בהצלחה לפורום,

zoeid

New member
בהצלחה לפורום,

אני מקרה ממש מיוחד של בחורה עם בעיית כסיסה רצינית ואינטנסיבית מאוד- מאוד- מאוד במשך 21 שנה. החלטתי להפסיק עם הכסיסה (אחרי הרבה נסיונות) עם בנייה של ציפורניים ואולי כך הן יתארכו ואפסיק לכסוס. הרבה בונות שפניתי אליהן אמרו לי שלא ניתן לעשות על הציפורניים שלי בנייה כי אין בסיס מספיק גדול . יום אחד מצאתי מישהי כזו, עשיתי בנייה, יצא נחמד אבל באמת לא הכי החזיק מעמד והיה נופל לעיתים קרובות והייתי צריכה לבוא להדבקה לא מעט, לאחרונה מצאתי מישהי שעושה לי אותן באקריל ועושה על הציפורניים שלי ציפורניים חדשות..יש לי כבר כמה שבועות ואני מתה לדעת מה הולך בציפורניי האמיתיות..זה כיף כשיש פתאום יד נשית ולא ילדותית ולא אסתטית כמו שהייתה לי. אני אוהבת ציפורנים עדינות נורא וקטנות, ועד כמה שניתן- שיראו טבעיות, אז אני עושה ציפורנים באמת טבעיות ורבים לא מאמינים לי שהן לא שלי...! אז כל הכוססות- אולי ציפורניים מלאכתיות יצילו אותכן מהכסיסה...!:) מצרפת תמונות מלפני הבנייה ואחריה.

infatuation

New member
כל הכבוד לך

לא אצל הרבה נשים זה עובד, במיוחד אחרי תקופה כ"כ ארוכה של כסיסה.. באמת לא נראה שהיה לך בסיס לבנייה בכלל... אבל נראה לי שהבנתי מה היא עשתה לך. היא בנתה ישירות על הציפורן שלך וככה בעצם נתנה לה הזדמנות לגדול מעצמה. אז אוליזה פתרון נחמד לנשים... אבל איך מפסיקים גבר שכוסס ציפורניים?

למעלה