באתי לכתוב משו

Cry to the Sky

New member
באתי לכתוב משו

אהלן מה קורה....בדרך כלל אני משתתף רק בפורומים בודדים ופה נכנס לקרוא אבל פתאום בא לי לכתוב קצת ולשתף אז אמרתי למה לא?,אז ככה אני בן 22 אוהד מכבי בערך מגיל 7 וחזרתי לראות כדורגל בשנה וחצי האחרונות אחרי הפסקה מ2005 בערך או משו כזה שהייתי מנותק....לא שעכשיו יש לי מנוי או שאני משלם על כרטיס כי עדיין אין לי חשק ללכת-מזלי,אבל באתי לכתוב קצת על כמה דברים שראיתי בשנה האחרונה דברים שאולי יכולים לעזור קצת יותר מיריקה בפנים של עטר ----- עוד מתחילת העונה לא קפצתי ולא חגגתי כי אני מכיר את הסרט הישן עם מכבי שאלופים באוגוסט ומסכנים במרץ אז לא השליתי את עצמי נדבר תכלס זה לא רק כל הכסף הזה של גולדהאר שעיוור את כולם זה גם האוהדים-זה קל ליפול על הבעלים כל הזמן למרות שיש בזה משו שצריך מישהו שיהיה כאן ויפקח אבל תכלס בינינו גם חלק מהאוהדים שיגעו את הקבוצה הם לא יודעים מה הם רוצים מעצמם צעקו על קלינגר כמה הוא אפס העיפו אותו,צעקו על בן שמעון (שמוביל את הליגה) כמה הוא לא מבין אחרי 6 משחקים בעטו בו,הביאו את נימני ה"אלוהים" העיפו,אחרי זה איווניר וכו וכו,וזה רק חלק קטן יש הרבה דברים אחרים שקרו יש הבדל בין לתת כבוד לאוהדים לבין לתת להם להשתלט על הכל ואז שהספינה טובעת אין את מי להאשים בדיוק כמו בזמנים שנימני היה מייבש את ברוך דגו על הספסל וכמו שקורה עכשיו שעטר ויצחקי משחקים אותה הסופרנוס ומשתלטים על חדר ההלבשה-כל עוד אין מי שנותן את המילה האחרונה ומעמיד את כולם במקום הקבוצה הזאת לא חשוב מי זה יהיה קשטן או שפיגלר היא אף פעם לא תגיע רחוק,איווניר נחשב לבדיחה באיזה מקום בעולם שחקן היה עונה למאמן (מדוניאן) והיה חוזר לשחק אחרי 3 חודש? אאל''ט תראו את קריית שמונה (שאני מפרגן להם זה עדיף על הפועל או חיפה) קבוצה עם פאקינג 20 מיליון אחד התקציבים הנמוכים תראו איפה הם....כיף להסתכל ----- הפיתרון הוא כמו ברית מילה חייבים לעשות אותו גם אם זה קצת כואב אבל אחרי זה כמה שינויים כואבים יהיה אפשר להמשיך הלאה ולהעיר את המת 1. - קודם כל צריך להוריד מהשחקנים את הרכבים המטורפים שהם נוסעים עליהם שילכו קצת ברגל מה קרה? וגם את הפוזה..אנערף אולי זה יחזיר אותם לכושר/גם לקצץ במשכורות הם לא רונאלדיניו ולא דל פיירו קודם שיוכיחו את עצמם אחרי זה נראה אולי הם שווים חלק מזה ועל מה בדיוק הקבוצה קיבלה יום חופש אחרי המשחק נגד בני יהודה על הפסד? עוד טעות מהראש זה יום שצריך לבוא פסיכולוג של הקבוצה או לא יודע מה בנאדם שיבוא וישב עם כולם וינסה לחבר ביניהם לא לתת להם להנות על זה שהם הפסידו לגול ששוער בקבוצה של הילדים היה יכול לקחת 2. - לפני כל משחק שהם עולים עכשיו צריכים להראות להם בקלטת את המשחקים הקודמים להראות להם כל טעות איך לא חוזרים עליה ואיפה מציבים כל חלוץ ובלם כדי שימנעו את הטעות הזאת הפעם ולא להפסיק לשחק אחרי יתרון של גול אחד - ולמען השם די כבר לשחק אחורה כל הזמן מה כבר יכול לקרות תעופו מגמר ליגת האלופות? גם ככה אין מה להפסיד רק להרוויח אז תנו בראש ותתקפו כי אם היו עושים את זה מזמן המצב היה יותר טוב 3. - דחוף לבנות הגנה חדשה דחוף ההגנה כל כך שבורה כל אחד יכול לעקוף אותה אפילו הקבוצה של הילדים מספיק שחלוץ אחד שולח פה מהיר לרחבה ויש שם מישו זה כבר מספיק לגמור ת'סיפור,לא צריך לעקיף את כל העולם יש מספיק שחקנים טובים בליגה שלנו שאפשר להחתים בלי לפוצץ סכומים יש שחקנים כמו ליאור אסולין וקובי דומר (שאני מכיר שחקן מצוין) מבית''ר כפר סבא שיכולים להיות יותר טובים מכל העאלק סופרסטארים,אפילו את גיא צרפתי אפשר להחזיר עדיין יש לו הרבה מה לתת יש גם שחקנים מליגה שניה בכל מיני מקומות בעולם שיצא לי להתקל בשם שלהם שעולים בין 60 ל70 אלף שפועלים הרבה יותר טוב מקונאטה או מדוניאן שאת שניהם צריך למכור/צריך להוריד את ברק לוי ולעלות את חיימוב או להביא שוער אחר ואת חיימוב לשים בתור מחליף כי ברק לוי לא טוב מספיק בטח לא בשביל קבוצה שרוצה לקחת אליפות וכמובן הטעות הכי גדולה שאפשר לעשות זה לשלב את יצחקי ועטר יחד תקלטו זה לא דבר שיכול לעבוד כל כך מהר זה כמו לשלב את שני הדברים הכי טעימים בעולם כמו קולה ופסטה אחד על השני-אין קשר! זה כמו נוסחה נסיונית שיכולה לעבוד שבוע ולהתפוצץ פתאום אחרי זה בגלל אגו של אחד שלא מוסר ולא מעניין אותו מי לידו או חוסר כושר מטורף של השני שנראה כמו הצל של עצמו מהימים של בית''ר-צריך ללכת על משו בטוח כמו דאבור עטר וקולאווטי יחד אולי זה יעבוד או פשוט לתת להם לעבוד יותר יחד כדי שיכירו אחד את השני אבל בטוח לא יצחקי ועטר יחד זה לא ילך ומאמן נורמלי זהו..... נראה לי

