היי לכל החבר`ה!!!

in_bal

New member
היי לכל החבר`ה!!!

היי לכם, טוב אז אני אענה לכל מי שהחזיר לי תגובה ובכלל... אה,ודרך אגב,תודה רבה-דווקא אהבתי את הפורום הזה!(-; רק...מה קרה שעברנו\יצאנו מ-פורומים חדשים...?! אז...אני אבדוק מה לגבי הקורס שעברתי...(ממד``א) כן,אני לומדת 3 שנים קרב-מגע, לא רציתי להיות מדריכת קרב-מגע בצבא סתם כך,אני מעריכה שצריך ידע מוקדם... אני לא כל כך יודעת מה לגבי ווינגייט, רק בגלל שזה דורש אטודה(לא?) ואם אני כבר אלך להיות אטודאית,יש לי דברים אחרים שהייתי רוצה ללמוד,אז אני לא יודעת אם ייצא לי-אבל בכל מקרה-TNX על העצה,ו...חוץ מזה,בן כמה אתה?אתה אמרת `שיש לי עוד כמה שנים טובות עד הגיוס` אבל לי יש עוד שנתיים(טוב,קצת יותר,כי יחסית לכיתה י``א אני קטנה...)ואני לא ידעתי כל כך הרבה בקשר של זה. אני חושבת שאשקיע בזה,כי חוץ מתרומה לכושר הגופני הכללי זה ידע שאפשר להשתמש בו...וכאן רציתי להעיר: שאני גם חושבת שאם נשארים זמן רב בתחום אחד של הלחימה הזו-אפשר להפיק דברים עצומים,ובשנים יותר מתקדמות_לא שאני הגעתי..._עובדים יותר על התמודדויות במצבי לחץ,ואחרי שמתאמנים הרבה-זה כן משפיע!(כמו אימונים בחושך, עם עיניים עצומות ועוד.) ושוב,אנריקה-אני החלטתי(`שמעתי לאנריקה`)שאני אבדוק מה קורה שם... לא נעים לי כ``כ מדורי,ובינתיים אני לא אגיד לו...אולי אני אשאר גם אצלו. אז...דבר אחרון...כולם אחלו משהו לפורום,ועכשיו רציתי לאחל לו... שנמשיך לדבר כאן,להתייעץ(טוב,זה לפחות אני), ולדובב עוד להצטרף לאומנויות לחימה..._אם לא לחוג...אז לפחות לפורום... יאללה,ביי לבינתיים... ~ ענבל ~

למעלה