הבנתי שאחרי 4 עונות של פארסקיפ העונה הסתימה

• פותח הנושא auyi
  • פורסם בתאריך

auyi

New member
הבנתי שאחרי 4 עונות של פארסקיפ העונה הסתימה

חוץ מתוספת של מני סידרה בן 2 חלקים משהו צפה בה

sprqy

New member
בטח!

איך אפשר לא לצפות בה אחרי פרק הסיום של עונה 4?! ובלי קשר היא ממש מצויינת, כדאי לראות. אגב ברוך הבא לפורום! אתה מוזמן לענות על השאלון הקצר לחברים חדשים בפורום: 1. איך הגעת לפארסקייפ ומתי? 2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של פארסקייפ? 4. תן שתי שמות חיבה לפחות של רייג'ל 5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? כולם מוזמנים לענות אגב, אני תמיד נהנה לקרא את של כולם!

pigit22

New member
את המיני ...

בטח שראינו
ספרק רק בשבילך... למרות שאני לא חדשה. 1: סתם יום משעמם בלי שומדבר יותר טוב לעשות אחר"צ לפני ....ההה...די הרבה זמן אני אפילו לא זוכרת כ- 4 שנים זה הגיוני ( בקיצור כשהסידרה ממש הגיע לארץ . 2: The Aeryn sun 3: הממממ... אף פעם לא חשבתי על זה ...אין לי מושג ...אולי ארין ...זה היה מסביר הרבה דברים !!! 4: בקוייד , ספרקי ... ואניממש לא זוכרת עוד אם אני הוסיף אחד של צ'יאנה זה נחשב ??? כמו פיפ למשל ??? 5: מותר להגיד שכל פרק שארין מופיע בו ... מה שאומר כולם חוץ מההתחלה של העונה השלישית ... סתם כי זה מרגיש כל הזמן כאילו משהו חסר , לא משנה שזה נכון . נ.ב אתה מוזמן לענות באותה מידה !!!

sprqy

New member
The Aeryn sun ../images/Emo6.gif

תיקון קטן ארין לא מופיע בתחילת עונה 4... אני מסכים שארין הייתה חסרה אבל עדיין מאד נהנתי במיוחד בפרק הפותח (1812 המלך) והפרק עם הלבה שהיה קורע...

Chakotay

New member
טוב אענה גם כן =)

1. אהמ לפארסקייפ הגעתי ב 2002 מערוץ YTV ביס...בדיוק שידרו שם את הסדרה.ראיתי את שלושת העונות הראשונות שם ואת העונה הרביעית כבר הורדתי0 2. כן כן אולי נדוש אבל ג'ון וארין(כמה הזוי שזה נשמע קלאודיה בלאק היא האדם היפה ביותר בעולם בשבילי) אני ממש אוהב את מערכת היחסים בינהם, אבל בעיקרון אני אוהב את כל הדמויות ! אי אפשר בלעדיהם. 3. נדמה לי שלג'ון, אני לפעמים ממש מבין את הפסיכיות הרגעיות שלו, ובכלל ישנם דברים שהוא אומר לפעמים שאני באמת מרגיש שאני אמרתי אותם. 4. ספארקי ובאקוויט :) 5. ואוו זאת שאלה קשה, אגדיל את הבחירה ואבחר מתוך כל עונה. מעונה הראשונה כנראה את הפיילוט, כי כיף לראות אותו ! את ההתחלה. העונה השנייה מתחילה לסבך עניינים. מצד אחד Cracker Don't Matter בין הפרקים הגאוניים ביותר ! צד שני יש את כל ה Liars, Guns and Money ועוד המון פרקים אחרים...בכלל העונה השניה מעולה אך אני נאלץ לבחור בקרקרים (Humans are superior!!! ). העונה השלישית זה בכלל קשה, כי באמת באמת עונה טובה, פשוט יותר מדי פרקים טובים ! יותר מדי ! אם שמים לי אקדח לראש אבחר ב Into The Lions Den. פרק עוצמתי ועוצר נשימה. עונה רביעית, כמו כן עונה קשה כי גם היא כל כך מעולה ! כל טרילוגיית Were So Screwed מעולה פשוט ובכלל אין פרק אחד שהוא לא טוב בעונה הזאת...טוב אולי Twice Shy אבל אני פשוט מת על השם שלו ולכן זה נותן לו בונוס. Bad Timing פרק סיום העונה הוא כנראה הבחירה שלי. הסצנה האחרונה שם של ג'ון וארין פשוט מרגשת אותי פשוט יפה :)

