע הלילה , ואני ערה ....

אמצע הלילה , ואני ערה .... מזמן לא כתבתי כאן , אולי בגלל שנמאס לי להתלונן כל הזמן על מר גורלי, אני אדם שמייח מטבעי ומאמינה בסבלנות לאט לאט יהיה לנו עוד ילד... אבל הלילה זה הלילה הראשון שאיני ישנה מאז שחזרנו לטיפולים (שנה וקצת). ועוד מהסיבה היא לא נכונה...חברה טובה שלי נכנסה להריון על הנסיון הראשון ! שלא תגידו , טוב היא צעירה : מדובר בבחורה נורמלית עם 2 ילדים בבית ובת 36 , כלומר היא גם בתוך הסטטיסטיקה ֱ אבל היא בחרה להיות בסכלה בצד אחד (של המצליחות בנסיון הראשון...) ואני אי שם רחוק בצד השני של הסכלה... כמו שאומרים אחד בפה אחד בלב , אני מאוד שמחה בשבילה, באמת מגיעה לה בחורה מקסימה שלעולם לא הרע לאף אחד , אבל תסבירו לי למה כל כך כואב לי הלב ? למה אני מרגישה מחנק בגרון ? למה עיני רטובות ? אני מרגישה שאיני יכולה לשלוט בקנאה... שלכם אוסי בוסטון

gui1

New member
2 חברות שלי

מקבלות מחזור בלי שום תופעות לוואי אפילו לפעמים הן שוכחות שהן במחזור ואצלי כל מחזור זה סימפונציה של 4 מערכות לפחות עם כאבים בחילות שנאה קנאה ומחשבות התאבדות ... כן אני מקנאה בהן
-יש להן ילדים ברוך ה' על הפעם הראשונה - ואני לא יודעת מה לי יהיה הן יודעות שאני מקנא בהן והגענו לרמה כזו שכולנו צוחקנות על כולנו ובמעגל הזה מותר לקנא לשנא לצחוק יש עידודים ואנו עושים סקלות של אומללות .וזה משחרר אותנו
והמסקנה תמיד זהה כל אחד והתיקון /יעוד/ חבילה שלו וברוך ה' שאפשר לצחוק על זה כי הכל בסוף עובר.[לפעמים חבל שזה רק בסוף
]

איזו הפתעה..אוסי

אוסי מה שלומך מתוקה זאת ז'ק זוכרת, חברה של בעלך למה? אנחנו רק בני אדם בלי שליטה על הרגשות אז לא נורא מותר.... חמודה יש לך בעל מדהים בן מקסים ואני שמחה לשמוע שהשני בדרך את זוכרת את המכתב ששלחת לי אז בטח עודכנת כבר על הבלגן שעברתי מאז כי לא עניתי לך, אבל את עודדת אותי ובכיתי איתך כשקראתי את מה שכתבת, אנחנו באותה סירה ונתמוך אחת בשניה כי אנחנו חזקות ושום אנדו חצוף לא יהרוס לנו את הרצון והמצב רוח המון חיבוקים ואהבה דש לבעלך היקר תבואו כבר לארץ אני מתגעגעת....

למעלה