הדור הבא של הפורומים....

goldy

New member
הלוואי

Cמן רשום

New member
תתחילו ממנהל/ת נורמלי לפורום טיולים וחופשות בחו"ל

המנהלת הנוכחית העליבה אותי אישית ובכוונה, מוחקת כל דבר שלא נראה לה ובעיקר ממי שלא נראה לה, משאירה הערות גזעניות, חופשי כשזה תואם את האג'נדה שלה ועוד. קשר בין הניהול שלה לתקנון (אותו קראתי בעיון) הוא חלקי ורופף במקרה הטוב. כתוצאה מכך אני עוזר לשואלים במסרים אישיים ולא בפורום "שלה". יש לי ניסיון רב מאד בנסיעות בעולם ומוכן לעזור גם בסתר, מאחורי הקלעים, אבל לכם כדאי מאד שתעשו משהו לפני שהפורום יתדרדר לגמרי לאשפתות.

Y. Welis

New member
ובכלל - ייעוץ מקצועי להנהלה של איש מקצוע כמו

פסיכולוג, יסייע מאוד במקרים כאלה.
&nbsp
הוא/היא יוכלו לערוך מפגשי הסברה למנהלים, לתת להם הסבר טוב מדוע יש בעיות בפורום, ולעבוד איתם ביחד במפגש אישי או דרך צ'אט, איך להתמודד עם בעיות שונות, ולפתור אותן.
&nbsp
אין לי ספק שאיש מקצוע יוכל לנתח בקלות את האינטראקציה בפורומים, ולהסביר למנהל איך להתמודד נכון, באופן שישרת את הפורום והמבקרים.
&nbsp

Blue403020

New member
הדבר היחיד שאשמח שיהיה בפורומים החדשים:

שליחת הודעות מבלי להתקל בתקלות!!! כבר יומיים אני מנסה לשלוח הודעה (ארוכה) מסויימת, ולא מצליח. אתמול גם הודעות קצרות לא נשלחו.
המצב האמת, מתחיל לעלות על העצבים. זה לא פעם ראשונה שהודעות נחתכו באמצע או שכלל לא נשלחו - גם לפני שלשום.

כך שלפני שאתם משדרגים את הפורומים, תדאגו קודם לטפל בתקלות, כי המצב נורא מתסכל.

Y. Welis

New member
יש באג חוזר עם כרום 36

נפתר בחלקו בתחילת השבוע, אבל עדיין לא לגמרי.

avi32636

New member
פורום לחיילים משוחררים

כדי שנוכל להתייעץ אחד עם השני בבחירות הראשונות בחיים.

eli adamit

New member
באג במסכים של פורום נגרות ואומנויות בעץ

כאשר אני מגולל את המסך כלפי מטה ופותח לצורך קריאה פריט שמישהו שירשר, כאשר אני סוגר אותו, אני נזרק לראש הדף של הפורום ואז אני צריך שוב לגלול כלפי מטה ולחפש את ההשירשור שבו הייתי.

המלה חוזקות היא לא בעברית

אם את ממש רוצה אפשר "חוזקים" זה יהיה יותר "עברית", אבל עדיף בכלל יכולות או תחומי יכולת או תחומי חוזק, תכונות טובות, היבטים מוצלחים וכולי.....

Kיתן

New member
עדכונים יומיים מפורומים נבחרים

נתקלתי בבעיה הבאה. להלן מסר שנשלח להנהלת הפורומים :
אני מנסה להירשם לעדכונים יומיים בפורום X ומקבל את ההודעה הבאה :
"הינך כבר רשום לעדכונים בפורום זה, אך לא אישרת את כתובת המייל. ודא שלחצת על הקישור שהגיע אלייך במייל, אם לא ראית את המייל,
בדוק גמ בתיקיית הספאם."
אינני מוצא את המייל לאישור לא בדואר הנכנס ולא בספאם, אשמח אם תבצעו עבורי את הרישום.

הבעיה לדעתי היא שאחרי פעם אחת שביטלת רישום כבר אי אפשר להירשם שוב !!
.. בכל אופן התשובה שקיבלתי מהנהלת הפורומים היתה שניתן להירשם שוב רק דרך הפורום ואין דרך לעקוף את זה

הייתי שמח אם הרישום לעדכונים אלה בפורום מסויים - ביטול רישום - החזרת רישום מחדש יהיו גמישים לגולש כפי שקורה ברוב המקרים ברשת ..

ספרנו1

New member
לחצן להעתקת תוכן ההודעה, למקרה שתמחק בניסיון השליחה

זה יהיה שימושי אם כשאני פותח את חלון "הוספת תגובה" יהיה בפינה בקטן איזה לחצן שבלחיצה אליו אוטומטית מועתק הטסקט שרשום בהודעה. זה יחסוך לגולשים רבים שעושים COPY לטקסט לפני לחיצה על כפתור ה"שלח/י" שמביא לפירסום ההודעה. הסיבה שההעתקה חשובה, זה משום שלפעמים יש תקלה בטעינת העמוד ואז כל תוכן ההודעה שתכתבי הלך פייפן.. אם יהיה כפתור כזה, זה יחסוך השחרה של הטקסט+לחיצה על כפתור העתק...

תודה

Y. Welis

New member
עדיף שזה יעשה אוטומטית, עם השליחה

ואז יהיה ניתן לשחזר בקלות מהזיכרון עם קונטרול +V.

ספרנו1

New member
רעיון טוב. העניין הוא שלפעמים יש תקלה בטעינת הדף

ואז יכול להיות שגם פעולות כמו העתקת הטקסט לא יצליחו.. או שזה לא אמור לפגוע במהלך טכני פשוט שכזה? אני לא מבין גדול בטכנולוגיה..

למעלה