בא לי לברוח...

boyinlove

New member
בא לי לברוח...

למקום שבו לא צריך לעשות כלום. להיות חופשי ומאושר. בלי בגרויות, בלי מרדף אחרי קריירה וכסף, בלי לחץ, בלי זמן. מבלי להרגיש אשם על זה. מבלי לחשוב על איך החיים מתבזבזים. מבלי להיות מודאג משום דבר. רק להיות שם, לנשום את האוויר לאט לאט ולנוח. וכשיימאס לי, אני רוצה לעשות רק מה שאני רוצה. ולא את סדרת הצעדים שהחברה מכתיבה לי שאני צריך לעשות, על מנת שהחיים שלי יהיו "טובים". Is that too much to ask? כנראה שכן...

setonr

New member
לשי- אתה מזכיר לי נשכחות של ימי-

נעורים רחוקים. שמע הכל תוסס כשהאביב מגיע ,כמהים לשינויים.... אני מאחל שתמצא קצת מרגוע בקריאה פילוסופית .שירים. מדיטציה....

כן. הרצון לברוח מוכר

לעשות כל מה שבא לנו. לנשום אוויר לאט. לנוח. השאלה היא, איך משלבים את הרצון הזה, בחיים הנוכחיים שלנו? האם יש זמן שאתה יכול להקדיש לרצונות האלה תוך כדי השגרה שלך? אולי השגרה שלך היום מלחיצה מדי. בגרויות, כסף - וכו', אלה דברים מאמצים ומלחיצים. אבל גם בזמן הקריירה, או הלמידה לבגרויות - אפשר למצוא שעתיים ביום למנוחה, לטיול קצר, ולנשימה עמוקה.

hanaaat

New member
לא כ"כ הרבה

אתה מתאר את מה שקורה ב"טיול הגדול" של אחרי התיכון (אם יש כסף)\הצבא\ התואר.... קח נשימה עמוקה, תעבור את מה שאתה צריך לעבור עכשיו הכי טוב שאתה יכול בידיעה שמחכה לך גם דבר כזה. ואל תקשיב למי שאומר לך שהחיים שלך "מתבזבזים" אם אתה לא מסיים תיכון בהצטיינות, רץ להיות קצין ביחידה מובחרת, ומשם ישר ללימודים שאמורים להניב ים כסף, ואז מיד להרוויח את אותו ים+ הקמת משפחה למופת. א. תמיד אפשר לתקן. ב. לפעמים מ"הבזבוז" אתה מרוויח בשביל עצמך יותר ממה שתרוויח מה"מיצוי" כמו שאנשים אחרים מגדירים לך אותו. תוחלת החיים היום היא 75-80 שנה. מה כ"כ דחוף?

אז תיברח !!!!!!!!!!!!!!1

אני יודע שזה לא כזה פשוט . ואחרי הכל למה הגעתי לעולם כדי ליברוח - ולברוח לגמרי זה רק להיתאבד ( שזה דבר רע מאוד
) ובכל זאת א. אין לחיות בלי עבודה ב. א הוא סיבה טובה להיות מאושר - כי זה טבע האדם הוא צריך\רוצה ליצור להבטא להיות ! ג. תחליט מה אתה אוהב לעשות ותימצא דרך להיתפרנס מיזה ( אולי אתה ביכלל לא צריך בגרויות ) ד- לברוח (!!!!!!!!!!!!!!) אני לא הולך לוותר על זה - כרגע אני רק מחכה לימצוא כבר את אהבת חיי ואז לצאת לטיול של שנה !!! אחרי שנה במצב על מיגרתי אני מקווה שאני אגיע למצב שהמיסגרות משרתות אותי ולא אני אותן

למעלה