אנחנו צריכים משהו דובר רוסית ודתי..

אנחנו צריכים משהו דובר רוסית ודתי..

או לפחות שומר כשרות שיידע לתרגם לנו כמה מילים מהקובץ. אני אסבירף הבת זוג שלי מאוד אוהבת מילדות סוכריה שפעם קנו לה, ורק לפני כמה חודשים היא גילה לפתע שמוכרים אותן כאן בארץ בחנויות של רוסים בעיקר, שכידוע כל הדברים הטובים והטעימים של "מביני עניין" נמצאים שם. אבל אנחנו שומרי כשרות, ולכן עלה אצלי הרעיון לסרוק את העטיפה של הסוכריה שבה יש למטה את המרכיבים ואולי יש כאן מישהו שיכול לתרגם לנו לכל הפחות מה כתוב שם... לעברית. כשיהיה לנו את מה שכתוב שם בעברית, נוכל לברר בקשר ל"תכולה, אם היא כשרה או לא.... אני שולח לכאן כעת 2 קבצים: הראשון של העטיפה, בטח יש כאן מישהו/היא שאולי יזהה את הממתק... ובקובץ השני הגדלה ברורה וחדה רק של מה שכתוב למטה.. ברוסית... נשמח ונודה מאוד למי שיוכל/תוכל לעזור.

והנה סריקה של מה שכתוב בקטן למטה

קובץ מצורף ושוב תודה מראש.....

M a r U s k A

New member
חחח ../images/Emo6.gif

לא יפה לצחוק על אנשים בגלל שהם לא יודעים
טוב אז ככה... 1. זאת סוכריה! מה יכול להיות לא כשר בה
2. זאת סוכריה שמיוצרת באוקראינה לכן הכתוביות על העטיפה הן באוקראינית ולא ברוסית! 3. בכתוביות כתוב המקום שבו מייצרים את הסוכריה ולא הרכיבים שלה. ובכללי אם אתם ממש שומרי דת חרדים ושומרים הכל, כולל הפרדת כלים ובו בו בו... אז בשבילכם הסוכריה היא לא כשרה.... כי כל מה שנמכר בחנות רוסית הוא לא כשר בגלל שתי עובדות: 1. כל החנויות הרוסיות עובדת 7 ימים בשבוע כולל שבת ובגלל זה אינן מקבלות תעודת כשרות. 2. בחנויות האלה בדרך כלל מוכרים אוכל שמייבאים מרוסיה כמו חזיר וכ'ו שאינו כשר. אבל אם לא אכפת לכם לקנות אוכל כשר בחנות לא כשרה הסוכריה לא תזיק לחברה שלך

wildgirl1

New member
תיראה:

אמממ לפי מה שאני ראיתי אז רשום שם רק איפה זה מיוצר וזה אין שם ממה זה מיוצר אבל בעיקרום אם אני לא טועה זה מוזר חלבי אם סוכר ועוד כול מיני תוספות

Vrock

New member
לפעמים יש באוכל של רוסים כלמיני חרא

כמו גמוטוגן (דם של בקר). איכס.

ymz

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo67.gif באמת חרא. ד"א בהרבה אוכל

לא רק רוסי יש חרא שנקרא ג'לטין. למי שלא יודע זה עשוי מעצמות של
או חיות במקרה "הטוב" וברוב המקרים עשוי מעצמות הפה של
פרה. אז תחשבו לפני שאתם אוכלים ג'לי ומילקי וכאלה

Vrock

New member
במילקי היו בעיות לפני כמה שנים

בגלל שהג'לטין היה מפרות. עכשיו זה מעצמות של דג.

ymz

New member
אני לא אוכלת ../images/Emo19.gif../images/Emo80.gif../images/Emo118.gif

FiShA

New member
כה

אני זוכרת היו ויש שם כאלו ממתקים מדם של פרות וזה בצורה של שוקולד אבל צבע אחר וזה... אז היו מוכרים את זה וזה אמרו שזה כזה בריא כשהייתי קטנה ולא הבנתי ממש ממה אז אז טעמתי אפילו היתי אוכלת לעיתים רחוקות/= כשניהיתי יותר גדולה מישו אמר לי ממה זה עשוי ולא נגעתי בזה יותר=/

Zot ani 1

New member
שלום לך....

על העטיפה לא כתוב את הרכיבים אלא רק את שם המפעל וכו...ואגב זה באוקראינית ולא ברוסית כתוב שם...:) ובכלל, אין לך מה לחפש את הרכיבים כי אם הסוכריה עצמה לא כשרה זאת אומרת שאף אחד שם באוקראינה לא טרח לדאוג לכשרות של כל רכיב ורכיב ואם אתם שומרים כשרות אני לא צריכה להסביר לכם כמה בעיות יש שם עם הכל בסוכריה אחת....:)

למעלה