הנה עוד שאלון:

d r o r y

New member
הנה עוד שאלון:

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? 2.שלום או להתראות? 3.לרקוד או לשיר? 4.כוכב נולד או מת להיות? 5.דובי גל או דודו זר? 6.רשת וואלה או תפוז? 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? 9.גבינה צהובה או לבנה? 10.ירושליים או חיפה? 11.שוקולד או פיצה? 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? 14.טובת הכלל או טובתך האישית? 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה 3.זוכר/ת את תקופת הגן? 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? 7.מה דעתך על קבצנים? 8.מה דעתך על המצב במדינה? 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? 12.ואת החלומות שלך בלילה? -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: 2.דמות טלוויזיה: 3.חיה: 4.צבע: 5.רגש: 6.שתייה: 7.מאכל: 8.מקצוע: 9.שדרן/ית רדיו: 10.עונה: זהו.בהצלחה.

d r o r y

New member
עונה לעצמי:

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח?אפשרות שנייה! 2.שלום או להתראות?שלום ולא להתראות 3.לרקוד או לשיר?לא ולא 4.כוכב נולד או מת להיות?לא זה ולא זה 5.דובי גל או דודו זר?דובי גל המלךךך. 6.רשת וואלה או תפוז?תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי?רמי פורטיס 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים?ע"י צום 9.גבינה צהובה או לבנה?צהובה 10.ירושלים או חיפה?חיפה 11.שוקולד או פיצה?פיצה 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס?שיחות לילה 13.מה היית מעדיף/ה-לדעת לעוף או לזכות בלוטו?לדעת לעוף 14.טובת הכלל או טובתך האישית?ברור שטובתי האישית! 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה?איכס ופיכס 16.רבנים או קצינים?אותו הזבל הטהור! -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה:אין לי תשובה חד משמעית 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה:שונא אנשים כמעט יותר מכל דבר אחר.הם פשוט מכליאים אותי.למה?כי הם רק פגעו בי והרסו אותי כל החיים. 3.זוכר/ת את תקופת הגן?רק גן חובה 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה כלפיהם?הורים טובים מאוד,אבל לא אוהב את הדרך חשיבה שלהם.הם מידיי שונים ממני ולא יכולים להבין את הראש שלי. 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת?לא היה לי בכלל בת זוג 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה?צרה צרורה! 7.מה דעתך על קבצנים?חרא של עם.גועל נפש של אנשים,תאמינו לי. 8.מה דעתך על המצב במדינה?מעניין לי את הציפורן בזרת השמאלית. 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא?להפיל דברים מהידיים. 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא?ככישלון טוטאלי!כאפס מאופס! 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך?ממש ממש ממש לא! 12.ואת החלומות שלך בלילה?כנ"ל -דברים שנואים: 1.סגנון מוזיקה:שונסונים ועוד שירים צרפתיים למיניהם,מזרחית,וזהו ממה שעולה לי לראש עכשיו. 2.דמות טלוויזיה:נינט לוי,נועה שחר,אריאל סילבר,שירלי מ"אהבה מעבר לפינה",ועוד דמויות רבות מהיאבקות. 3.חיה:כלב 4.צבע:באמת שלא יודע 5.רגש:דיכאון,כעס,עצב. 6.שתייה:ממה שיוצא לי לשתות,תה. 7.מאכל:ממה שיוצא לי לאכול,חסה ופלפל. 8.מקצוע:כמעט הכל! 9.שדרן/ית רדיו:ורדה רזיאל,נתן זהבי,ואיריס בר-און. 10.עונה:חורף

