היי חבר'ס

uroren

New member
היי חבר'ס ../images/Emo13.gif

אני כ"כ שמחה לחזור, אתם לא מבינים בכלל.. ביום שלישי, כמו שבטח שמתם לב (ועודכנתם על ידי אבירן
) נעלמתי.. אני רוצה להסביר לכם למה, ואני מקווה שתבינו. הסיבה, לא הייתה המבחן בספרות. הייתי מסתדרת איתו, תאמינו לי.. חח הסיבה הייתה שאימא שלי אושפזה בבית חולים, בעקבות התקף חרדה שהתפתח לאסטמה מאוד קשה. אני לא ארחיב מדוע, אני רק אומר שאני, כמו גם אימא שלי ואחי הקטן סובלים מחרדות עקב מלחמת לבנון השנייה- ובגלל זה היה לה התקף. בעיקרון, הייתי צריכה ללוות אותה עם האמבולנס ולשבת איתה בבית החולים (5 שעות.. וואו :-S) אז אני פה עכשיו, לפחות עד יום ראשון בו אני יוצאת לגדנ"ע (אימאל'ה
). אני מקווה שאתם סולחים לי שנעדרתי, אני כאן עכשיו ואני אעשה קצת סדר
אם יש לכם משהו דחוף לשאול אותי אני אהיה במסנג'ר- [email protected] ובאימייל: [email protected] אם לא, אני מסתכלת בפורום כל הזמן אז תשרשרו את השאלה לשרשור השאלות הקטנות והנצלושים ואני אענה
דמבו ^^

../images/Emo121.gifמקווה שאמא שלך תרגיש טוב../images/Emo24.gif

וגם אנחנו התגעגענו^-^

linoroosh

New member
וואי כמה זמן לא הייתי פה..

סורי שנעלמתי.. בעיות בבית, מלא הופעות מהחוג..(וואי יש לי מלא סולואים לאחרונה.. [=).. ועומס מבחנים!!
מקווה שהכל יהיה בסדר אם אמא שלך..
ו... מה זה גדנ"ע?? חח.. 3>

אבירן171

New member
יאווו, אוריה! 'תגעגעתי אליך ../images/Emo24.gif

האמת שלא ידעתי אם את רוצה לספר את זה, אז בחרתי במבחן בספרות שסיפרת לי עליו
תיצרי איתי קשר כשתוכלי במסנג'ר פליזז (אני רק במצב לא מחובר. את יכולה לשלוח הודעות, הם יגיעו). ובקשר למלחמת לבנון, ברגע זה גילית לי איפה יכול להיות שאת גרה
חח, למרות שיש המון אפשרויות
אפשר לחשוב על מקומות [הגיוניים]. לאביו וברוכה השבה!
בברכה, אבירן..

ענבי פ

New member
החלמה מהירה לאמא ../images/Emo24.gif

ואת, תהני לך בגדנ"ע
(לנו היא התבטלה :\) התגעגעתי אלייך :) מקווה שהמצב ישתפר במהרה ושולחת איחולי החלמה! *חיבוק ענק*

lollipop161

New member
החלמה מהירה לאמא!!!

גם לי עוד מעט יש גדנ"ע! (גדודי נוער) למי שלא יודע, זה הכנה לצה"ל... פעילות גופנית, אימונים... יש לי ב-3.2.08, במשך חמישה ימים אבל העיקר הבריאות!!!!

helen333

New member
../images/Emo2.gif החלמה

מהירה מהירה לאמא, וטוב מאוד שחזרת
אגב, מצטערת היתעקבתי בפינת התרגום שירים ושגם לא הייתי פה ב3 ימים האחרונים.. האינטרנת שלי לא עובד :( אין לי שמץ למה..אני כל הזמן מנסה לסדר את זה..כרגע אני שוב כותבת מהמחשב של דוד שלי שגר קומה מעליי..כי אני פשוט ח-י-י-ב-ת ורוצה מאוד כבר לעשות ת'פינת תרגום שירים שהייתי אמורה לעשות אתמול..(סליחה סליחה!!!
)
עכשיו אני יעשה ת'פינה

למעלה