גברים, יש משפחה שומרונית גדולה מאוד בשם "צדקה", זה גם שם של נשים, יעני האם יש קשר לרב משה צדקה שצייץ היום דברי שטות ?

אם אתה הולך למפות כל דתי שאמר שטות כלשהיא
לא מספיק אדם אחד לעבודה, צריך איזה מאה אלף
גבר, מסכים שצריך לתגבר את מערך בריאות הנפש למען הדתיים, יעני היום אפילו הם קנו כתבה בעיתון שמפרסמת שמאז ה-7 באוקטובר יש אצלם הרבה יותר מתמודדי נפש (מקווה שיש לך טישו)

marabo

Well-known member
גבר, מסכים שצריך לתגבר את מערך בריאות הנפש למען הדתיים, יעני היום אפילו הם קנו כתבה בעיתון שמפרסמת שמאז ה-7 באוקטובר יש אצלם הרבה יותר מתמודדי נפש (מקווה שיש לך טישו)

דווקא לי נראה שבתחום בריאות הנפש נדרשת פעילות רחבה בחוגי השמאל וטירלולי הפרוגרס

Harrington

Well-known member
מנהל

גברים, יש משפחה שומרונית גדולה מאוד בשם "צדקה", זה גם שם של נשים, יעני האם יש קשר לרב משה צדקה שצייץ היום דברי שטות ?​

שום דבר שטותי לא היה בדברי הרב (כפי שהובאו לפורום). ס"ה הבעת אמונה ודברים נכוחים ונכונים.

The Real Big Joe

Well-known member
שום דבר שטותי לא היה בדברי הרב (כפי שהובאו לפורום). ס"ה הבעת אמונה ודברים נכוחים ונכונים.
לפי איזו אמונה צריך ללמוד ולא לעבוד? על מה הטוענה הזאת מתבססת. מתי הייתה בחברה היהודית קבוצה כזאת ענקית של בטלנים? מה אם עוד כמה מאות אלפים, או עוד מיליון ירצו ללמוד תורה?

Harrington

Well-known member
מנהל
לפי איזו אמונה צריך ללמוד ולא לעבוד?
אין לי מושג. קשור איכשהו לנושא או לדברי?
על מה הטוענה הזאת מתבססת.
אם וכאשר ייפתח שרשור (מספר 593,065) בנושא שהעלית, אשתדל להשיב לך אם אוכל.
מתי הייתה בחברה היהודית קבוצה כזאת ענקית של בטלנים?
לא מכיר קבוצות ענקיות של בטלנים בחברה היהודית, אבל אם אתה מכיר כנראה שאתה יודע.
מה אם עוד כמה מאות אלפים, או עוד מיליון ירצו ללמוד תורה?
מה אם? מה אז? היכן הבעיה בדיוק? חזרנו לנושא המקורי, או ששאלתך זו מתייחסת לנושא החלופי שניסית למשוך אליו?

The Real Big Joe

Well-known member
אין לי מושג. קשור איכשהו לנושא או לדברי?

אם וכאשר ייפתח שרשור (מספר 593,065) בנושא שהעלית, אשתדל להשיב לך אם אוכל.

לא מכיר קבוצות ענקיות של בטלנים בחברה היהודית, אבל אם אתה מכיר כנראה שאתה יודע.

מה אם? מה אז? היכן הבעיה בדיוק? חזרנו לנושא המקורי, או ששאלתך זו מתייחסת לנושא החלופי שניסית למשוך אליו?
שמע, אתה יותר חנטריש ממה שחשבתי. אתה מתעקש לעשות צחוק מעצמך בעוצמה גוברת והולכת. אתה מגן על הרב האידיוט, אבל נמנע מלהגן על עצמך.

Harrington

Well-known member
מנהל
שמע, אתה יותר חנטריש ממה שחשבתי.
בעייתי קמעה, בהתחשב בכמות הפעמים שאתה כותב בדיוק את זה :).
בכל מקרה כפי שידעת מראש, אין לי ענין מיוחד להמשיך לקרוא את הגיגיך לאחר ההצהרה הזאת :). אז התנצלותי שכתבת לחינם, אבל תתבשל עם עצמך והשמצותיך בכיף יקירי :).

