גירושין על הפרק

חמתי בזמן האחרון מעירה לי על כל דבר אפשרי. נכנסת אלינו ומעירה על הסדר והנקיון, על הכביסה, שום דבר לא טוב לה. אני סופגת ושותקת ולא עונה לה כדי לא להוביל לפיצוץ אבל מרגישה שאני לא יכולה יותר!! בעיניה אני לא מספיק טובה. לא "מתקתקת" את הבית כמוה, יש בלאגן בבית כי מה לעשות יש לנו ילדים והבית לא מוזאון. אין לי כח לשמוע יותר הערות אני ממש אובדת עצות. אמרתי לבעלי על זה והוא אומר לי אל תתייחסי. בכל הזדמנות היא עוקצת אותי. מציינת שאנחנו גרים ממש קרוב אליה והיא באה אלינו הרבה.
בעלי לא אומר לה שום דבר וזה ממש מכניס אותי לדיכאון.. שוקלת להיפרד ממנו בגלל זה!! מה דעתך? אשמח לדעה מקצועית

in bal1

Well-known member
חמתי בזמן האחרון מעירה לי על כל דבר אפשרי. נכנסת אלינו ומעירה על הסדר והנקיון, על הכביסה, שום דבר לא טוב לה. אני סופגת ושותקת ולא עונה לה כדי לא להוביל לפיצוץ אבל מרגישה שאני לא יכולה יותר!! בעיניה אני לא מספיק טובה. לא "מתקתקת" את הבית כמוה, יש בלאגן בבית כי מה לעשות יש לנו ילדים והבית לא מוזאון. אין לי כח לשמוע יותר הערות אני ממש אובדת עצות. אמרתי לבעלי על זה והוא אומר לי אל תתייחסי. בכל הזדמנות היא עוקצת אותי. מציינת שאנחנו גרים ממש קרוב אליה והיא באה אלינו הרבה.
בעלי לא אומר לה שום דבר וזה ממש מכניס אותי לדיכאון.. שוקלת להיפרד ממנו בגלל זה!! מה דעתך? אשמח לדעה מקצועית
להפרד ממנו? בגלל חמותך? את לא ראשונה שחמותה מעירה לה על סדר וניקיון.העניין הוא שהיא גרה קרוב אליכם ובאה לעיתים מאד קרובות.וזו אכן בעיה.
ואם תתגרשי ותמצאי גבר אחר את חושבת שזה לא יחזור על עצמו.
אם היחסים בינך לבין בעלך טובים נסי להציע לו לדבר איתה שלא תגיע אליכם מתי שמתחשק לה אלא שתודיע מראש.ואת תשתדלי עם כל הקושי טיפה יותר לארגן את הבית.

דקל נור*

Well-known member
בעלי לא אומר לה שום דבר וזה ממש מכניס אותי לדיכאון.. שוקלת להיפרד ממנו בגלל זה!! מה דעתך? אשמח לדעה מקצועית​
הגיע הזמן שתעשי סדר בחייך. אמרי לחמותך שלא תגיע בלי תיאום מראש. אם בעלך רוצה לראות יותר את אמו, שילך הוא אליה.
אם היא תעיר לך על אחזקת הבית, השיבי לה שזה מה שיש ואם היא רוצה, היא מוזמנת לסייע.
אם היא חצופה, העמידי אותה במקום.

בהמשך לתגובה הקודמת, הכל מתחיל ונגמר בזוגיות.
זה לא בינך לבין חמותך, אלא בינך לבין בעלך.
אם תשכילו לנצל את הקושי כמנוף חיובי כדי להעמיק את הקשר ביניכם, להיות שניים שהם אחד ולייצר חזית משותפת - שום גורם חיצוני לא יוכל להיכנס ביניכם.

למעלה