אתם קולטים מה הולך בטורונטו?

אתם קולטים מה הולך בטורונטו?

ברנדון מורוו עם 16 K ונו היטר אחרי 7.2 אינינגים...מול טמפה כמובן. הנה פלייאאוט לאאוט האחרון בשמיני. מרחק אינינג מנו היטר וסה"כ עם 16!!! K. ומי אם לא טמפה חוטפים את זה על הראש...כבר חטפו 2 נו-נוים העונה ועוד פרפקטו שנה שעברה. וואו.

clevelandrocks

New member
הוא כבר לא יישן הלילה

סביר להניח שהזדמנות כזו לא תחזור עוד בקריירה שלו.

JayneCobb

New member
לחלוטין לא באשמתו

הוא זרק משחק מושלם... אבל כדור אחד קפץ בכיוון הלא נכון,וזהו...

JayneCobb

New member
../images/Emo207.gif טעות בניקוד פנטזי...

משהו מאוד מוזר...השורה של בוהרלי עומדת על 2.5 נקודות,אבל לפי החישוב שלי הוא אמור להיות במינוס 1...ומכיוון שאמיר ואני בתחרות צמודה מאוד כרגע...זה יכול להכריע... מה עושים? השורה המדוברת : IP - 7 H - 10 BB - 1 ER - 4 L איננגס = 14 היטס = -5 ווק = -1 ראנס = -4 הפסד = -5 סה"כ : -1

omri1234567

New member
אל תדאג זה יתוקן היום בצהריים , גם אני שמתי

לב לזה , העניין שהוא קיבל QS עם 4 ראנס וזה לא אמור להיות

Amir BA

New member
אינעל העולם!!!!

איזה מזל נאחס!! לא יודע מה קורה עם הקבוצה שלי אבל זה כבר הפסד חמישי רצוף... גם כשהיה לי יתרון בטוח עד אתמול וכביכול יתרון במספר הפתיחות הכל הולך נגדי. שניים מהפיצ'רים שלי שהיו אמורים לפתוח היום (נימן וברנט) לא פותחים בגלל פציעות ואני נותר עם ניצחון והפסד של שני האחרים. בנוסף המשחק של סנט לואיס בוטל בגלל גשם כך שאלברט לא שיחק. כל זה מוביל לניצחון של רשף בעשר נקודות (לבהרלי ירדו עוד 3 נקודות כי לא היה לא QS כפי שהוא קיבל משום מה)

JayneCobb

New member
לבוהרלי בסוף

נתנו את ה QS והורידו ER אחד... וזה הפך את ההיעדר של אלברט למה שניצח לי את המשחק...כי לי משום מה הורידו 8 נקודות... כשהלכתי לישון היו לי 418 נקודות, ובסיכום הסופי היו 410 משום מה... נגמר 3 הפרש לטובתי...

Amir BA

New member
לא שמתי לב על מה הורידו לך בדיוק

אבל ה-CS וה-GIDP מתעדכנים רק לאחר סיום המשחקים כל יום.

BB FuNaTiC

New member
בקטע הזה המערכת של ESPN מעצבנים......

בסוף היום כל התוצאות נכונות אבל לפעמים זה רק מתעדכן בסוף היום..... גם העניין עם בהרלי וגם ה GIDP והCS.......

JayneCobb

New member
השבוע כלום לא יעזור לי....

יש לי רק סטארטר אחד עם 2 פתיחות... :(

למעלה