bister

New member
קודם כל, ברוך הבא לפורום

אמנם התזמון קצת מדכא, אבל למען האמת, מתי הוא לא? בקשר לדברים שלך, רובם נכונים. כמובן שתדרוכים טקטיים וחיזוקים נקודתיים הכרחיים (וכנראה שנעשו וייעשו) אבל הבעיה היא בעיקר כמו שציינת היעדר המשמעת והיררכיה במועדון. עד אז אפילו קובי דומר (מי זה לעזאזל?) לא יעזור.

Cry to the Sky

New member
אמממ

קובי דומר הוא חלוץ של הקבוצה בית''ר כפר סבא שחקן שאני מכיר מזמן מאיזה מקום שהיינו מסתובבים בו בזמנים שעוד הייתי קשור גם לכדורגל שהייתי משחק במכבי,,בחור עם הרבה כישרון ברגליים שיכול להוכיח את עצמו,כנ''ל אדיר דנין ממכבי ב''ש גם שחקן לא קטן....אלה כשרונות ששווה להשקיע בהם קצת תשומת לב ממיליונים שלא יגרמו לשחקן לרוץ כי הקבוצה לא מעניינת אותו......בניגוד לסולארי בק''ש שבמקום לעשות יותר מדי רעש פשוט נותן בראש כמו גדול ד''א בקשר למשו אחר-רק אני מתחיל להתבלבל בין הפועל לסכנין? אני לא שם לב כבר איפה יש יותר ערבים

bister

New member
אולי כדאי שתציע כסקאוט לליגות הנמוכות

עכשיו שכרמלי כבר לא במכבי, התפקיד הזה פנוי.

למעלה