דחוף

דחוף

מישהו יכול להכניס תמונה של רכב תער"ן? בבקשה!!!! בתודה מראש מתנדבת

amitzahavi

New member
מי אמר חפ"ק ולא קיבל

תמונות של חפ"ק איילון 44 זה לפני השיפצור. חש אכשיו בפנים כוורת לסוללות למכשיר קשר, מיקרופון מאחורה מחובר ישרות לקשר, תבלת תדרים ומספרי חירום לכול מני גורמים, שולחן נפתח ועוד הממממממממון דברים מגניבים!

BiAAcH

New member
אממ, שאלה קטנה...

איך יכול להיות שזה תאר"ן, אם רשום עליו מתחת לצ'קלקות רכב פיקוד חפ"ק??

BiAAcH

New member
לא כל כך נראה לי..

כי בחפק יש מלא מכשירי קשר, וכל מיני דברים כאלה, וטלויזיה, ואמורים לשבת שם כל האחראים על האירוע, ולא נראה לי שהם יעשו את זה בתאר"ן...

orend123

New member
תאמין לי חפ"ק=תער"ן

בתור אחד שעוזר לבצע את כל הבדיקות התקופתיות של התער"ן אני כנראה יודע בערך מה יש בתאר"ן. רוב הציוד שיש בתאר"ן זהה 10 אלונקות 10 קרשים תיקי טראומה צר"פ חמצן ציוד משקי 10 טליטות זיהוי 10 אפודי מגן תיקי חבישה צווארונים וכו' וכו' וכו' ובנוסף "גולת הכותרת" מכשיר קשר צרוב גלי מד"א+מכשיר רשת "מציל" + "מזוודת קשר"+פרוטוקולים+דיבורית מותאמת נוקיה+טלפון קווי+מגפון ובפנים יש דלפק שולחן כזה עם כסא... אז כמו שראית התער"ן הוא כן חפ"ק "מלא מכשירי קשר וכל מיני דברים כאלה" וטלוויזיה לא מחוייבת להיות בשום חפ"ק, גם משטרתי. בפרוטוקול טיפול באר"ן כתוב שעל המוקד לפתוח את הטלוויזיה על מנת לקבל מושג פיזי מה קורה בשטח, ולא החפ"ק, מפני שהחפ"ק כבר שם... (הידעתם שלפי פרוטוקול מד"א חפ"ק אינו חדר פיקוד אלא חבורת פיקוד קדמית?) ואגב, האחריות להקמת חפ"ק משותף (ששם כל האחראים על האירוע) היא של המשטרה (בטח ראית פעם שיש להם כל מיני אוהלים כאלה...) ואגב2, הכיתוב על התער"ן הינו קבוע לפי הוראה מסויימת לזיהוי רכבים. ואגב3, בחיפה (בתור תחנה כוננית חומ"ס) עקב סכנת אירועי החומ"ס הרבים הוכנס לרכב התער"ן ציוד החומ"ס במקום שישכב במחסן בתחנה ובאירוע חומ"ס מישהו ירוץ ויעמיס אותו...

ruth s

New member
תיקונון..

אמנם כדבריך כל תאר"ן (עם א', אני מבקשת!) בנוי לשמש גם כחפ"ק בעת הצורך, אך לא כל חפ"ק הוא תאר"ן. למד"א יש חפ"ק אחד בלבד (דן8), שכל תכליתו הוא להיות חפ"ק.. מעין מוקד בשטח. לי אישית יצא לעבוד איתו במבצעי מירון, בו כל המקרים שהיו לנו (לרוב חילוצים בהקבר..) התנהלו מהחפ"ק, על גל ספציפי למבצע. רות אגב, המזוודת קשר פחות מרשימה מאיך שתיארת אותה
פתחנו אותה במרפאה הראשית..

E M S

New member
רות תיקון קטן....

יש בעוד כמה איזורים רכב פיקוד לדוגמא אזור איילון... רכב איילון 44 פיקוד זהו שמו אשר נמצא בתחנת שוהם או לוד בגלל קירבתם לנתב"ג במקרה חירום בנתב"ג הרכב מוקפץ לשם ומשמש כרב פיקוד לכל דבר יש כ10-15 מכשירי קשר נוספים בטעינה תמידית... ארגז קשר שולחן עבודה פרוטקול אר"ן פרטוקול אר"ן בנתב"ג רשת מציל גל ערוצי מד"א, 2-3 דיבוריות לפלאפון וגם דיבורית למירס כאשר קו מהפלאפונים פתוח במשך כל האירוע כנגד במוקד.... האמבולנס עצמו היה פעם אמבולנס רגיל עד שהפך ליהיות פיקוד יש בו גם אוהל ... ובנוסף יש לו עגלה נגררת שמתחברת מאחורה לוו גרירה ושם כבר יש יותר מדי ציוד ואין לי כוח לפרט אבל כולל אמודי תאורה ועוד...

יוני

החפ"ק בכמה חודשים האחרונים מטייל למודיעין לאחד הפאראמדיקים שלנו (בתור כונן) ואצל אליאס ולא רק בלוד ושוהם...

ruth s

New member
טוב לדעת..

עדיין דן8 הוא הבלעדי של מד"א בתור מוקד נייד. אני אמצא לך תמונות ממירון ותבין את הכוונה שלי.. לילה טוב, רות (שחזרה ממסע בעיר הקודש)

amitzahavi

New member
תמונות שאני צילמתי לא מזמן

מלפני שבועיים באיזה בוקר שעשיתי והגענו ללוד.

תודה!!../images/Emo9.gif

תודה רבהההה!!! זאת בדיוק התמונה שהייתי צריכה!!! ו... תודה לכל מי שניסה! תודה.....

meijin007

New member
תאר"ן או תער"ן?

תחנת אירוע רב נפגעים או תחנת עזרה ראשונה נידת? כי למשל הקורס הוא תער"ן, אבל בבאר-שבע ראיתי אחד שכתוב עליו תאר"ן ואחד שכתוב עליו תער"ן...

למעלה