בקשה לשינוי גובה מזונות

מצב
הנושא נעול.
בקשה לשינוי גובה מזונות

בקשה לשינוי גובה מזונות
התגרשתי כשבתי היחדה היתה בת שנה נקבעו אז מזונות העומדים היום על 1800 ש"ח בתי קרובה לגיל 7, לפי חישוב שלי, וגם משיחות עם חברים הבנתי שאני משלם מזונות די גבוהים. אני מרויח משכורת ממוצעת ותומך בזוג הורים נכים. מה עלי לעשות על מנת להוריד את גובה המזונות? האם כדאי לדבר עם גרושתי לפני פנייה לבית משפט. מה המקובל בעניין. הבנתי מחברים שפעמים רבות אחרי גיל 6 המזונות אמורים לרדת כיוון שההוצאות פוחתות. בתודה מראש

זה סביר מאוד

בקשה לשינוי גובה מזונות
התגרשתי כשבתי היחדה היתה בת שנה נקבעו אז מזונות העומדים היום על 1800 ש"ח בתי קרובה לגיל 7, לפי חישוב שלי, וגם משיחות עם חברים הבנתי שאני משלם מזונות די גבוהים. אני מרויח משכורת ממוצעת ותומך בזוג הורים נכים. מה עלי לעשות על מנת להוריד את גובה המזונות? האם כדאי לדבר עם גרושתי לפני פנייה לבית משפט. מה המקובל בעניין. הבנתי מחברים שפעמים רבות אחרי גיל 6 המזונות אמורים לרדת כיוון שההוצאות פוחתות. בתודה מראש
זה סביר מאוד

הפחתת מזונות

זה סביר מאוד
הפחתת מזונות
לא ברור באם הסכום 1800 הינו תוצאה של פס"ד או הסכם. העובדה שאתה תומך בהוריך אינה מעניינת למעט באם תבעו אותך ואת אחיך וישנו פס"ד המחייב אותך לשלם להם מזונות. עד הגיע הקטינה לגיל 15, תאלץ לשלם את הסכום שאני מניח שהוא כולל מדור. באיזה דירה מתגוררת הקטינה וכמה אמה מרוויחה? קצבת ילדים הינה 150 ש"ח לאחר הקיצוץ. כמה אמרת שאתה מרוויח ברוטו ונטו בממוצע של 12 חודשים אחרונים?

מצב
הנושא נעול.
למעלה