בדיקה בטחונית
(הגיע במיל)

tairon

New member
בדיקה בטחונית../images/Emo9.gif (הגיע במיל)

לקראת טיסה לפני המראה... רגע אחד לפני הדוטי פרי.. שניה אחת לפני נפרדים משלל המזוודות מחצי הבית... הבדיקה הבטחונית האם ארזת לבד? כן נודניק, ארזתי לבד! בטח, אני ילד גדול! האמת שנעזרתי באיש חמאס. הם נורא טובים בקיפולים נחש... אני מעדיף שתפנה אלי בגוף שלישי לא, הארנב הבלתי נראה שלי עזר לי. תגיד שלום לשרגא! וזה מעניין אותך כי... לא, אמאש’ך עזרה לי אם לזה אתה קורא אריזה אתה לא מתבייש לשאול יהודי כאלה שאלות? האם מישהו העביר לך משהו במזוודה? רק קצת גראס, אחי מה בתאום אתה מתכוון לחפץ הזה שמתקתק? אבל האיש ביקש נורא יפה נביילה, רד ממני! נראה לך? התינוק ששמנו בה תופס את כל המקום אני מבקש מאדוני להפסיק עם השאלות האלה. אדוני, להפסיק עם השאלות מיד! ממש לא. זאת בכלל לא המזוודה שלי טוב עזוב אותי, אני לא טס! האם המזוודה הייתה איתך כל הזמן? כן, גם ברגעים הכי קשים לא, כשהייתי קטן הייתה לי מזוודה אחרת כן, היא מפחדת לטוס לבד כן, אפילו התקלחתי איתה כן, אנחנו נשואים כן, היא כזאת קרציה כן, ואני אוהב אותה! אוקיי, תפסת אותי - לפני שיצאנו לשדה תעופה, נכנסתי להשתין בשירותים והשארתי אותה לבד. אבל זה היה לדקה. נשבע! אתה משוגע? עם כל החומר נפץ שיש בתוכה??? האם יש לך כלי נשק או חפץ כלשהו שנראה כמו כלי נשק? איך נראה כלי נשק? כן, והוא שמח לראות אותך חמוד... העוזי הזה נחשב? הבקבוק שמפו הזה נחשב? מברשת שיניים זה נחשב? מסרק זה נחשב? אלבום של צביקה פיק זה נחשב? הוויברטור הזה נחשב? אולי די כבר עם השאלות האלה? נמאסת!

Mוניk

New member
חחחחחחחחחחח טאי יוווווו מה יהיה

אתה קורע אותי מצחוקים
מוניק

למעלה