The Real Big Joe

Well-known member
בעייתי קמעה, בהתחשב בכמות הפעמים שאתה כותב בדיוק את זה
כתבתי שאתה חנטריש. לא שאתה יותר חנטריש...

בכל מקרה כפי שידעת מראש, אין לי ענין מיוחד להמשיך לקרוא את הגיגיך לאחר ההצהרה הזאת
בדיוק לזה התכוונתי. כינוס הזנב בין הרגלים והמלטות מבוהלת...

Harrington

Well-known member
מנהל
כתבתי שאתה חנטריש. לא שאתה יותר חנטריש...
מה גורם לך בדיוק לחשוב שזה מעניין אותי :)?
בדיוק לזה התכוונתי. כינוס הזנב בין הרגלים והמלטות מבוהלת...
יקירי, לא אימלט ממך גם אם תעמוד מולי עם נשק ותכוון :). בדרך כלל אני זורם מצוין עם השמצותיך ובעיותיך הנפשיות. אבל מה לעשות, לפעמים לא מתחשק :). אז אמנם כידוע גם אנשים כמוך הם חלק מהחברה וזאת בדיוק הסיבה שאני זורם בדרך כלל. אבל אם אתה חושב לרגע שיש משהו בהזיתיך והשמצותיך, חשוב שנית (או לראשונה, מה שרלוונטי), כי אתה ממש לא בכיוון (וכן, זה בסדר אם תגיב כעת עוד 18 פעמים ותשמיץ כל פעם בדרך אחרת או זהה :). אני כידוע מסתפק בכך שהאמת רשומה לצד ההזיות.).

בריאות.

xyxy210

Active member

יקירי, לא אימלט ממך גם אם תעמוד מולי עם נשק ותכוון :). בדרך כלל אני זורם מצוין עם השמצותיך ובעיותיך הנפשיות. אבל מה לעשות, לפעמים לא מתחשק :). אז אמנם כידוע גם אנשים כמוך הם חלק מהחברה וזאת בדיוק הסיבה שאני זורם בדרך כלל. אבל אם אתה חושב לרגע שיש משהו בהזיתיך והשמצותיך, חשוב שנית (או לראשונה, מה שרלוונטי), כי אתה ממש לא בכיוון (וכן, זה בסדר אם תגיב כעת עוד 18 פעמים ותשמיץ כל פעם בדרך אחרת או זהה :). אני כידוע מסתפק בכך שהאמת רשומה לצד ההזיות.).

בריאות.
חחחחחחחחחח
כמה שאתה מרבה "לזרום"...
תיזהר שמרוב זִירְמָה לא תתיקל באיזו ביצית....

The Real Big Joe

Well-known member

בריאות.
בלה בלה בלה. מעולם לא השבת כאשר נתבקשת לפרט, להסביר, להוכיח משהו מאמירותך ההזויות. אין לי ציפיות ממך. וגם לא לאחרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
בלה בלה בלה. מעולם לא השבת כאשר נתבקשת לפרט, להסביר, להוכיח משהו מאמירותך ההזויות. אין לי ציפיות ממך. וגם לא לאחרים.
אשריך שהוסמכת לדבר בשם הכלל :). תגיד, זו משרה בשכר או שאתה מייצג את "האחרים" בהתנדבות?

לגבי שאר דבריך, הן נדונו עד דק פעמים רבות. לא רואה צורך מיוחד לחזור על הכל שוב רק בגלל שאתה חש צורך להשמיץ שוב (והרי הצורך הפבלובי הזה לא ייעלם אצלך ולי לעומת זאת אין כוונה לחזור על עצמי שוב ושוב רק לכבודך). אז דרכך ל"אחרים", קפצו לי, רצוי בזגזגים.

אגב למקרה שלא הבנת את סיומת ה"בריאות" מקודם, כמוה כמיצינו. יעני אלא אם נזקקתי לעוד כמה דקות ישיבה על המחשב להעביר את הזמן, לא הייתי טורח לקרוא את תגובתך. כך יקרה גם עם תגובתך הבאה, כך שכרגיל, השמצותיך יהיו למען חבריך ה"אחרים" בלבד :).

