החוליה החלשה- חצי הגמר!

uroren

New member
החוליה החלשה- חצי הגמר! ../images/Emo2.gif

אחרי כל המעברים, הבלאגנים וההתחדשויות אפשר להתחיל לחזור למסלול סדיר. אז בואו ניזכר מה היה לנו אוקיי?
שמונה סיבובים, שני שוברי שוויון וגלגל הצלה אחד- בו אתם הייתם אמורים לההחזיר את זה שהאמנתם שפשוט לא נעשה איתו צדק כשהוא קיבל בעיטה החוצה. למען אלה ששכחו, לא היו כשהכל קרה או פשוט בא להם להתסכל ולהתפעל, הרשימה של המודחים עד כה:
Stuck In The Middle
Any Other World
My Interpretation
Billy Brown
Happy Ending
Relax, Take It Easy
(Big Girl (You Are Beautiful
Lollipop
וזה שאתם בחרתם להחזיר הוא... תופים.... Relax, Take It Easy
והחוקים, לרענון וחידוש
כדי להצביע נגד השיר שאתם רוצים להעיף פשוט תשרשרו אליו תגובה עם
בכותרת. אני מזכירה- תגובה בלי
בכותרת לא תיחשב כהצבעה. שימו
- לא חראם? לשרשר לשיר שאתם רוצים להעיף ולא להצבעה של מישהו!!!! ההצבעות שלכם נשלחות אליי לאימייל ושם אני סופרת אותם, אם לא תשרשרו להודעה שאני פתחתי- אני לא אקבל הודעה על זה. אם אני לא מקבלת הודעה על זה- אני לא אחשיב. וזה סופי
לא לשכוח- מחכים עד שאסיים לשרשר את כל המתמודדים ואז מתחילים להדיח כמו מטורפים!
תדיחו תדיחו וביום ראשון הבא אני אעלה את הגמר הגדול. שלומות עליכם חברי פורומיקה (קרדיט לליאור
). דמבו ^^ למי שלא ממש מבין מה הולך פה, הנה הסיבוב הראשון מהקומונה, תיכנסו, תקראו ותנסו לעקוב

Jen74

New member
../images/Emo128.gif

נפלה ההחלטה. זה לא בגלל שאני לא אוהבת את השיר הזה, זה בגלל שהשיר הזה שמעתי כבר מעל למיליון ארבע מאות שישים ושלוש פעמים בשבוע.

lollipop161

New member
איפה פה הסמיילים?

כשאני לוחצת על "סמיילים וסימנים לנושא" נפתח לי סתם דף של תפוז

uroren

New member
אני יודעת יש בעיה פתאום OO

תעשי | X | רק בלי הרווחים באמצע- זה הסמיילי הזה
דמבו ^^

helen333

New member
*מבואסת* T_T

זה עושה ת'תגובה שלי ושל נטלי לתגובה של נטלי!!.. איך תדעי לאיזה שיר אנחנו מצביעים? לחצתי על השם של השיר רילקס ולהגיב להודעה וזה רשם אותה במקום אחר!!.. -.- נריאה לי עדיף שנישאר בקומונה... פה זה בלי סמייליזז :( איך ניזכר בפרצופים הקטנים בחדר השינה של מיקוש בקליפ Happy Endding???

uroren

New member
אל תהיי מבואסת!

א. התגובה שלך שורשרה לאן שהיא הייתה צריכה להיות משורשרת- עובדה, קיבלתי הודעה על ההצבעה שלך
ב. יש בפורומים סמיילים, זאת כנראה בעיה של תפוז אני אברר למה זה ואודיע לכם. ג. הפורום זה שידרוג שנתרגל אליו ותאמיני לי שהוא רק לטובה כדי לקדם את המטרות שלנו ולהרחיב את הקהילה של מיקה בישראל
דמבו ^^

helen333

New member
aww תודה בובית :)

א. באמת? YAY!! :]] ב. אהה, תודה :) ג. כן את צודקת חח פיתאום אני רואה כינויים שנאי לא מכירה אז הבנתי שמלא חדשים באים לפה עכשיו!!! וזה הרבה יותר מפרסם את מיקוש!!!!!!!! ^_^ כל הכבודד אוריהה!!!!! כיפאק היי לאוריה *היי!* :]

helen333

New member
טנx אורוש (אני יכולה ליקרוא לך ככה? חח) :)

צודקת, היתרגלתי שזה ככה עם התגובות וזה ה-ר-ב-ה יותר נוח עם חושבים על זה :) חח יש משהו חדש אני קופצת ניבהלת...מתחילה להיתרגל..והכל בסיידר ^_^

למעלה