רונוש12

New member
ראשונה?או לא:S

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח?טוב לדעתי.. 2.שלום או להתראות?שלום
3.לרקוד או לשיר?שניהם ביחד,שילוב מנצח
4.כוכב נולד או מת להיות?כוכב נולד=שליטה!
5.דובי גל או דודו זר?אפחד מהם,נשמעים מטומטמים
6.רשת וואלה או תפוז?תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי?אפחד מהם.. 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים?חס וחלילה ואני לא רוצה להתאבד
9.גבינה צהובה או לבנה?לבנה,יותר טעימה,אבל גבינה צהובה משמינה מידי
10.ירושליים או חיפה?ירושלים עיר הבירה שלנו.. 11.שוקולד או פיצה?לאדעת 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס?*לא שומעת רדיו רק 100FM אבל בעיקרון אני לא הרבה באוטו
13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו?שניהם
14.טובת הכלל או טובתך האישית?לאדעת.. 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה?בחירה קשה..אמ,שניהם משעממים
16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)?נראה לי קצין.. -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה-אין לי נימוק
ואגב אני לא יודעת
2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה-אמ..כן כי הרוב נחמדים אבל אני לא אוהבת את האלה הלא נחמדים
3.זוכר/ת את תקופת הגן?כן..איך לא
לימים שלא היו שיעורים
4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם?אמ..הם ההורים שלי אתה יודע..אבל בעיקרון הם נחמדים
5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת?לאדעת.. 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה?טובה
7.מה דעתך על קבצנים?אני לא רוצה שיהיו בעולם אנשים רעבים אבל ביבי..
8.מה דעתך על המצב במדינה?אמ..תלוי מצד ביטחון לא משו בכלל אבל מצד שני בסדר.. 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא?כול מיני,אני מיוחדת
10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא?לאדעת
11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך?אמ..כן? 12.ואת החלומות שלך בלילה?אני לא חולמת ממש
-דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה:מזרחי
2.דמות טלוויזיה:טליה,טב"ע 3.חיה:חיות טורפות למיניהם..לא..אני יאהב חיה שתאכל אותי?חחחח סליחה אבל זה טמטום לאהוב חיה שיכולה לטרוף אותך:D 4.צבע:אפור 5.רגש:עצבנות 6.שתייה:גזוז בעעע 7.מאכל:כבד=דוחהה 8.מקצוע:לאדעת.. 9.שדרן/ית רדיו:? 10.עונה:2

../images/Emo39.gifאעעעעעעעע... סתם=/ עונה

-זה או זה? פיתה=| סתם.. 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? טוב 2.שלום או להתראות? להתראות.. 3.לרקוד או לשיר? לשיר 4.כוכב נולד או מת להיות? שיר נולד
(המבין יבין) 5.דובי גל או דודו זר? מההה?? *מרימה גבה למרות שאני לא יודעת איך=/* 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אממ.. א0פחד מהם?? 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? מצום ממושך לכמה ימים לא מתים אני חושבת..=/ 9.גבינה צהובה או לבנה? אממ.. שתיהן.. רק שצהובה לרוב אני אוהבת בפיצה..
10.ירושליים או חיפה? חיפה.. 11.שוקולד או פיצה? פיצההההה 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? מההההה??? 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לזכות בלוטו.. אבל לא בשקל כמו מישהי.. אהם אהם!! והמבינה תבין..
14.טובת הכלל או טובתך האישית? אממ.. לאדעת.. 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? היסטורייה אני מניחה.. 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)?
-שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה? מההההההה?? מה זההה??? 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה? תלוי איזה.. 3.זוכר/ת את תקופת הגן? אממ לא.. 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? יחסי הוא בינוני ואוהבת אותם מה..? 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? אממ.. לא חושבת.. 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? אני עדיין בילדות שלי.. 7.מה דעתך על קבצנים? אממ.. אני לא אוהבת את זה שהם מגיעים למצב כזה של קבצנות... אבל בעיקרון זה לא אשמתם שהם צריכים לקבץ נדבות אז.. לא זה ולא זה.. 8.מה דעתך על המצב במדינה? אממ.. לאדעת.. עכשיו הוא שקט יותר אני חושבת.. לא? 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? אממ.. הוא לא כזה מיוחד אבל כאילו אני שרה ממש טוב וגם יודעת לנגן בפסנתר ואורגנית.. חח שזה נקרא כישרון מיוחד..?
10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? כן
11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כן 12.ואת החלומות שלך בלילה? אממ אני לא זוכרת אותם לרוב אבל חושבת שכן.. לאדעת.. -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: מזרחי 2.דמות טלוויזיה: אממ לאדעת.. 3.חיה: אממ.. עכביש יתוש ויש עוד.. 4.צבע: שחור אפור חום.. אה וירוק.. 5.רגש: שינאה וקנאה 6.שתייה: אממ.. מים.. חחח.. בעצם מים קרים כי זה מקפיא לי את השיניים.. ומשקאות מוגזים.. כאילו לא כמו קולה או ספרייט. אלה טעמים של פירות מוגזים. כמו ענבים או תפוחים.. בעעעע 7.מאכל: לאדעת.. חלזונות?
8.מקצוע: אממ.. חשבון.. 9.שדרן/ית רדיו: לאדעת.. 10.עונה: אממ.. גם לאדעת..