Chakotay

New member
איזה מוזר זה יצא.... :|

ותיקון בקטע עם קלאודיה בלאק....לדעתי לא בשבילי =) היא עושה לי את זה יותר מכל סלבריטאית אחרת....מוזר אה ? |:

sprqy

New member
אני אתך ../images/Emo45.gif

ולא רק מבחינה חיצונית... קראתי לLCD TV שלי קלאודיה אז זה צריך להגיד לך משהו כי הLCD שלי מושלמת. אה וגם קראתי למקרן שלי קלאודיה 2.0

aerynsun

New member
אני ארשום על עצמי

1(. איך הגעת לפארסקייפ ומתי?) הגעתי ע"י EVE שמשום מה כבר לא כותבת כאן ואני צריכה באמת להגיד לה שתחתום על העצומה , היא גם אוהבת בבילון 5. התחלתי לראות את הסידרה בעזרתה האדיבה של הדיסקים של EVE ואחר כך בעזרתה של הדודה. התחלתי לראות איזה חודש וחצי לפני שיצא המיני סידרה. ככה שסיימתי לראות עונה רביעית יש המשכתי באלגנטיות לראות את המיני
2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? ארין סון ואחר כך דארגו. זה יכול להיות לפעמים הפוך.על ארין הממהממת מדברים המון אז אני אוסיף כמה מילים על דארגו. אני אוהבת את התעוזה שלו ואת החוצפה שלו ושהוא לא שם זין על אף אחד חוץ מאלה הקרובים ממש לליבו ואלו לא הרבה. כמה שהוא נראה מחוספס מבחוץ הוא גם עדין מאוד מפנים. הוא מצחיק והכי אני אוהבת את המע' היחסים שלו עם ג'ון. וגם עם ארין אבל לצערי לא פיתחו את זה כל כך. 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של פארסקייפ? אני חושבת שלג'ון. אני שקולה וחושבת מהר במצבים קריטים. אין לי תואר בפיסיקה כמוהו אבל תמיד רציתי ותמיד רציתי לחקור על כוכבים וחיים אחרים וההזדמנות שלו להכיר אותם כל כך מקרוב ולהשפיע כמעט על כל הגלקסיה שלהם מהממת. אני גם אוהבת את זה שג'ון מנסה להצחיק והוא לא מצליח. זה אדיר! אני לא אוהבת את הקריזות הפסיכוטיות שלו (ובייחוד את הצרחות שבן תוקע...בא לי לסגור את הטלויזיה באותו רגע. משום מה הקושי לשמוע אותו צורח בא לי רק אחרי איזה צפיה שלישית בסידרה. בהתחלה זה לא התריד אותי) ואני אוהבת גם שהוא נראה פשוט מצויין!
4. תן שתי שמות חיבה לפחות של רייג'ל ספארקי (דה!) לא זוכרת...זה יבוא בהמשך
5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? THE CHOICE פרק שכולו קלודיה בלאק! שחקנית שאני כל כך אוהבת, היא ממש מוכשרת ופשוט נהנתי שנתנו לה הזדמנות לנצוץ . היו צרכים לתת לה עוד פרקים כאלו. לכן גם אני אוהבת את PRAYER. העוצמה של השחקנית בפרק הזה כל כך חזק שקשה לא לאהוב את הפרק ולא לחשוב עליו כשמוצאים זמן לחשוב עליו.חחח (דרך אגב ראיתם שהאריזה של כל העונה העשירית בסטארגייט בלי תמונה של וולה
איזה חוצפה
) כולם מוזמנים לענות אגב, אני תמיד נהנה לקרא את של כולם! יאללה ספארקי, תרשום גם אתה

sprqy

New member
EVE איפה את באמת?!?!?../images/Emo2.gif../images/Emo4.gif

אני מבקש שתוגיעי לה שאנחנו מחכים כאן בפורום לתשובות שלה
1. כיף לך שראית ברצף את הכל!! אני חיכיתי שנים (בחישוב כולל של כל ההמתנות) עד שיצא פרק!!! 2. צודקת, דארגו מצויין וחבל את יודעת נו ש.... 4. לא מתביישת?! רק שם אחד לכוכב הסדרה??!! מהר עוד שם חדש אחד לפחות שלא הוזכר בשירשור הזה! 5. צריך לראות שוב את THE CHOICE אני רק זוכר שהוא היה מצויין באמת...

eve6

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

ואהלן לכולם תודה
על ה-SMS תמי, אני אתקשר אלייך היום בבוקר/צהריים אז תהיי בהאזנה :)

sprqy

New member
עונה לעצמי../images/Emo13.gif

1. ראיתי מהפיילוט בערוץ SCIFI האמריקאי שהסדרה הייתה דנדשה ובלתי מוכרת אלא לקומץ יצורים כמוני (כמובן שהורדתי מהדודות - ופעם הם היו איטיות אז תחשבו כמה חיכיתי לפרק
) 2. ארין\קרייטון צמוד - אין מה לעשות שניהם מדהימים ביחד ולחוד (בפארסקייפ) קלאודיה מס' 1 שלי בכללי
3. אני נורנטי בדם - תמיד עם חומר טוב נגיש וזמין להקלה על צינון מיגרנה ושאר מיחושים
4. באקוויט, פלאפי, ספארקי, גווידו, "His Rectal Eminence" 5. עונה 1 פרק 19 - NERVE - סקורפי המלך מגיע! ופשוט פרק מעולה שפותח את העלילה המפותלת והמרתקת שנמשכת כל הסדרה!!

