היי לכם...(תודה לאנריקה)

in_bal

New member
היי לכם...(תודה לאנריקה)

טוב, אז רציתי להגיד תודה לאנריקה, אני אבדוק מה קורה שם במוצקין. דורי אמר לי שיש לו ולעוד מישהו...אני אבדוק וארשום פעם אחרת את השם שלו, ב-יוספטל- בניין של אומנויות לחימה, בין היתר הוא כנראה המדריך. אז מה, דורי לא טוב...?! למה אתה חושב ככה? אני לא יודעת,אז בגלל זה אני מתיעצת- אני באמת רוצה `ללכת על זה` בתור משהו רציני(הכוונה לחוג) אז אם אתה אומר אני אבדוק... ושוב פעם, מה סיכויי להתקבל כמדריכת קרב מגע בצה``ל?(זה שיש לי תעודה מקורס מד``א שווה משהו-בהקשר הזה...?!) ול - viper2k אין לי ICQ בגלל שיש לי בעייה עם ה-AntiVirus והוא לא מוכן להוריד לי בלי התכנה,אז עד שלא יסדרו לי את הבעייה-לא אוכל להוריד ICQ מלא...~ לא נורא! תודה..... ~ ענבל ~

untitled

New member
אין לי מושג

אחד הסמפאים אצלי במכון היה מדריך קרב מגע חלק מהשירות אין לי מושג איך מתקבלים, אבל כבר זה שיש לך רקורד אימון מוסיף לך

Another Brick

New member
ככה זה הלך אצלנו

כל מי שהגיע לחגורה כחולה והמאמן ראה שהוא רציני, קיבל דף שהיה צריך למלא. פעם בשבוע התלמיד היה מגיע לאימון (חוץ מהאימונים שלו) של הצעירים יותר ומדריך אותך (כשהוא מקבל את תוכנית האימונים מהמורה) במקביל התלמיד גם עובר קורס הדרכה (שמועבר ע``י המורה) ובסופו נבחן. את הקורס עוברים כל שנה, עד שמגיעים לווינגייט אחרי שצברת שעות (זה יוצא המון) הדרכה ועברת את המבחן, אין בעייה להתקבל לווינגייט, ללמוד שם, להתאמן שם ולצבור מספיק ידע וניסיון אחרי כל אלו את יכולה להיות מדריכת כושר בצבא, כי את יוצאת עם המון שנות ניסיון וכושר גופני מצויין מור

אנריקה

New member
לעינבל מאנריקה

ענבל שלום. ראשית תודה על ההתיחסות הרצינית. נכון, לדורי ולעוד משהו הזה יש אולם ברחוב יוספטל. אני מכיר את המקום, אבל אם לא אהבת את צורת האימון של דורי עד כה מדוע לדעתך תמשיכי לאהוב אותה? העוד משהו הוא מאמן מנתניה שלא מגיע בכלל למוצקין. שווה לך לבדוק אצל יואל ואני אומר את זה ממקור ראשון, אני מתאמן אצלו כבר 7 שנים, ותאמיני לי הוא מאד רציני. זהו איש שמקדיש את חייו לקראטה, קרב מגע וספורט בכלל. חבל, אבל ביום חמישי האחרון נתנו הופעה במוצקין יכולת לבוא. בכל אופן שווה לך לנסות.

Flickerman

New member
עינבל...

עשית קורס מדריכים או עוזרי מדריכים של ק.מ.י? אם כן, מתי עשית את זה?

למעלה