בהרבה אחריות אתחיל טיפול

בהרבה אחריות אתחיל טיפול

הרבה זמן עבר והרבה מחשבות עם איך להמשיך הלאה ובהרבה אחריות וזהירות החלטתי אתמול להתחיל טיפול. יש לי בדיוק טיפול אחד לנסות לא הרבה סטטיסטית אבל אני מאמינה שזה יכול להצליח. הגוף לא במצב הכי טוב.לא מאמינה לתחזיות של הרופא שאין הרבה סיכוי. כי הכל קבוע בעבודה שאני עושה ביני ובין האלוהים שלי ולי יש תוחשה טובה.אז תיכף מתחילים ואני מתרגשת כמו______ביום כלולותיה. היום הצטיידתי בחורמונים ששינו פירמה.ואולי או בעצם למה לא נהרה שוב.יש לי נס קטן בבית ואולי תהיה/יהיה עוד אחד. אז הנה שתפתי ולא כאב בכלל. לילה טוב אינשם

כבר אמא

New member
חמודה שיהיה המון בהצלחה ../images/Emo23.gif

תנשמי את הנס בבית והוא יעזור לך לאסוף כוחות לניסים חדשים
ממני בהמון אהבה

מרב.

New member
אינשם, ../images/Emo20.gif

שהרופא יעמוד לפנייך, והאלוהים מאחורייך- וההריון שלך יגיע ביניהם. המון הצלחה, המון אמונה, מרב

anat eitan

New member
אינשמית , מה זו הסקפטיות הזו? על

אפם ועל חמתם של כל הקשיים , יהיה לך עוד נסים אחד בבית , או שמא ניסימה??? לא ממש משנה. תצליחי , בייבה...חמסה חמסה עליקי.

שושי @:-)

New member
רוצה רוצה רוצה.... ../images/Emo24.gif

הכי בעולם שתצליחי שוב !!! בהצלחה!!! מכל ה-
שושי

anat eitan

New member
שושנית? יש לך איזה מילה חמה בשבילי

(ולא "שתישרפי"?...). אם כן , תביאי אותה לפני שאני הולכת לינוש (= לישון).

שושי @:-)

New member
ענתות ../images/Emo29.gif ליל מנוחה לך ולקשיו

שתחלמו על ליטופים ונישוקים
שושי

ענבל **

New member
איזה כיף סוף סוף הצלחתי להכנס לכאן

השם היה תפוס אז הוספתי עוד כוכבית. חבר של צומפי שיהיה המון הצלחה בטיפול החדש. ולכולם הצלחה בבית החדש - משנה מקום משנה מזל.

עמית@

New member
אינשם

פעם אחת ודי, לא כאב ואני מקווה שלא יכאב יותר. רק עוקבת אחרייך מוקסמת מדרך הביטוי ומחכה לילד שיבוא

נועם@בת

New member
אינשם אהובתי ../images/Emo23.gif

מרימה כוסית לחיי הנס הראשון ולחיי הנס הבא
. אני אוהבת ניסים (והראשון שלך נראה ממש נס מושלם). אין שום סיבה שלא תהרי שוב, למרות שהגוף קצת הרבה עבר לאחרונה. הגוף- כודו במקומו מונח - הוא כבר ישתף פעולה וישא עוד ילד אחד לתשעה חודשים.
נועם

יו...איזה יופי כ"כ הרבה אחרי...

נכון שזה מאד יכול להיות שזה יהיה זה. הררים של פחדים ובהלת,ימים שלמים שאני מחזיקה חזק ופתאום ג ל י ש ה ושוב חזרה לגיל ארבע עם אותם הקבעונות כשלוני הכשלוני לא יצליח כי הכל נקנה אצלו בעבודה קשה. אז עכשיו אתן יודעות,תחשבו עלי... זה יופי לקרוא אתכם. שבת שלום מנחמה ענקי. (אינשם)

למעלה