FredScarran

New member
זה תמיד כיף...

אוקיי... 1. דרך ערוץ "חם חלל" (Hot Space) ששודר במשך חודשיים בודדים אי שם בשלהי 2004... ראיתי מאמצע העונה השניה עד סוף העונה השניה, ואיך שנגמר Die me, Dichotomy הבנתי שנותרתי לבדי עם המתח, כי ב"חם" לא מתכוונים לשדר את ההמשך, אז הורדתי את הכל מההתחלה מהרשת, לאט אך בעקביות. 2. זה קשה! עכשיו נראה לי שאת ג'ון וארין, אבל זה עבר הרבה גלגולים בדרך... 3. גם שאלה טובה... כרגע? ארין של העונה השלישית... 4. ספארקי, ספאנקי, פלאפי, באקוויט ה-16, גווידו, טוטו, באבה, וכמובן, הקטע הטוב היחיד ב"ג'רמיה קרייטון" - "האקונה מטאטה, מסאטה!" 5. אין לי שום אפשרות לבחור, יש כל כך הרבה!! טוב, אני אנסה לפי ז'אנרים, כי לפי עונות לא הצלחתי לצמצם את זה... הכי מצחיקים - Through the Looking Glass, Revenging Angel, Crackers Don't Matter, John Quixote
, Won't Get Fooled Again הכי מותחים - Liars, Guns and Money, Into The Lion's Den, We're So Screwed, Nerve הכי מרגשים - The Choice, Terra Firma, Kansas, Die Me Dichotomy, Season of Death, A Constellation of Doubt, Dog With Two Bones ויש עוד המון אבל לא הצלחתי להחליט מה הם יותר...

sprqy

New member
טוטו ובאבה!! ענננק../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אהבתי את הבחירות פרקים שלך!!

FredScarran

New member
תודה תודה ../images/Emo9.gif

הקרייטוניזמים הכי מצחיקים הם לדעתי השמות שג'ון נותן לרייג'ל ולסקורפיוס\הארווי - סקורפי-סו, נוספרטו, גראסהופר, לת'רפייס, הארווי (כל ההתלבטות שלו באיזה שם לכנות את השיבוט - קלארנס (מ"איזה חיים נפלאים") או הארווי (מ"הארווי"), שניהם סרטים שבהם ג'ימי סטיוארט נעזר בחבר דמיוני
), וכמובן, אחד הקרייטוניזמים החביבים עליי - !I've got Dick Tracy's neural bracelet linking me to Bram Stoker's Nightmare

ogygoo

New member
תשובה

1) אני הגעתי לפרסקייפ כשהתחילו לשדר את הסידרה ב-YES. היתי תופס פרק פה פרק שם...מאז לא ממש היה לי זמן לראות או לאסוף את כל הפרקים אבל לאחרונה הסגתי את כל 4 העונות. 2) הדמות אהובה עליי? כמובן שארין וג`ון - במיוחד החיבור בינהם 3) אין תגובה 4) ספרקי ו...? 5) טוב לא ראיתי את כולם ככה שתשובה תהיה ברגע שאשיג תרגום לכל 4 העונות תן לי לשול אותך משהו...4 עונות זה הסוף? אין יותר? או שיש המשך?

sprqy

New member
אחרי 4 העונות

ישנה מיני סדרה בשני חלקים של שעה וחצי כל אחד בשם THE PEACEKEEPER WARS שסוגרת פחות או יותר את הפינות... (פחות)

dixie chick

New member
בפעם ה26459262 ../images/Emo8.gif

1. איך הגעת לפארסקייפ ומתי? הוט ספייס, ידיד שמכור וההודעה שלו באיסיקיו היתה SAVE FARSCAPE וחודש פנוי עם פרד ההורדות החביב עלינו 2. מי הדמות האהובה עליך ביותר? ארין סון 3. למי אתה הכי דומה מהדמויות של פארסקייפ?
זה לא היה בשאלון המקורי... הממ הממ ארין נו שיהיה 4. תן שתי שמות חיבה לפחות של רייג'ל ספארקי, באקוויד 5. מה הפרק האהוב עליך ביותר? THE CHOICE (להלן מועדון חברי חתימת THE CHOICE)

למעלה