החוליה החלשה- הגמר! :-O

uroren

New member
החוליה החלשה- הגמר! :-O

הצבעתם, העפתם, התלבטתם, החזרתם, התחרטתם, ניסיתם, התייעצתם והנה הגענו-לגמר הגדול!
אבל לפני הכל, השיר שבחרתם להעיף בחצי הגמר- הוא שרד איתנו אחרי שהוא חזר רק סיבוב אחד וכבר הראתם לו את הדלת, הוא ניסה, נאבק והוכיח שמהמודחים- הוא הכי הכי. אבל לפעמים הכי- אחי, זה פשוט לא מספיק טוב לפורומיקה!
אז קבלו אותו בכפיים מנחמות- Relax, Take It Easy וכך הגענו לרשימת המודחים. במהלך המשחק העפתם (בלב כבד, וגם פחות
) את השירים הבאים: הדגש|
Stuck In The Middle הדגש|
Any Other World הדגש|
My Interpretation הדגש|
Billy Brown הדגש|
Happy Ending הדגש|
(Big Girl (You Are Beautiful הדגש|
Lollipop הדגש|
Relax, Take It Easy והשאלה, בפעם האחרונה לחוליה החלשה הנוכחית: מי יהיה הקורבן הבא?
השירים שנשארו הם:
Grace Kelly
Love Today
והפעם החוקים טיפה שונים. אתם רוצים להצביע לאחד מהשירים? תגיבו תגובה עם שם השיר בכותרת(!) והסימן
(שעושים עם שני קווים כאלה ו-V באמצע בלי רווחים, אם הסמיילים לא עובדים לכם) ובתגובה, אם בא לכם- תספרו לנו למה דווקא את השיר הזה בחרתם כחוליה החזקה בדיסק של מיקה. תדאגו לשרשר להודעה הזו, כי אם אני לא אראה שהגבתם אני לא אחשיב את ההצבעה שלכם וחבל
בהצלחה לכולם
תהיו הוגנים
דמבו ^^

uroren

New member
Love Today ../images/Emo127.gif

נו מה? זה גמר! גם אני רוצה להצביע את דעתי
LOVE TODAY היה השיר שסופית כבש אותי והכניס אותי למעגל המאזינים של מיקה, זה שיר שמשמח אותי כל יום בכל רגע ותמיד עושה לי חשק לרקוד, למרות שאני אפעם לא רוקדת. הוא נותן לי תחושה שגם אם יש לי יום מחורבן, אני יכולה להפוך אותו ליום מושלם. אין על מיקה
דמבו ^^

ענבי פ

New member
Grace Kelly ../images/Emo127.gif

מבחינתי? זה ה-שיר שלו. הפריצה הגדולה שלו, השיר הכי מפורסם, הכי מצליח, הכי מזוהה איתו. השיר הכי אמיתי שלו, הכי כנה, שבעצם בא להגיד "אתם מנסים לשנות אותי, לגרום לי להיות קצת יותר כמו אומן ממוצע של המיינסטרים ופחות "שונה", פחות מוזר כמו שאני, רציתם שאני אשתנה, אז במקום להשתנות, אני אישאר כמו שאני ולא רק זה, אני אהיה עצמי פי מאה פעם יותר, ואם אתם לא אוהבים את זה, צאו מהדלת, כי אני לא מתכוון להשתנות" ואני כ"כ מזדהה עם המסר הזה. כ"כ הזדהיתי עם הנסיבות שבהן נכתב השיר, לפני משהו כמו 3 שנים. רואים שזה יצא מהלב, וזה מי שהוא בעצם. זה "מיקה". לדעתי זה השיר שהכי "הוא". כל הצבעים, וכל מה שהוא יכול להיות בעצם: כחול, ירוק, סגול, חום, פוגע, רשע, והדבר היחיד שהוא יהיה זה הוא עצמו. ואני ממש ממש ממש מזדהה עם המילים ועם השיר, זה ממש אני
אני מתה על הפזמון, ואיך שהוא עולה עם הקול לטונים הגבוהים, אני מתה על כל הצבעוניות הזאת, אני אוהבת כל דבר בשיר הזה D: או בקיצור, I could be brown I could be blue I could be violet sky I could be hurtful I could be purple I could be anything you like המילים שולטות, הלחן שולט
אין על השיר הזה!

CarmitF

New member
lVl

כמו שאמרתי- love today ישאר עד הסוף! ואני אעשה הכל כדי שזה יקרה. **אני עדיין לא יכולה לעשות פה סמיילים!!**

CarmitF

New member
לאללאלאלא

התבלבלתי.התכוונתי שאני מעיפה את זה. לא להתייחס!!!

