החוליה החלשה-ווישמאסטר

Blade Of Fire

New member
החוליה החלשה-ווישמאסטר

מי שמגיב-תוסיפו 10 תווים לתוכן כדי שייקפוץ
עוד שבוע, עוד הצבעה, ונקווה שהפעם לא יטרידו אותנו. -תפסיק עם תקוות שווא. למה את חייבת להיות בהמה ותמיד להפריע? -כי זה ולשיר אופרה זו מטרתי היחידה בחיים, ומכיוון שכרגע כל התקוות שלי תלויות בלייצג את פינלנד בארוויזיון, נשאר רק להציק לך. ברור, ברור. אז מה המצב? -הא? אסור להיות קצת חברותי? -טוב שנזכרת, שבועיים לפני הסוף! את יודעת מה? לא רוצה לדעת מה מצבך! ברוגז. -לפחות אתה סותם את הפה. ואני יודעת שאתה מעוניין בתחזית שלי מכיוון שאני צודקת תמיד. אלא אם כן אומרים לך שאת לא צודקת ואז את סתם נעלבת ובורחת. -חשבתי שאתה ברוגז. תגידי את התחזית ולכי כבר! אין לך איזה קדם ארוויזיון לנסות לנצח בו? שלא תאחרי לחזרה! -אני אתעלם ממך במחאה! התחזית שלי היא שבייר גרייס מיזרי יעוף. באמת חוכמה גדולה! כל צב עם מוח בגודל של אפונה יכל להגיד את זה! ועכשיו-להצבעות!! אתם יודעים איך זה עובד, תצביעו נגד השיר שאתם רוצים להעיף:) 1. She Is My Sin 2. The Kinslayer 7. Bare Grace Misery 10. Dead Boy's Poem עזבו אותנו ולא יחזרו: 3. Come Cover Me 6. Wishmaster 9. Deep Silent Complete 4. Wanderlust 11. FantasMic 8. Crownless 12. Sleepwalker (Bonus Track) 5. Two For Tragedy

Lillith Dirge

New member
להעיף? אני פשוט אדרג מהטוב לגרוע.

1. Dead Boy's Poem 2. She Is My Sin 3. The Kinslayer 4. Bare Grace Misery להעיף את 4 קיצר :D

box 5

New member
The Kinslayer../images/Emo128.gif

דיי... אנ'לא אוהבת אותו =] *הגעתי ל10 נכון?*

danduuu

New member
Bare Grace Misery../images/Emo128.gif

ולא לא בגלל שרצית שהוא יעוף
סתם בגלל שאני אוהבת יותר את השירים השניים

box 5

New member
מה אתה עושה? ../images/Emo7.gif