KiaritChan

New member
סטאגאדיש! ../images/Emo11.gif

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? טוב :\ 2.שלום או להתראות? תלוי למי 3.לרקוד או לשיר? לרקוד 4.כוכב נולד או מת להיות? מת להיות 5.דובי גל או דודו זר? דודו זר 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? XD 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצע מעזריאלי D: 9.גבינה צהובה או לבנה? תלוי 10.ירושליים או חיפה? ירושלימ 11.שוקולד או פיצה? שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? XD 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לדעת לעוף ^^ 14.טובת הכלל או טובתך האישית? הכלל 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? הסטוריה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? :\ -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה: אם הם נחמדים אליי והכל.אזכע. אם לא.שיקפצו.. 3.זוכר/ת את תקופת הגן? יאפ 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? לאמתה עליהם. אבל אני שורדת ^^ 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לע 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? בסדר ^^ 7.מה דעתך על קבצנים? מסכנים ;; אבל אין מה לעשות.. 8.מה דעתך על המצב במדינה? איכ 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? לצייר..לכתוב..XD 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? באמצע.. 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? אהא 12.ואת החלומות שלך בלילה? כע -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: פופ,מזרחית 2.דמות טלוויזיה: המ..פלוריסיינטה XD 3.חיה: חרקים למינהם 4.צבע: וורוד 5.רגש: דיכאון 6.שתייה: כל החריפים למינהם 7.מאכל: לאדעת יש הרבה 8.מקצוע: מתמטיקה 9.שדרן/ית רדיו: 00 10.עונה: קיץ XD

...

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? לא זה ולא זה, כי הוא לא קיים 2.שלום או להתראות? להתראות 3.לרקוד או לשיר? לשיר 4.כוכב נולד או מת להיות? לא זה ולא זה 5.דובי גל או דודו זר? אוי ווי, אף אחד מהם 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? פורטיס בד"כ 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? כדורים 9.גבינה צהובה או לבנה? לבנה 10.ירושליים או חיפה? חיפה 11.שוקולד או פיצה? שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? מה זה? 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לדעת לעוף 14.טובת הכלל או טובתך האישית? גם וגם, תלוי בסיטואציה 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? הסטוריה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? קצינים
..
-שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה: כן, כי למה לסבול? 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה: תלוי איזה.. יש כאלה ויש כאלה 3.זוכר/ת את תקופת הגן? כן 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם?
אין עליה 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? מעולה+ 7.מה דעתך על קבצנים? מסכנים 8.מה דעתך על המצב במדינה? זוועה 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? לשגע אנשים, לשיר 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? הממ.. די מוצלחת, אם יורשה לי 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כן, למרות שיש עליות וירידות 12.ואת החלומות שלך בלילה? שיהיה, במילא אני לא זוכרת חצי מהם -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: מזרחית, דיכאון וכו' 2.דמות טלוויזיה: אויש נו באמת.. 3.חיה: נחשים, עקרבים, כרישים, ג'וקים 4.צבע: אין 5.רגש: קנאה 6.שתייה: כל דבר עם גזים 7.מאכל: פטריות 8.מקצוע: כל מיני.. o_O 9.שדרן/ית רדיו: אין 10.עונה: אביב-קיץ

