היכרות

RoieL

New member
היכרות../images/Emo141.gif

לכבוד פתיחת הפורום זה הזמן להכיר אחד את השני:]
שם:
היום בו הכתרתם עצמכם
[או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: שיהיה לנו רק כיף פה

שלום לך אדם זר! ../images/Emo24.gif

אל תחוש בודד כחנון בעולם זה...אל תשכח שמשפט סיני עתיק יומין אומר "לא יחזיק הערס לבדו", ומכאן מגיעה המסקנה שאנחנו משלימים את הערסים (והפקצות החביבות) ישר כוח!

MajorWinters

New member
../images/Emo22.gifמי שלא בא../images/Emo132.gif

שם: דין גיל: 18 מקצוע אהוב: מתמטיקה. היום בו הכתרתי? איפשהו זה תמיד היה לי ברור. כשהבנתי שלהיות חנון זה גאווה
... יצאתי מהארון
קצת על עצמי: עתודאי שנה א' למתמטיקה. פתחתי את הפורום, כי הבנתי שיש הרבה כמונו, וזה נכון שאפשר להפגש בפורום מתמטיקה, או בפורום מלחמת הכוכבים, או בפורום קומיקס, אבל למה לאחד את כולם לפורום חברתי כזה גדול? בין היתר אני מנהל את מלחמת הכוכבים, ואת אספני AF, שאלו הם... כמובן, פורומים נוספים של חנונים.

אני הקמתי את פורום SW ../images/Emo3.gif

ופורום זינה, ופורום באפי (כן, מעטים האנשים שזוכרים שאני הקמתי אותו).... אכן מספר רב יחסית של פורומי החנונים בתפוז היו שלי בזמן כזה או אחר.... ובתיכון היו אנשים שקראו לי מאסטר-חנון, או חנון-מייסטר (Miester).

YomiRel

New member
איזה יופי!

שם: שיראל גיל: 17 וקצת מקצוע אהוב: נמשך לפיסיקה היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: ביום שבו ערסים התחילו להתנכל אליי... פורום שאפשר להזדהות איתו :)

תשובות ../images/Emo13.gif

שם: אלעד גיל: 22 מקצוע אהוב: בתיכון זה היה פסיכולוגיה היום בו הכרתי את עצמי או הוכתרתי כחנאג': מאז ומתמיד, אני חושב.

TheWiseGuy

New member
....

שם: אבישי גיל:19 מקצוע אהוב: כל מה שקשור למחשבים (ולפעמים גם מתמטיקה) היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: מאז שאני זוכר את עצמי

Elsewhere

New member
אעע.

שם:
רז.
גיל: 15.926027397260273972602739726027 [עוד 30 יום בן 16]
מקצוע אהוב:
מתמטיקה, כמובן.
היום בו הכתרתם עצמכם
[או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: המ, לאדע? ;; זה היה מזמן, מה.

TheBeast

New member
../images/Emo3.gif

שם: שגיא
מקצוע אהוב: כללי [אוהב מידע וצורך אותו בכמויות
]
היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: הו, זה היה באזור כיתה ד'. קראו לי מדען, פרופסור.. מה לא.

pearly1

New member
^_____^

שם:שי גיל:14 וחצי מקצוע אהוב:אנגלית היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: כשדחפו אותי לחידון התנ"כ. ד"א אני ודביר (הפרטנר שלי XP) הגענו למקום 3 והיו עוד 20 בתי ספר של דוסים שם XD.

NitsNats©

New member
אני ../images/Emo9.gif

שם: ניצן. גיל: 17 וחצי ויומיים. מקצוע אהוב: אממ... אני פשוט אוהבת ללמוד. הציונים לא בשמיים לאחרונה, אבל אני בדר"כ אוהבת פיזיקה. וכימיה זה כיף ^^. ומתמטיקה השנה זה נחמד. היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: איפשהו בחטיבה, כשחברה ואני דיברנו והבנו שאנחנו חנוניות. היא לא כלכך אהבה להודות בזה, אני מוצאת את זה דבר מצויין
.

yuval k

New member
זה כל כך פורום בשבילי ../images/Emo6.gif

שם: יובל
מקצוע אהוב: הו, יש הרבה. מתמטיקה
ולטינית, ויוונית כשיש לי זמן לזה.
היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: אני חושב שהייתי חנון מיום לידתי...

RoieL

New member
אני [חשוב חשוב]

שם: רועי גיל: 13.0 [עברי היום היום!!!] מקצוע אהוב: חשיבה לוגית היום בו הכתרתם עצמכם [או מישהו אחר הכתיר אתכם] כחנאג'ים לראשונה: מי זוכר

למעלה