ג'רארד המרקד

MCRules

New member
זאת סיבה מוזרה...

תאמיני לי שהוא יבחין מיד בנו... חח רק בישראל יש פקאצות חח אבל יש לו טעם אני בטוחה... גם לא נראה לי פקאצות ילכו להופעה שלהם...

הייתי אומרת

שנעשה עצומה לביאת כימיקל רומנס לישראל... אבל עשו את זה בכ"כ הרבהה להקות...שזה לא משפיע בכלל !! ....כנראה שרק נצטרך לראות מה יקרה הלאה ;&#39

Love Bem

New member
האמת שככה ההיאו את..

מייקל ג'קסון אימא שלי הלכה להופעה שלו! וגם ככה קימעט הביאו את טאטו רק שהיתה בהיה עם המנהלים!

Love Bem

New member
תתפלאי..

יש ילדה אחת פאקצה שנדחפת כול שניה אלי ואל חברות שלי! יותר לחברה אחת שלי קיצר לא משנה.. אז פעם אחת דיברנו אל ההופעה שלהם ואז היא אמרה שהיא רוצה לבוא.. את רואה פאקצות באות רק בגללל ג'ר כי הוא "כוסון" *שונאת את המילה הזאת* קיצר את לא יכולה לדעת עם הפאקצות של היום!

MyMystery

New member
חחח כה והוא יהיה מאוכזב מהארץ..

XD אבל לא יודעת אם פאקצות יעיזו להתקרב להופעות שלהם.. לא שמעתם שנמחצו שם 14 אנשים? ואני רצינית!! ג'רארד אומר שהוא דואג למעריצים שלו=\

MCRules

New member
עזבי אם יגיעו פקאצות

הרי פקאצות פוחדות מאיתנו --נכניס להן קצת מכות והן יתחפפו :) פקאצות זה היום שלנו! היום שלנו מובן??!! ---פנטזתי יותר מידי---- =)

kati666

New member
הם לא יבינו מזה סטניסטים.

'מסה מה את מדברת באנגלית?!'

marimarina

New member
בטח שכן.

למשל אחת ראתה את הציורים שלי ושאלה אותי איזה שיר אני בדיוק שומעת אז אמרתי לה - VEMPIRSE. והיא כזה היסתקלה עלי כמו על שטניסטית.

EnchantedS

New member
תודי שנהנית מזה../images/Emo8.gif נסי להשמיע לה את

honey או our lady.. או משו כזה:)

marimarina

New member
אכן נהנתי.

אני מלכת האופל... מואהאהא . והילדה כמוני.. מי'ב. הידד לבגרות.

EnchantedS

New member
את רצינית??? כיתה יב וככה היא

וככה היא התנהגה??? וואו, לפי התגובה הייתי בטוחה שהיא בכיתה ז או משו חח

Prue 4 u

New member
X: ../images/Emo78.gif|חמוס|

עם כל הרצון הטוב של העצומות.. הסיכויים שזה יוביל למשו הם דיי אפסיים X: [מדברת אחת שהשתתפה בכמה וכמה עצומות..] אבל, אם ממש ממש נואשים אז אפשר לנסות
בהצלחה אניוואיי [אם יש כוונות] ^^

למעלה