ברוכים הבאים!

Damn Regret

New member
יא,בהצלחה.../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

שם: אריאל {
} גיל: 13 מסנג'ר: [email protected] {תגידו רק שאתם ממיקה אוקיי?
} אייסייקיו:
אחר: נמ? ציטוט: נואפ. איך הכרתי את מיקה: אחותי השמיעה לי שיר שלו שהיה לי מוכר מאוד, פשוט לא ידעתי שזה מיקה. ואז התחלתי לשמוע אותו עוד קצת.

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifאתה מוכר לי..

*חושבת* *מתלבטת* *מגיעה למסקנה* *מתלבטת אם המסקנה הזאת נכונה* *מחליטה לשאול* אתה מסקו"ש?

../images/Emo121.gifחדשהD:

שם: עטר גיל: 16 מסנג'ר: [email protected] אייסייקיו: בעיקרון יש לי, אבלאבל לא הורדתי עוד למחשב הזה ובינתיים גם לא חסר לי. XD אחר: אחר?XD ציטוט: אע, יותר מדיי. Oם איך הכרתי את מיקה: אממ, טוב, אז ככה. מישהי, אני לא זוכרת אפילו מי, שלחה לי פעם קישור לקליפ של גרייס קלי ביוטוב. חשבתי שזה שיר חביב, אבל לא ממש שמעתי אותו אומשו. רק אחרי כמה זמן התחלתי לדבר עם חברה שלי על השיר הזה אבל לא זכרתי בכלל איך הוא הולך, אז הורדתי אותו. הרבה זמן היה לי רק את גרייס קלי, עד שחברות שלי התחילו לשיר את לאב טודיי ולוליפופ, וזה עשה לי חשק להוריד אותם. אז הורדתי. XD ואז, ב15.8.07(אני זוכרת את זה רק כי זה היה מפגשטוקיוהוטל ויום לפני שטסתי לחופשה בצרפתXD) קניתי סוףסוף את הדיסקD: ואנלא מתחרטת אפילו לשנייה, זה דיסק מדהים

../images/Emo85.gif../images/Emo13.gif

שם: יובל D:
מסנג'ר:[email protected]
אייסייקיו:
אחר:
ציטוט:"נמ~"
איך הכרתי את מיקה:מגרייס קלי ששודר כל הזמן בMTV
הודגש באמצעות התחת של השווה הזה

hadarinke

New member
חדשה../images/Emo3.gif

בואו נראה מי אוהב, אוהב היום שם: הדר גיל:15 מסנג'ר:[email protected] אייסייקיו: אחר:
ציטוט:אין לי כל כך עכשיו... איך הכרתי את מיקה:חברות שלי השמיעו לי שיר שלו ונדלקתי

אבירן171

New member
אנסה להשתלב

שם: אבירן גיל: 18 מסנג'ר:[email protected] (יש גם בעולם שלי) אייסייקיו: 273846680 (יש גם בעולם שלי) אחר: אין לי מושג מה אני עושה בשעה כזו בפורום מיקה
ציטוט: "When you have to shoot, shoot! don't talk!" איך הכרתי את מיקה: Grace Kelly כמובן ששמעתי ברדיו. שאלה, למה יש מאודמת כבר בשלב הזה?

uroren

New member
נעמה קיבלה האדמה בגלל ש..

היא הייתה המנהלת של הקומונה ממנה התפתח הפורום. היא לא מנהלת את הפורום הזה בגלל שהגיל שממנו אפשר להגיש בקשה לניהול פורום הוא 16 (והיא פחות), אז נותנים לה לפחות את הכבוד המגיע ומאדימים אותה מההתחלה :) ברוך הבא
דמבו ^^

אבירן171

New member
אהה, אוקי

האמת שהסקתי שהגעתם מקומונה, אז הלכתי לחפש ובאמת מצאתי אותה. ראיתי שהיא המנהלת ועשיתי 1+1, והסקתי שזאת הסיבה. בכל מקרה, תודה על ההסבר
ואכן מגיע לה
אה, ותודה רבה
גם אתה.

uroren

New member
את* ../images/Emo6.gif

יאי! ההתבלבלות הראשונה לגבי המין שלי בפורום
אני כל כך רגשנית
דמבו ^^

אבירן171

New member
חחח איזה מותק את. האמת שלא התבלבלתי

אני יודע שאת בחורה עוד מהקומונה. ובינינו, בנות חמודות יותר מבנים, אז אפשר לזהות
כל כך רגשנית? יאי! הולך להיות לנו כל כך כיף
ואם לא הבנת, בטעות נוספה לי ה-ה'. אה, ודארלינג, מה הקטע של ה"דמבו ^^"
בברכה, אבירן..

