אתמול היינו בשניידר

ronitbh1

New member
אתמול היינו בשניידר

אצל פרופ' אפטר. הוא הציע בשלב זה לא לתת טיפול תרופתי, זאת לאחר שתשאל את בתי והבין ממנה שהטיקים לא מפריעים לה עד כדי כך. גם מהטקסים הוא לא התרשם במיוחד ומיכוון שהתחלנו טיפול פסיכולוגי הוא הציע לתת לזה זמן. הוא מאמין בטיפול פסיכולוגי נכון ושינוי בגישה החינוכית. יצאנו מעודדים כי הבנו שמצבינו כנראה לא קשה כ"כ (הכל יחסי אתם יודעים). בנוסף, התחלנו אתמול סדנת הורים של עמותת ביחד ברעננה. אנחנו הטוראטים היחידים, אבל מה שמשותף זה שכולנו "התברכנו" בילדי ADHD. מקווה שאוכל לקבל כלים להתמודדות עם עם ההתנהגויות הנלוות לטוראט כי זה לא מתחיל ונגמר בטיקים. ביי רונית

ronitbh1

New member
הסדנא

אני מוכרחה לציין שבפעם הראשונה חשתי שאני באמת לא לבד. אז אמנם צרת רבים היא לא חצי נחמה אבל יש משהו משחרר המפגש עם אנשים שחווים קשיים בדיוק כמוך ומבינים על מה אתה מדבר. הפורום היחיד שבו "נפגשתי" עם אנשים בעלי ADHD או עם כאלה שיש להם ילדים , היתה בפורומים השונים באינטרנט. ופתאום נפגשים עם אנשים פנים אל פנים ושומעים סיפורים וההזדהות כ"כ גדולה. רוב המשפחות עם ילדים פחות יותר בגיל של ילדיי (בני 9 ו-5) חוץ משני הורים למתבגרים. כל אחד תיאר את הילד שלו במהלך הסבב ופשוט הדהימו אותי נק' הדימיון-אחד סיפר על ילד טכני במיוחד (מפרק ומרכיב מכשירי חשמל (כמו הבן המהנדס שלי), והשניה על בן או בת שבקלות רבה מדי מתחברים עם זרים ולא קוראים נכון את המפה החברתית (בדיוק כמו הבן-וזה דרך אגב נורא משעשע את כולם, חוץ ממני).ועוד נק' דימיון (אפשר לחשוב שכל הילדים האלה קראו את ה-DSM מגיל שנתיים...) זה היה מפגש ראשון מתוך 12 שבו נצטרך ללמוד את השפה (ADHD-ית) אני מאד שמחה שגייסתי את בן הזוג שלי לעניין (זה לא מובן מאליו). רונית

אני גאה בך../images/Emo24.gif

ראשית, בהצלחה בסדנא אני בטוחה שהיא רק תיטיב עימכם. דבר נוסף שאני ממש מברכת עליו זה שהצלחת לצרף אליך את בן זוגך....עשית צעד מדהים כי אין יותר טוב מזה ששניכם "תעבירו" לילדיכם את הדברים הנלמדים, הדברים שמדברים עליהם בסדנא. אני יודעת עד כמה קשה לשכנע גבר להצטרף לכזו קבוצה, ועוד יותר יודעת שקשה מאד לנהל בית כשה"מנהלים" לא מדברים באותה הלשון, באותה הכוונה, אני מתכוונת שכולכם עכשיו תדברו באותו מישור. יישר כח ובהצלחה - נשמח אם תשתפי אותנו עוד בהמשך

בהצלחה../images/Emo24.gif

אני מאחלת לכם בהצלחה, אני מברכת על כל סדנה להורים, מכיוון שלאחר מכן זו הופכת למעין קבוצת תמיכה. נהדר!!! אני באופן אישי לפני כשנתיים עברתי פעמיים סדנה שנקראת סדנת הדרי"ם (הדרכת הורים)סדנה מעולה.את הסדנא עברנו אני ובעלי יחד ולאט לאט גם התחלנו ליישם את הנלמד..וזה פשוט גדול מהחיים עד היום אנחנו נפגשים אחת לחודש וזה נותן המון כח להמשיך, ופתאום את רואה שה"בעיות" אצלך בבית כבר לא הכי גרועות בעולם ותמיד למישהו יש בעיה יותר גדולה...ואיך אומרים צרת רבים חצי נחמה. בהלצחה..ואני מקווה שתמשיכי לבקרנו כאן בפורום.חיבוקים חזקים ביי...ביי

למעלה