בן 50. צברתי כסף בבנק. אבל לא מבין בהשקעות

• פותח הנושא amera
  • פורסם בתאריך

amera

New member

שלום,
אין לי שום ידע בהשקעות וכל הקשור לתחום. מפריע לי שאני עובד הרבה שעות ביום - עבודה של שכיר עם משכורת נמוכה.

האם תחום ההשקעות כדאי? איפה אפשר ללמוד על זה.

הבנק הציע לי כמה פעמים לשבת עם יועץ השקעות. בגלל שאין לי ידע בתחום, אני מפחד מניצול.

תודה מראש

Happytom

New member
מציע לך

לא לקבל ייעוץ מהבנק, כי האינטרס שלו הוא לא לטובתך, לפחות לא ב-100 אחוז, זה לא שהם מנצלים או משהו כזה... אבל האינטרסים שלהם הם לא 100 אחו מסונכרנים עם האינטרסים שלך..
&nbsp
אני מציע לך לקחת קורס מאחד הגורואים (עלות של קורס כזה צריכה להיות 3000 שקל)
ולהשקיע בעצמך בלמידה.. זה לא תחום קל.. ובטח שלא כזה שלומדים אותו ביום...
&nbsp
אבל כשאתה תשקיע, זאת תיהיה השקעה שהיא 100 אחוז לטובת האינטרסים שלך...
&nbsp
כל אחד חולם על להרוויח מהשקעות ולייצר הכנסה פאסיבית... ולא לעבוד בשביל מישהו אחר בשביל גרושים... השאלה היא מה אתה מוכן לעשות בשביל זה?

התשובה שנתת לא תואמת לצרכיו..

הערה ל happytom
הבחור מציין שאין לו זמן וזה לא עיסוקו.
מדוע לבזבז כסף על "גורו" כזה או אחר. לצערי, לאורך שנות פעילותי בשוק ההון חזיתי בהרבה "גורואים" שעשו נזק במקום תועלת.
אם כבר הבחור רוצה ללמוד, שילך לקורס בשוק ההון להבין את הבסיס. הבעיה שזה דורש זמן והתאוריה והמעשה שונים לגמרי כך שלאחר לימוד התאוריה הוא חיב להתנסות ע"מ לצבור הבנה.
לגבי יועצים בבנקים, יש ערב רב של יועצים מכל הסוגים ובכל הרמות. הבעיה ליפול ליועץ שאכן יענה למה שהוא מחפש.
מה אפשר לעשות, צריך גם מזל בחיים.
אבל ממליץ לכל אחד להכנס לקישור המצ"ב ולהבין שהשקעות בשוק ההון אינו דבר מסובך בתנאי ששומרים על כללים ברורים ולא מנסים לסטות כשלא נוח בתקופות מסויימות.
קוראים לזה ניהול סיכונים או בהסבר אחר: לבחון קודם כל מה אני עשוי להפסיד לפני שאני בוחן מה אני הולך להרוויח.

שלח לי את הסלולאר במייל הפרטי ו..

אצור עמך קשר .אנסה להבין מה אתה מחפש ואשתדל לעזור לך כמיטב יכולתי ולכוון אותך בהתאם לצרכיך לאן לפנות וכיצד לכוון את עצמך נכון..
כמו כן אתה מוזמן ליצור עימי קשר בסלולאר.

למעלה