Jen74

New member
גמני כאן../images/Emo70.gif

שם: ג'ן גיל: 33 (בינתיים הכי גדולה כאן) מסנג'ר: מוסרת במסרים אייסייקיו: מוסרת במסרים אחר: אין. ציטוט: על הבוקר ציטוט? אולי יותר מאוחר.
איך הכרתי את מיקה: הבת שלי שמעה את השירים שלו ונתנה לי לשמוע והתלהבתי. והאמת שבעצם מסתבר שכבר שמעתי את השירים פה ושם רק שלא ידעתי מי שר. והדבר הראשון שעלה לי לראש כששמעתי את מיקה זה שהוא נשמע כמו פרדי מרקיורי ומשהו בו הזכיר לי גם את אלטון ג'ון כשהיה צעיר.

helen333

New member
כמה שאלות, חולע-חולע ומידע עליי :)

***זהירות: הודעה ארוכה*** ברוכה הבאה, ג'ן. :) הישתלבות מהירה. עם אפשר לישאול כמה שאלות..? *בת כמה הבת שלך? *את ממש מ-ע-ר-י-צ-ה אותו?! זהו. חח אה וה"חולע חולע"...אני חולע חולע חולע חולע גוססת על ג'ון אלטון..הקול המושלם שלו..והקליפים..holly johnny מעניין עם מיקוש כתב את זה עליו? ^_^ *מממ..* חח ^ אז זהו שמי שאני מעריצה יש לי תמונות שירים סירטונים ומלא דברים עליו במחשב אבל על ג'ון, חוץ משיר אחד של "מלך האריות"1 - ?can you feel the love tonight - שאגב אחד מסרטי דיסני האהובים עליי.. שיש לי אותו מאז שהייתי קטנה חח בת שנתיים בערך אבא צ'לי קנה לי מאר''הב כדיי שאני יילמד אינגליש טוב :] חח שאגב2 כל סרטי הדיסני שלי הם באינגליש באריזה המקורית (כי בארץ משנים ת'ציור שעל הקלטת). שהייתי קטנה, לא הבנתי מה אומרים בסרטים אז הסרט האהוב עליי היה דמבו (אוריה חח) כי כמעט ולא דיברו שם חח או שפשוט הכי היתחברתי אליו *לא יאמן שסרט דיסני ייגרום לילדה בת 5-6-7 ליבכות : , * חח אבל אני מתע על כל סרטי דיסנייי. :) ואני רגישה ורגשנית ורגש וכל דבר שקשור לזה חחח. "קיצר"..חח לאן הגעתיי או-אה..סורי למותשים שקוראים את זה.. ^_^ .... חוץ מהשיר הזה, אין לי עוד דברים שלו במחשב. אממ..ו..זהו. P: 3>

Jen74

New member
../images/Emo6.gif כמה אנרגיות ../images/Emo3.gif

תודה
על קבלת הפנים החמימה. ועכשיו לכמה תשובות
הבת שלי שבזכותה הכרתי את מיקה, אלמוג, היא בת 12. יש לה גם שתי אחיות בנות 14 (תאומות) ויותר קטנה בת 7. (יש לה גם אחות בת 21 ממש היום, אבל מאבא שלה, לא הבת שלי). כן, אני ממש ממש ממש מעריצה את מיקה. דבר ראשון שעשיתי בפייסבוק זה לפתוח קבוצה למיקה. יש לי כל מיני תמונות שלו במחשב, אבל לא מספיק. קניתי לאלמוג לבת מצווה את האלבום life in carton motion אבל בינתיים אני זאת ששומעת אותו הכי הרבה
ראינו את ההופעה שלו ב- VOD ושמחתי אתמול לראות את ההופעה שוב בערוץ 3 של HOT. אלטון ג'ון אני אוהבת מתמיד ואפילו הייתי בהופעה שלו בשנת 1993 כשהיה בארץ. לא ראיתי כלום כי כולם הסתירו לי. מזל שהיו מסכים גדולים שאפשר היה לראות בהם את הפסנתר שמאחוריו ישב אלטון ג'ון.
סרטים של דיסני - מתה עליהם. הסרט האהוב עליי הוא דווקא אלדין.
יש לי בבית בוידאו כמעט את כל סרטי הקולנוע של דיסני.

קארין 555

New member
אז למה שלא תצרפי גם את הבנות שלך לפורום?

ככה נגדלל :p אגב את אמא מגנייבה D:

Jen74

New member
סיפרתי לבנות שלי על הפורום

חוץ מלהתלהב איתי הן לא עשו שום דבר מיוחד. אלמוג, שבזכותה אני מכירה את מיקה, לא ממש גולשת בתפוז למרות שיש לה כינוי. שחף שהיא אחת מהתאומות הבכורות שלי, מנהלת את קומונה גיורא חמיצר כאן בתפוז ולאחרונה גולשת בפורום אמיר פיי גוטמן. עדן לא גולשת בתפוז והקטנה לא גולשת.

למעלה