XRockXIsXPunkX

New member
love Today |v|

בין לאב טודיי לגרייס קלי,אני בוחרת בלאב טודיי.לא יודעת למה.סתם אני אוהבת את השיר

lollipop161

New member
Grace Kelly ../images/Emo127.gifi

השיר פשוט מקפיץ בצורה שלא תיאמן, אף פעם לא נמאס לי ממנו, זו התמכרות של ממש!!! אני חולה על כל השיר, הפזמון, הקול הגבוה, הילדה החמודה, היצירתיות של הקליפ.... פשוט מושלם!!!! וכמובן, כמו ענבר, אני ממש מזדהה על המילים. אין מה להוסיף...... יותר מושלם מזה לא יכול להיות, אפילו אם מיקה ינסה. =]]] בהצלחה!!

helen333

New member
|Grace Kelly |V

אני מאווד מתחברת למילים של לאב טודאיי גם, במיווחחדד בהתחלה. אבל המסר הכי הכי חשוב שמיקוש שלנו מנסה להעביר *לדעתי* היא ש (מיקוש אמר בראיון) "I can be soo many things, the only thing im gonna be is myself and if you dont like it, get out...coz im not gonna change" awww ^_^ המילים האלו שייצאו מהפה המושלם והקדוש שלו, כבשו אותיי. מוששלמיי. ומי שאומר לו להישתנות?? שייצא בחווץץ!!!!!!! : < :) אז זזהה השיר שאני חושבת צריך להיבחר למס' 1 אצלינו בפורומיקה!!. ועם לא, הוא תמיד יהיה מקום 1 בשבילי ^^

../images/Emo121.gifLove Today../images/Emo127.gif

קודם כל, כי אני אוהבת אותו הרבה יותר מאת גרייס קלי. חוץ מזה, זה שיר חמוד, מקפיץ כזה, ובכלליות הוא כל כך טוב
ואין לי מספיק זמן לחפור על זה עכשיו כי אני עוד כמה דקות צריכה לצאת לבצפר, אבל ברמת העיקרון אין אפילו שאלה איזה שיר אני אוהבת יותר מבין לאב טודיי וגרייס קלי
[למרות שגם גרייס קלי מדהים
]

Jen74

New member
LOVE TODAY../images/Emo127.gif

כי שומעים אותו בכל מקום, אפילו בפרומואים של כל מיני תוכניות. כי למרות ששני השירים ממש אבל ממש יפים וגם הקליפים שלהם מעולים ולמרות שגרייס קלי הוא השיר שגילה את מיקה לעולם, בכל זאת יש משהו ב- LOVE TODAY שעושה אותו לחוליה החזקה באלבום של מיקה.

אבירן171

New member
Grace Kelly ../images/Emo127.gif

אני פשוט אוהב את השיר הזה ונשמע לי יותר נחמד.

נמנעת

איך אפשר לבחור ביניהם? מצד אחד -grace kelly-השיר הראשון שהכרתי של מיקה ולא פינה חמה בלב.התלהבות מהקול של מיקה ,לפני שבכלל ידעתי מי שר את השיר. מהצד השני -love today-הדרך למרץ על הבוקר,לשמחה כל היום, לחיוך ענק ענק ע-נ-ק על הפנים ולהבין כמה היום יפה. מהצד השלישי-כל התשבחות שכתבתם על אי מי מהשירים לא עוזרים להחליט בכלל...[חוץ מהרצון לשמוע אותם שוב עכשיו...]

אבירן171

New member
אוקי, הבנו, זאת בחירה שלך, הכל טוב ויפה

רק למה את משרשרת את ההודעה שלך לשלי? לא זכור לי שאמרתי שאני נמנע
אבל שוב, בגילי האצלהיימר... לכי תדעי.

uroren

New member
היא התבלבלה ../images/Emo6.gif

לא צריך להלבין פניה ברבים
היא תשים לב יותר בפעם הבאה
דמבו ^^

helen333

New member
אווריהה D:

את חחממוודדהה מדיי!!! xD חח הייתי חייבת להגיד ^_^ 3333333333> אווהבתת היום!! חח (ומחר..ולנצח ציחקוקים!!) P:

אבירן171

New member
מסכים! ../images/Emo9.gif אוריה פשוט חמודה מדי!! ../images/Emo99.gif

ואהבתי את התמונה ילדונת! קבלי ח"ח
ואני יודע, פשוט צחקתי.. חשבתי קצת ציניות, אבל מתברר שצריך להכניס בחזרה למפעל לשיפוצים
. ניסיתי פעם כוס שמן זית, בעעע

אוי ואבוי,איך העזתי,

איכה עלה כדבר הזה על דעתי?:) אל תיקח את זה קשה,באמת לא התכוונתי להפוך אותך ל"נמנע"...אגב,לבעיות זיכרון מומלץ כף שמן זית אחת ביום,בתיאבון :) אוריה- פשוט תודה.

למעלה