coullette

New member
^_^

זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח?
טוב לאחדים וחרא לאחרים 2.שלום או להתראות?
להתראות 3.לרקוד או לשיר?
לשיר 4.כוכב נולד או מת להיות?
מת להיות 5.דובי גל או דודו זר?
דודו זר שליטה 6.רשת וואלה או תפוז?
תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי?
לא זה ולא זה 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים?
ברור שבקפיצה.אם כבר מתים-אז למה לסבול לפני? 9.גבינה צהובה או לבנה?
צהובה 10.ירושליים או חיפה?
ירושליים 11.שוקולד או פיצה?
שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס?
שמוליק טיאר הוא זבל.כבר עדזיף יוסי סיאס 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו?
לזכות בלוטו 14.טובת הכלל או טובתך האישית?
טובתי האישית 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה?
גיאוגרפיה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)?
קצינים -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה
כן 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה
לא את כולם 3.זוכר/ת את תקופת הגן?
VAGUELY 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם?
בסדר 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת?
לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה?
גרועה 7.מה דעתך על קבצנים?
לא טובים 8.מה דעתך על המצב במדינה?
חרא 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא?
שפות 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא?
לא 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך?
בערך 12.ואת החלומות שלך בלילה?
בערך -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה:
מזרחי 2.דמות טלוויזיה:
ניב מטלנובלה בע"מ 3.חיה:
ג'וק 4.צבע:
כתום (לא קשור להתנתקות) 5.רגש:
שנאה 6.שתייה:
מיץ תפוחים 7.מאכל:
חצילים 8.מקצוע:
מחשבים 9.שדרן/ית רדיו:
טיאר וורדה 10.עונה:
קיץ

Didosh1

New member
עונה

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? אני לא מאמינה באלוהים 2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? לרקוד 4.כוכב נולד או מת להיות? כוכב נולד 5.דובי גל או דודו זר? דודו זר חח 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אהוד בנאי 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה מבניין 9.גבינה צהובה או לבנה? לבנה 10.ירושליים או חיפה? ירושלים נגיד.. 11.שוקולד או פיצה? שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? שמוליק טייאר=\ 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לזכות בלוטו 14.טובת הכלל או טובתך האישית? טובת הכלל 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? גיאוגרפיה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? קצינים חח -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה--לא יודעת 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה---תלוי איזה 3.זוכר/ת את תקופת הגן? כן 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? חברים טובים=] 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? כן 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? טובה 7.מה דעתך על קבצנים? מסכנים 8.מה דעתך על המצב במדינה? גרוע ביותר=\ 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? לא יודעת 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? כנ"ל 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? אפשר להגיד.. 12.ואת החלומות שלך בלילה? לפעמים.. -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: מזרחית ודיכאון 2.דמות טלוויזיה: נועה שחר=\ 3.חיה:ג'וק 4.צבע:ורוד 5.רגש:מזלזל 6.שתייה:סודה.. 7.מאכל:לא נראה לי שיש..חח 8.מקצוע:תנ"ך 9.שדרן/ית רדיו:אין 10.עונה:לפעמים קיץ.. זהו.בהצלחה---תודה=]

