האם תמו הספקולציות? ג'ורדי קרויף בדרך אליינו

pgprince

New member
בהחלט כן. מונה רשמית למנהל מקצועי של מכבי ת"א

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4215552,00.html

השאלה שנותרה-מי יאמן תחתיו? האם הימים ה"עליזים" של טון קאנן יחזרו?

שער 8

New member
נהדר

קיווינו שבאמת עושים עבודה חשובה וטובה מאחורי הקלעים,
הבנו שלא לוני, לא שניידר ולא גולדהאר משנים את תרבות החפ-לפ הפרטצ'ית שנהוגה במכבי (ובכלל בישראל).

הבטיחו שם גדול, ואכן הביאו שם גדול, אבל רק שם המשפחה פה הוא גדול. אחרי הישגים אדירים (או שלא) בתור שחקן בתחתית הליגה הספרדית (גם ניבאלדו ומדוניאנין הגיעו משם) ובתור מנג'ר באימפריות הכדורגל במלטה ובקפריסין, ג'ורדי מגיע ללבנט.

תסלחו לי, אבל אני לא רואה שמשהו הולך להשתנות בקבוצה הזאת.

כבר עדיף שהיו סוגרים עם קשטן.

rd2310

New member
קשטן לא היה מועמד להיות מנהל ספורטיבי

קשטן מועמד להיות מאמן

bister

New member
אם קיוויתי שההדלפה תסכל את המינוי

מסתבר שמכבי היו נחושים במיוחד ואף נעתרו לשלם סכומים רציניים כדי לפצות את לרנקה על השחרור. אין טעם להכביר מילים על המינוי הזה, הוא לא נראה מבטיח ועל פניו הוא מסמל את המשך החשיבה הקלוקלת שאפיינה את המועדון הזה ובמיוחד את העומדים בראשו בשנים האחרונות. כרגיל, נקווה שעל אף נקודת הפתיחה המדאיגה בפועל התוצאות יהיו אחרות, אולי בעזרת מינויים נוספים ומשלימים שיאזנו את המינוי הנוכחי. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

rd2310

New member
נראה לי שרב"ש סגור במכבי

כל על כל פנים הבנתי מקריאת הכתבה הבאה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4215581,00.html

במידה וזה נכון יכול להיות מעניין שקרויף בתור מנהל ספורטיבי ינחיל את התודעה האירופאית לכדור רגל לכל קבוצות הילדים,נערים ונוער והשותף שלו למהלך הזה,ניר לווין שאין מתאים ממנו כמו כן קרויף ייתן גיבוי מקצועי ושקט תעשייתי לרב"ש.

קשה לי להאמין שקשטן שמאוד רציתי או כמאמן יסכים לעבוד עם קרויף,אבל הקלישאה אומרת שהכדור עגול
צריך להיות סבלניים ולקוות לטוב.
לא לפסול כלום

ובינתיים שסור לשכוח שמחר יש את אשדוד על הראש
שלעצמו באשדוד מהווה משוכה לא קטנה וצריך להיזהר שם מאוד

על פניו....פשוט על הפנים

אחרי כל מה שגולדהאר למד בעונות האחרונות והוא הצהיר שהוא למד....ציפיתי ליותר.

אבל כנראה שהוא לא הבין שיש דבר כזה שנקרא ענף ספורט שנקרא כדורגל, ויש ענף ספורט אחר שנקרא "כדורגל ישראלי" ( או יש היגידו "כדורזבל ישראלי)
אלו הם שני דברים שונים לגמרי במהות ובתכלית. ועכשיו עוד שנת הסתגלות למישהו מבחוץ שלא מבין את הסביבה הזו, יהיה מופתע כמובן מעצלנותו של הכדורגלן הישראלי וכו' וכו' שלל סיפורים משחר ההיסטוריה.

אני עדיין אבקש משאלה שתחתיו יהיה מאמן ישראלי.
בואו נקווה שזו לא עוד טעות בקבלת ההחלטות של ראשי המועדון, וזה באמת יצליח.

אני דווקא בעד

זה נכון שאין לו שום קרדיטציה רצינית מאחוריו, אבל לי רשמית נמאס מכל דבר ישראלי. אני מודה לאלוהים שיש לי קצת אירופה בקבוצה, כשברקע אני רואה את כל הלוזונים, הטביבים, השירזיים, הסיניים ושאר המחלות האלה.

אפילו אם זה למראית עין בלבד, תנו לי קצת קלאסה...

למעלה