דחוף!!!

RockAgent

New member
דחוף!!!

שלום לכולם...עברו שלוש שנים מאז כניסתי לפורום זה. שמי מתן, בוגר המכללה הטכנולוגית של חייל האוויר באר שבע. התחלתי ללמוד שם מכיתה ט' עד י"ב בסיומה התקבלתי לקורס אלקטרוניקה כטכנאי בקרת ירי. שאלתי היא למדריכים או לאנשים המבינים טיפה יותר. אני עומד לסיים את שירותי הצבאי ונוכחתי לדעת כי איני חתום ר' וכי החוזה עליו חתמתי בגיל 14 אינו תקף עוד. אייני יודע האם זה מבחינה משפטית או עצם זה שכבר עברו 7 שנים חוק התיישנות או משהו כזה. הבעייה שלי היא שמנסים להכריח אותי לחתום ומן הסתם אי אפשר להכריח בן אדם לעשות משהו בעל כורחו. שאלתי העיקרית היא אם אני יודע שאין לי ר' כרגע האם ישנה אפשרות פתאום משומקום להחזיר לי אותו? (נ.ב קראתי קצת כאן תבינו שלהיות שוחר זה טיפה בעייתי אני אישית לא מצטער על מה שהיה אבל אני נשבעתי בסיום י"ב להציל כל אחד ואחת אשר יירצה להתקבל לשם....).

murzik3591

New member
לא ויותר מכך

גם כשיש לך ר' אי אפשר להכריח אותך, אפשר לקנוס אותך אם אתה מסרב. גם הקנס לא בטוח אפשרי, תלוי בחוזה שחתמת עליו מכיוון שהנוסח השתנה עם השנים. האם אתה משרת בחצרים

RockAgent

New member
נכון...

הבעייה היא שאצלנו מי שהתגייס בתאריך 231/06 לא מופיע אצלו ר' ואילו מחזור לפנינו כן. ביררתי בשלוש מקומות שונים שזה אצל משרד רישום, שלישות 107 טכני ואצל המ.ע תורנויות ובשלושתם לא הופיע לי אבל לפתע חודשיים לפני שיחרור איימו עליי שזה אפשרי להחזיר לי אותו ושהוא קיים איפשהו.... אחי אני אשמח אם תתן לי עוד פרטים...שלח לי מסר בבקשה לפרטי? תודה.

למעלה