האם כדאי לגלח בעצמי לפני שאסיר שיער במכון?

האם כדאי לגלח בעצמי לפני שאסיר שיער במכון?

שלום

מכל מיני תירוצים לא הספקתי לבצע הסרת שיער בחורף.
אני בן 35 ורציתי להסיר רק בגב ובכתפיים.
חבל לי להסיר שיער עכשיו ולהתנזר משמש בים ובבריכה חודש וגם חבל לי על כך שזה בטוח יותר יקר עכשיו מאשר בחורף.

רציתי לשאול, להבנתי כחלק מהתהליך של הסרת השיער, הבנתי שמבצעים פשוט גילוח ואז עושים את הסרה.
כמה זה יהיה נוראי אם אני אגלח את עצמי עכשיו כל הקיץ, ואז אחרי הקיץ אבוא מגולח לצורך הסרה במכוני ההסרה השונים?

האם הגילוח יכול לגרום לכך שיהיה יותר שיער?
האם התחלת הגילוח תגרום לכך שהשיער יגדל יותר ואצטרך לגלח כל הזמן עד שאשתגע?
האם בכלל גילוח הוא לא חלק מהתהליך?

תודה

משקיענית80

שלום לך,

גילוח הוא חלק בלתי נמנע מתהליך ההסרה בלייזר וכפי שציינתי בעבר, ברגע שמגלחים, בייחוד באזור הכתפיים (שהינו אזור מאוד הורמונלי)- השיערות שצומחות מתקשות ומתרבות.
אם אתה שואל לדעתי המקצועית, אינני ממליצה להתחיל בגילוח. השיטה היחידה שאינה גורמת לתופעה הנ"ל ונותנת תוצאות מירביות הינה שיטת האפילציה (=הסרת שיער במחט חשמלית). התמחור נע לפי זמנים ולא לפי עונות השנה.
אני מסכימה עם כך שבמידה ותתחיל בטיפולי הסרת השיער- חשיפה ישירה לשמש איננה מומלצת, אך עם זאת הינה ברת ביצוע. יש לי לא מעט לקוחות שמסירים שיער בקיץ ובכלל לאורך כל עונות השנה.
לשיקולך...

הסרת שיער בקיץ

שלום
באופן כללי גילוח עצמי גורם בדרך כלל לצמיחה נוספת ומהירה יותר ולכן כדאי לטפל בשיער בשיטות אחרות
גילוח הוא חלק משיטת הסרת שיער בלייזר או ב IPL
ישנה שיטה נוספת שמתבצעת אצל קוסמטיקאיות בלבד וניתן לבצע אותה בביטחה גם בקיץ.
התהליך מתבצע עם תכשיר שנקרא אפילפרי
התכשיר יעיל ומאושר על ידי משרד הבריאות והוא מפחית משמעותית את צמיחת השיער בטיפול לאורך זמן.
אם אתה מעוניין בפרטים נוספים היכנס לאתר שלנו

אורן

למעלה