בנות,הלב שלי שבור-הזרעה שניה נכשלה

• פותח הנושא krnz
  • פורסם בתאריך

krnz

New member
בנות,הלב שלי שבור-הזרעה שניה נכשלה ../images/Emo7.gif

krnz

New member
תודה מראש לכל הבנות על התמיכה ....

עכשיו כשהרגעתי את עצמי קצת (וגם בעזרתכן)יש לי שאילה. אני יודעת שאני רק בתחילת הדרך - 9 חודשי טיפול באיקקלומין וכוריגון ושתי הזרעות.אני שוקלת לעשות הפסקה קצרה בטיפולים - האם זה כדאי או להמשיך עוד ולא לעצור באמצע הדרך. מצד אחד נורא חבל להפסיד עוד חודש מצד שני אני מרגישה חלשה בנפש ואני נורא כועסת על עצמי! שוב פעם תודה לכן מכל הלב השבור שלי.

קרן יקרה ../images/Emo23.gif

אני מצטערת לשמוע על הכשלון שלך... ואני יודעת כמה זה כואב וכמה רוצים להתחיל כבר את הטיפול הבא ואת התקווה הבאה... אבל, אם את מרגישה שאת זקוקה להפסקה הזו, קחי אותה ואל תייסרי את עצמך על זה!! זה לא רק מגיע לך, זה גם חשוב בשבילך. בשביל הגוף ואפילו יותר מזה בשביל הנפש. 9 חודשי איקקלומין וכוריגון אינם ממש תחילת הדרך, לפחות בעיניי... אבל זה לא ממש רלוונטי, אם ככה את מרגישה לכי עם זה. קחי את ההפסקה הזו. רק טוב יצא ממנה. או שיקרה לך הנס המיוחל עוד במהלך ההפסקה, או שתחזרי לטיפול עם כוחות מחודשים... מאחלת לך הצלחה גדולה במהרה כוכי

קרן, ../images/Emo14.gif

מצטערת לשמוע שהטיפול לא הצליח הפעם. בשום פנים לא לכעוס על עצמך. הטיפולים גובים מאיתנו הרבה אנרגיות ולא תמיד, במירוץ היום-יומי אנחנו שמות לב עד כמה. את לא עוצרת באמצע הדרך. פשוט, הידיים קצת התעייפו מלחתור כל-כך הרבה, וצריך להניח לרגע את המשוטים, ולרדת לגדה כדי לאגור כוחות. מרב

יפעתי&

New member
קרן מתוקה ../images/Emo24.gif

אם את מרגישה שאת צריכה הפסקה לנפש - קחי אותה, לפעמים זה מה שנותן את הדחיפה שהגוף כל כך צריך... שתהיה לך שנה מוצלחת ביותר

נועם@בת

New member
עצוב לשמוע קרן ../images/Emo7.gif

זה תמיד כואב, גם אם זה "רק" הזרעה ראשונה. העצב קיים, התסכול ותחושת ההחמצה. הרי כל כך רצית, וזה שלישי שזה כואב. שעה חודשי איקקלומין יכולים להיות עסק מורט עצבים בצורה שלא תאמן. ואם את עייפה אז שבי לנוח. את לא במירוץ, למרות שככה זה נראה לנו רוב הזמן. קחי לך חודש חודשיים חופש. תשתי מים בלי לנסות להזכר מתי את צריכה לקחת איקקלומין. חבקי את בעלך בלי לחושב אם היה ביוץ או לא. תהני מהחיים, מסוף הקית שנגמר ומהסתיו שיגיע. את תלדי באהבה את הילד שלך, גם אם תחכי בשביל זה עוד כמה חודשים
נועם

טלי2

New member
קרן ../images/Emo42.gif

בתור אחת שנמצאת כבר חודש בהפסקה (אמנם אני בהפסקה מהטיפולים הקונבנציונלים, אך לא בהפסקה מטיפולים אחרים) אני בעד
הפסקה היא חופשה לגוף ולנפש וקורים בה כל מיני דברים טובים הלוואי ותכנסי להריון

קרן - אני מאוד בעד הפסקה!

מכיוון שיש קשר הדוק, לדעתי, בין מה שהנפש מרגישה וההשפעה של זה על הגוף, אני חושבת שהפסקה זה דבר נהדר. החגים בפתח, אז קחי לך הפסקה בתקופה הזו. שום דבר לא יברח לך, תאמיני לי (ואומרת זאת מי שעשתה הפסקה של 8 חודשים בין הטיפול הלפני אחרון לאחרון...). שיהיה לך חופש נעים ומשוחרר, סיגל

אבל את חייבת להתחזק קצת לפני ההריון

אני (כמו כולן כאן) בעד הפסקה. הכי חשוב שתהיי חזקה ושלווה לקראת ההריון והתינוק שיבוא במהרה (והרבה יותר מהר והרבה יותר בקלות אם את תרגישי יותר טוב עם עצמך).

הרמוניה

New member
מלב שבור אחד לרעהו ../images/Emo14.gif

הזמנה לבכי.... ואחר כך הזמנה להצלחה גדולה תחזיקי מעמד
הרמוניה

מרב.

New member
אוי כמה שליליים על היום הראשון כאן ../images/Emo7.gif

עצובה כל כך לשמוע, ומחזיקה איתך אצבעות לפעם הבאה. צריך הרבה כוח להמשיך ללכת, אבל לפעמים הרגליים נושאות אותנו מתוך ההרגל וכוח הרצון שמושך קדימה... זה בסוף יצליח, זה חייב. מרב

שחר חדש

New member
מצטערת איתך ../images/Emo7.gif

אני מבינה כל כך את ההרגשה הקשה הזו. קבלי חיבוק מנחם
, זה כל מה שאני יכולה להציע. נקווה שפעם שלישית תהיה גלידה. שמרי על אופטימיות ושנסי מותנייך - בסוף זה יגיע. שחר חדש.

דל

New member
קרן הלוואי שבפעם הבאה תהיה לך הודעה

יותר משחמחת ושזאת תהיה ההזרעה השלישית והאחרונה

למעלה