:} נחמד

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? אני נייטרלית בכל מה שקשור לאלוהים. 2.שלום או להתראות? שלום P: 3.לרקוד או לשיר? לשיר ^^ 4.כוכב נולד או מת להיות? אה.. אמ.. לא יודעת, כוכבנולד אוליי =/ 5.דובי גל או דודו זר? סבא שלי 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אחותי שאין לי 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה, או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה 9.גבינה צהובה או לבנה? אמ לבנה 10.ירושליים או חיפה? ת"א P: 11.שוקולד או פיצה? איח שנייהם 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? איריס קול 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? זאת שאלה ממש קשה. מצד אחד, אם אוכל לעוף יש סיכוי שאוכל להרשים אנשים ולהרוויח כסף כך שלא צריך לוטו. אבל מצד שני, יש סיכוי שיעשו עליי ניסויים לבדוק איך אני מסוגלת לעוף, ואז זה לא שווה. נו, אני סתם מקשקשת XD לא יודעת. 14.טובת הכלל או טובתך האישית? כלל 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? הסטוריה S: 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? קצינים, דפנטלי. -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד? נמק/י בקצרה: בעד. אם הבנאדם/חיה סובלת ואין סיכוי להחיותו, למה שיסבול ויחכה למוות אם אפשר לעזור לו לקצת את זמן ההמתנה? 2.את/ה אוהב/ת אנשים? נמק/י בקצרה: נייטרלית, יש אנשים שאני אוהבת ויש שלא. 3.זוכר/ת את תקופת הגן? ח כן ^^ 4.מה יחסך כלפיי הוריך? איך את/ה מרגיש/ה אליהם? אני אוהבת אותם, מרגישה ביטחון לספר להם הכל. 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? 2 מתוך 3 החברים שלי- לא אהבתי באמת =/. 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? טובה יחסית. 7.מה דעתך על קבצנים? GET A JOB. MAN! 8.מה דעתך על המצב במדינה? חלה השתפרות P: 9.יש לך איזה שהוא כישרון מיוחד? אם כן, מה הוא? אומרים לי [אנילאיודעת...] שיש לי כישרון לשירה, ציור, וכתיבה =/ שיהיה. 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? באופן כללי אני בסדר, נורמלית O_O 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? ככה 12.ואת החלומות שלך בלילה? כע XD יש לי חלומות מגניבים. -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: מזרחית/דיכאון/פופ ישראלי [-שירי מיימון, רוני, וכו'] 2.דמות טלוויזיה: אממ, לא יודעת S: 3.חיה: אין חיה כזו P: 4.צבע: צבעים זוהרים 5.רגש: אהבה. בהחלט אהבה O,O 6.שתייה: מיץ עגבניות אוליי 7.מאכל: כבד 8.מקצוע: לא יודעת 9.שדרן/ית רדיו: אין 10.עונה: קיץ S:

עונה

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח?טוב 2.שלום או להתראות?שלום 3.לרקוד או לשיר?לרקוד 4.כוכב נולד או מת להיות?לא ולא. 5.דובי גל או דודו זר?לא ולא. 6.רשת וואלה או תפוז?תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי?אהוד בנאי!!!!דה קינג!!! 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים?צום 9.גבינה צהובה או לבנה?צהובה 10.ירושליים או חיפה?חיפה 11.שוקולד או פיצה?פיצה 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס?לא ולאץ. 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו?לעוף 14.טובת הכלל או טובתך האישית?האישית..למה מי הם בכלל?! 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה?לא ולא. 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)?לא ולא. -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרהלאאא יודעת 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה 3.זוכר/ת את תקופת הגן?כן ולא כהתקופה הכי טובה בחיי. 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם?אני שונאת אותם 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת?לא. 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה?טובה- 7.מה דעתך על קבצנים?כלום. 8.מה דעתך על המצב במדינה?גרוע ביותר.,אני חושת שכשאשר אני יהיה גדולה אני יעזוב את הארץ. 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא?שירה 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא?לא 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך?כן 12.ואת החלומות שלך בלילה?לא -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה:מזרחי 2.דמות טלוויזיה:אין 3.חיה:חרקים 4.צבע:צהוב ואפור 5.רגש:לא יודעת 6.שתייה:סודההה קציצות בשר 8.מקצוע:היסטוריה וממתמטיקה 9.שדרן/ית רדיו: 10.עונה:

