הי אדם דארלינג

Bavmorda

New member
הי אדם דארלינג ../images/Emo8.gif

הנה אני
הגעתי לביקור ואני שמחה לראות שהצלחת להקים את הפורום שכ"כ רצית.... עכשיו השאלה המתבקשת: מתי לעזעזל מחזירים את התיקים לטלוויזיה

Bavmorda

New member
../images/Emo10.gif ולמי שאין את התחנות הללו ../images/Emo35.gif

מתי מגיעה העונה האחרונה
אלינו לערוץ 2

orityemini

New member
לא ממש הבנתי מתי היא משודרת MBC

למישהו יש מושג? באילו ימים? וזמנים? אף פעם לא הצלחתי לעקוב....מה שכן יצא לי לראות זה פרומו בערבית לסרט של תיקים:)

DarlingAdam

New member
לא יודע מתי היא תשודר בערוץ 2,

ב MBC מצאתי הודעה שלי שמודיעה על שידור פרק מ 28/04 (איזה יום זה היה?) בשעה 19:43 והסרט אמור להיות משודר החודש בכבלים הדיגיטליים.

1Shir

New member
אתם חושבים שלערוץ 2 יש זכויות על

כל העונות? אולי שישדרו הכול מההתחלה? הבעיה איתם היא שלא יכולה להיות רצועה יומית בגלל הזכייניות. ערוץ דפוק.

zunga

New member
היה מגניב עם היו משדרים

בערוץ 3. הסדרה תקבל המון פרומואים וכבוד וגם לא יהיו פרסומות. למרות שאין לי ערוץ 3 הייתי שמחה עם זה יהיה בכבלים ולא בערוץ 2. נמאס מהם!!!

DarlingAdam

New member
תציעי להם.

ערוץ שלוש נמצא עכשיו בקשיים כלכליים, תיקים באפלה זו סדרה זולה יחסית מאחר והיא כבר לא משודרת, בעיקר העונות הראשונות והישנות. אולי הם יסכימו. תגידי להם שזה קהל קאלט שמוכן לצפות בלילה :)

zunga

New member
אדם מה דעתך ../images/Emo42.gif

שנעשה את זה קולקטיבי. נארגן איזה מכתב שכולם יסכימו לתוכנו ונרביץ חתימות ונשלח להם כדי שיראו כמה חזק הרצון שהסדרה תשודר אצלם יש לך את הכתובת? אני אנסה לברר גם

DarlingAdam

New member
אפשר לשאול בפורום טלוויזיה.

אני מצטער, לי אין זמן לארגן עצומה והכול, אבל אם בא לך לקחת את זה כפרוייקט, אני כמובן אחתום ואצטרף ואעשה מה שאני יכול כדי לעזור :) את רוצה שזה יהיה מכתב ממש, או שרשור חתימות פה בפורום, או אולי guestbook?

למעלה