בריאות יקירי, מיצינו.

The Real Big Joe

Well-known member
אשריך שהוסמכת לדבר בשם הכלל :). תגיד, זו משרה בשכר או שאתה מייצג את "האחרים" בהתנדבות?

לגבי שאר דבריך, הן נדונו עד דק פעמים רבות. לא רואה צורך מיוחד לחזור על הכל שוב רק בגלל שאתה חש צורך להשמיץ שוב (והרי הצורך הפבלובי הזה לא ייעלם אצלך ולי לעומת זאת אין כוונה לחזור על עצמי שוב ושוב רק לכבודך). אז דרכך ל"אחרים", קפצו לי, רצוי בזגזגים.

אגב למקרה שלא הבנת את סיומת ה"בריאות" מקודם, כמוה כמיצינו. יעני אלא אם נזקקתי לעוד כמה דקות ישיבה על המחשב להעביר את הזמן, לא הייתי טורח לקרוא את תגובתך. כך יקרה גם עם תגובתך הבאה, כך שכרגיל, השמצותיך יהיו למען חבריך ה"אחרים" בלבד :).

בריאות יקירי, מיצינו.
מיצי מיצי :ROFLMAO:

אלפיני

Well-known member
לפי איזו אמונה צריך ללמוד ולא לעבוד? על מה הטוענה הזאת מתבססת. מתי הייתה בחברה היהודית קבוצה כזאת ענקית של בטלנים? מה אם עוד כמה מאות אלפים, או עוד מיליון ירצו ללמוד תורה?
התשובה מתחלקת לשניים:
רבנים הם בטלנים בני בטלנים מזה כמה דורות.
לגבי שאר הקהילה , עם הקמתה של מדינת ישראל התרחב אצל הרבנים הללו התיאבון לשנור שעכשיו מקיף קהילות שלמות. בקרב האידיוטים עלתה הג'ננה לגבהים עד כי הם מחשיבים עצמם כבני שבט לוי שעל פי התנ"ך יועדו לכהונה ועבודות פולחן בית המקדש.

Harrington

Well-known member
מנהל
גבר מה עם האמונה ?
מה איתה? דברי הרב מופת לאמונה טהורה וזכה.
שאתה בעצמך צריך להגן על עצמך, משפחתך, רכושך, יעני וגם על אדמות רמ"י
היכן כתוב שעליך לעשות זאת "בעצמך"? ובכלל, מי באמת עושה זאת "בעצמו"? אינני יודע היכן אתה גר, אבל אם נניח נדבר על תל אביב, יש אלפי חיילים ששומרים עליה מידי יום ביומו. הם אמנם לא עושים זאת מתוך העיר אלא בשכם, ג'נין ואיו"ש בכלל, אבל בדיוק משום כך אף אחד שם לא יושב ומגן "על עצמו" במדויק.

כמובן שיש גם את התשובה המלאה והנכונה יותר לשאלתך :). אבל בינתיים אסתפק בנ"ל.

מה איתה? דברי הרב מופת לאמונה טהורה וזכה.

היכן כתוב שעליך לעשות זאת "בעצמך"? ובכלל, מי באמת עושה זאת "בעצמו"? אינני יודע היכן אתה גר, אבל אם נניח נדבר על תל אביב, יש אלפי חיילים ששומרים עליה מידי יום ביומו. הם אמנם לא עושים זאת מתוך העיר אלא בשכם, ג'נין ואיו"ש בכלל, אבל בדיוק משום כך אף אחד שם לא יושב ומגן "על עצמו" במדויק.

כמובן שיש גם את התשובה המלאה והנכונה יותר לשאלתך :). אבל בינתיים אסתפק בנ"ל.
גבר, לכולם יש אמונה טהורה וזכה אבל! יש את המציאות, ויהודי מצווה רק לקיים מצוות! כי 🧐 רבות מחשבות בלב איש... יעני בכלל תגיד, הרב הזה הוא על תקן שמעיה שלא הגיע או מה ?

למעלה