גביע הטוטו: נתניה 1 - בני יהודה 2

גביע הטוטו: נתניה 1 - בני יהודה 2

אז כצפוי המשחק היה משעמם ונתניה נראית די גרוע על המגרש, השער ששטראובר חטף היה פשוט מביך והשער הגאוני של קלמי אולי מרמז לנו על כך שאפשר בלעדיו
אגב, העובדה שקיויו הצליח לכבוש בהחלט מדהימה אותי לאור העובדה שהוא פשוט היה זוועה במשחק הזה. בוא נקווה שככה נתניה לא תראה ביום חמישי מול היריבה הבולגרית(אבל יש לי תחושה שנתניה בדרך לתצוגה משפילה מול יריבה שעל הנייר אמורה להיות באותו הרמה או נחותה ממנה).

בכור7

New member
זה רק גביע הטוטו וטעויות קורות...

אניי לא מסכים שנתניה הייתה גארועה כל כך פשוט חוסר מזל בהגנה והכל היה נראה אחרת אבל אכן ההגנה לא תפקדה כל כך טוב ולפי מה שראיתי במגרש והייתי במגראש אז חסרה טיפת מזל והכל יסתדר וכמובן יותר הבנה בהגנה דבר שאפשר לעבוד באימונים הרי זה לא ליגה ובגביע הטוטו יש יתרון שדאפשר לראות חסרונות ולתקן....

tristan79

New member
לא יודע מה לקחת מהמשחק הזה

בחצי הראשון נתניה דווקא שיחקה באופן סביר, כשלטעמי רביעיית הקישור של מנשה, גזל, פרסנמן וימפולסקי דווקא הפתיעה לטובה - פרנסמן נראה טוב בעמדת הקשר האחורי (כשעושה רושם שהוא "גונב" לאלמוג כהן את המקום בהרכב) ועשה גם כמה מהלכים התקפיים סבירים והאחרים מפגינים הנעת כדור טובה בחלק הקדמי. הבעיה בחוד ידועה והשילוב קיויו-אוקוצ'ה כנראה לא יפתיע אותנו לטובה העונה... בחצי השני הייתה נפילה גדולה ביכולת של הקישור, בתוספת שתי שטויות של ההגנה הנתנייתית זה הוביל להפסד. אפשר לתרץ שזה רק גביע הטוטו ועדיין תחילת העונה והשחקנים לא בכושר - אבל למה לעזאזל השחקנים של בני יהודה נראו בכושר טוב מהנתנייתים? מעבר לבעיית החוד (אינשללה זה יראה טוב יותר כשטאזמטה ושכטר יתאוששו מהפציעות) אפשר לראות שלנתניה עדיין יש הרבה מה לשפר גם בקישור - דגו אמור להיות אחת התשובות, אבל עדיין הייתי רוצה לראות עוד שדרוג של שחקן משמעותי בקישור.

SjP

New member
מהדקה ה40 הם הפסיקו לרוץ

עד אז היה פחות או יותר כדורגל, ובני יהודה לא עברו את החצי. ההגנה באמת הייתה אדישה ובמיוחד קלמי שהיה כל כך חלש שהיה בא לבכות בכל מקרה לא צריך לקחת קשה הרי במחצית מתיאוס החליף את המערך לנסות כמה דברים חדשים (מי ששם לב 3 בלמים וקלמי ודדי הלכו יותר לקישור), אחריי הכל זה כולה גביע הטוטו מבחינתי זה כמו משחק אימון. לפחות אחריי שנתיים של כדורים ארוכים היה פה כדורגל על הקרקע מסירות מרגל לרגל יום חמישי נגד וארנה המבחן האמיתי, שם גם נוכל לדעת לאן פנינו מועדות, אחריי הכל שום שחקן לא יוכל להרשות לעצמו לא לרוץ כמו היום בגביע השוקו, ושחקנים חייבים להילחם אם לא הקהל ומתיאוס יאכלו אותם

למעלה