דרושה עזרה

ATAXIA1

New member
דרושה עזרה

שנים, שנים שאני מחפש אותה... אני יודע להגיד שהיא של מקפלרן הגדול ושהיא משנת 2000, איפה אני יכול להשיג? כמה זה יעלה? ואי.ביי לא בא בחשבון.. :) מקווה לתשובה יום אחלה בחלה!

MajorWinters

New member
באי ביי, שלא בא בחשבון...

לא כל כך קל להשיג דמויות מלפני 5 שנים סתם ככה. צריך לנסות אספנים פרטיים, ואת רובם מוצאים באי ביי...

Soak

New member
אולי תסתפק בדמות אחרת של אדוארד

יש אחת מאוד חביבה ב-otaku במחיר 110. קניתי אותה והיא נראית מעולה, קצת קריקטוריסטית כזאת.

DVD10

New member
חבל, מכרתי אחת בעבר

מכרתי לפני שנה בעירך (תמונה מצורפת) את מה שאתה מחפש לאספן אחר. דמות מדהימה (חבל אבל אין לי עוד אחת להציע לך), אם אתה רוצה דמויות מסרטים יש לי כמה למכירה, אבל אני מסכים איתך האדוורד של מקפרלן מדהים, טוב זה MCFARLANE. SOAK, נחמד לראות שאתה בפורום הזה, אני אישית ממש לא אהבתי את הדמות שמוכרים באוטקו, מה שכן, אם כבר מדבירם על הדמות הנ"ל יש לדמות שמוכרים באוטקו 3 גרסאות שונות (רק הראשונה נמכרת באוטקו)! הנה קישורים שתמונות של שלושת הגרסאות:

MajorWinters

New member
אף פעם לא הבנתי את הגרסאות השקופות.

זה נראה לי כמו סתם דמות לא צבועה...

DVD10

New member
הפוך מזה

זה לא פלסטיק רגיל ללא צבע זה פלסטיק שקוף, לדעתי הם הכי יפים (לרוב מהדורות מיוחדות).

MajorWinters

New member
זה לא פלסטיק רגיל...

אבל בסופו של דבר זה רק היציקה, ללא עבודת צבע, וזה לדעתי סתמי..

ATAXIA1

New member
ראיתי אותה

באוטאקו, אבל היא לא מה שאני מחפש.. אני רוצה את המקפלרן.. :)

DVD10

New member
הי

כמו שאמרתי יש דברים אחרים ויש מקפרלן. שוב, אין לי את ה AF הנ"ל אבל אם אתה מעוניין באחרים של MCFARLANE בניהם דמויות מה MOVIE MANIACS שלח לי מהר אולי תמצא משהו.

ATAXIA1

New member
תודה

יכול להיות שיש לך דמויות מסדרת המוסיקה שלו?

DVD10

New member
אכן יש לי

יש לי את המלך (ELVIS): אם אפשר שלא יגידו לי שזה לא השרשור המתאים, רד קצת לסוף שרשור המכירה העלתי תמונה חדשה שצילמתי של ELVIS שיש לי למכירה. בנוסף לך לשרשור מכירה ותראה יש לי עוד הרבה דמויות ולכל אחד קישור לתמונה שצילמתי, יש הרבה של מקפרלן וגם הרבה אחרים, תהנה.

MajorWinters

New member
ראית את אלביס החדש?

החודש יוצא אלביס של הJailhouse Rock. וביוני יוצא אלביס שישי...

DVD10

New member
בטח שראיתי, אבל לא משהו

אבל רוב הסיכויים שאני כן יקנה אותו כי יש לי את הקודמים.

MajorWinters

New member
לדעתי זה האלוויס היפה ביותר

יחד עם ההקאמבק של 68... אני מסדרת המוזיקה של מקפרלן דווקא הייתי ממש מת לאיזו שלישייה ג'ים מוריסון ג'ימי הנדריקס וג'רי גרסיה...

DVD10

New member
לפי דעתי

הכי יפים הם 2 ו 3. 2-Rockabilly-50th Anniversary Edition - זה שאני מוכר. 3-Las Vegas - ולאס וגאס - מדהים. אני לא יודע אם ראית אותם במציאות אבל תמונות זה אחרת, לפי התמונות 68 Cameback Special הוא הכי יפה אבל אתה צריך לראות אותם כדי להבדיל יפה בתמונה ממדהים במציאות! *בלי לפרסם שוב, אבל פירסמתי תמונה, אתה מוזמן לראות בשרשור המכירה (שוב שום תמונה לא משתווה למציאות!).

MajorWinters

New member
יכול להיות שאני אחשוב אחרת באמת...

בנתיים אני שופט לפי תמונות אבל אין לדעת!

דמות מאוד מיוחדת.... יש לי אותה...

מבית היוצר של NECA... אבל אני מסכים שהיא יפה בנוסף לזו של מקפארלן, לא במקום... בגלל שהיא קריקטוריסטית, ולא ריאלית...

למעלה