אפילציה

Dana Hot

New member
אפילציה

שלום בנות, רציתי להתייעץ אתכן אני רוצה לעשות אפילציה לשיער וקראתי לא מעט על זה, מישהי יכולה להסביר לי מה בדיוק התהליך והאם הוא כואב? בנוסף המליצו לי על יוסף גבות בכיכר המדינה אבל נראה לי שהוא די יקר מישהי יכולה לתת לי עצה? תודה רבה לעוזרות

http://goo.gl/T3j2RF

למתעניינת באפילציה

שלום לך,
תהליך האפילציה מתבצע ע"י הולכת חום בבסיס השערה אשר מחמם אותה וגורם להינתקותה מהשורש. תהליך זה נקרא אלקטרוליזה.
בעיקרון, כשהאפילציה נעשית בידיים מיומנות ומקצעיות, כמעט לא ניתן לחוש כאב. מה גם, שבאפילציה מתקדמת הכאב הוא מאוד מינימלי אם ישנו.
התהליך באפילציה לוקח מספר חודשים (בין שניים לחמישה) כאשר בכל טיפול מתקדמים ומנקים את השיער המועט שחוזר.

Dana Hot

New member
תודה רבה גילי ו...

האם ניתן להבין מזה כי בסופו של תהליך השיער לא יחזור לצמוח? אני הבנתי שהוא לא צומח למספר חודשים ואז שב לצמוח אבל
לפי ההסבר שלך אני מבינה כי אם מחממים את בסיס השיערה עד לניתוקה אז למעשה משמידים גם כל "קרקע" לגדילה מחדש לא?

עוד על אפילציה

היי
הבנת נכון מאד ברגע שמשמידים את השיערה במקום שממנו היא מקבלת את התזונה שלה אז הרסנו את כל הקרקע לתמיד רק שזה לא מטיפול אחד כמובן שיש צורך במספר טפולים בודדים מכיוון שלשערות עבות יש נימי דם שמזינים אותה שוב עד שגם הם נהרסים והתוצאה חלקה לכל החיים,כי אין חיים לשיערה.

למעלה