CrazyYoYo

New member
תשובות

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח?
טוב 2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? לשיר 4.כוכב נולד או מת להיות? מת להיות 5.דובי גל או דודו זר? דודו זר 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אף אחד 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה מבניין 9.גבינה צהובה או לבנה? צהובה 10.ירושליים או חיפה? ירושליים 11.שוקולד או פיצה? פיצה 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? אף אחד 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לזכות בלוטו 14.טובת הכלל או טובתך האישית? תלוי 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? החלטה קשה :\ נבחר בג"ג 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? לא יודע -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה לא יודע 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה כן 3.זוכר/ת את תקופת הגן? חלקים 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? אוהב אותם מאוד, מסתדרים מצויין 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? עדין לא סיימתי איתה
7.מה דעתך על קבצנים? על מה כבר יש לי להביע דיעה? 8.מה דעתך על המצב במדינה? לא יודע 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? לא חושב 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? אני רק ילד. עוד כמה שנים נראה 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כן. כמובן שיש דברים שהייתי מחליף בשמחה 12.ואת החלומות שלך בלילה? כן[: -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: יש את הצרחות האלה והשבירת גיטרות שלא מבינים מה הזמר שר. אני לא מבין מה כיף בלשמוע את זה. 2.דמות טלוויזיה: אודטה :\ 3.חיה: ג'וק 4.צבע: ורוד 5.רגש: צביעות 6.שתייה: אלכוהול 7.מאכל: דגים 8.מקצוע: הסטוריה, מתמטיקה, גאוגרפיה, מדעיים, טכנולוגיה 9.שדרן/ית רדיו: אין 10.עונה: אין

../images/Emo39.gif

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב, ואתה יכול בבקשה לא לשאול עוד שאלות על דת וה'? 2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? גם וגם 4.כוכב נולד או מת להיות? גם וגם 5.דובי גל או דודו זר? שניהם 6.רשת וואלה או תפוז? גם וגם 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אהוד בנאי 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? לא להתאבד בכלל! 9.גבינה צהובה או לבנה? גם וגם 10.ירושליים או חיפה? ירושלים 11.שוקולד או פיצה? פיצה 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? לא יודעת 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לא יודעת 14.טובת הכלל או טובתך האישית? גם וגם 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? לא יודעת 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? לא יודעת -שאלות כלליות: 3.זוכר/ת את תקופת הגן? כן 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? אני אוהבת אותם מאוד 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? מעולה 7.מה דעתך על קבצנים? ל יודעת 8.מה דעתך על המצב במדינה? לא יודעת 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא?ריקוד, אולי שירה 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא?מוצלחת 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כן 12.ואת החלומות שלך בלילה? אני בכלל לא זוכרת אותם -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: טראנס 2.דמות טלוויזיה: לא יודעת 3.חיה: ג'וקים וחרקים 4.צבע: --- 5.רגש: לא יודעת 6.שתייה: כנ"ל 7.מאכל: חמין 8.מקצוע: לא יודעת 9.שדרן/ית רדיו: כנ"ל 10.עונה: כנ"ל

oneheart1

New member
../images/Emo9.gif

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? גדול 2.שלום או להתראות? להתראות 3.לרקוד או לשיר?לשיר 4.כוכב נולד או מת להיות?כוכב נולד 5.דובי גל או דודו זר?זר 6.רשת וואלה או תפוז?וואלה 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי?אהוד בנאי 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים?בניין 9.גבינה צהובה או לבנה?צהובה 10.ירושליים או חיפה?ירושלים 11.שוקולד או פיצה?פיצה 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס?שמוליק 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו?לזכות בלוטו 14.טובת הכלל או טובתך האישית?הכלל 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה?היסטוריה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)?רבנים -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה:בעד 2.את/ה אוהב/ת אנשים?כן נמק/י בקצרה 3.זוכר/ת את תקופת הגן?כן 4.מה יחסך כלפיי הוריך?טובאיך את/ה מרגיש/ה אליהם?טוב 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת?לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה?טובה 7.מה דעתך על קבצנים?נודניקים 8.מה דעתך על המצב במדינה?איף 9.יש לך איזה שהוא כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא?כן 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא?מוצלח 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך?כן 12.ואת החלומות שלך בלילה?לא -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה:טראנס/ האוס/ אלקטרוני/ אופרה/דאנס 2.דמות טלוויזיה:דודידו 3.חיה:נחש 4.צבע:חום וירוק 5.רגש:שנאה 6.שתייה:קולה,חריפה 7.מאכל:דגים,עוף ממולא 8.מקצוע: מורה 9.שדרן/ית רדיו: ניסים משעל 10.עונה: חורף

עונה

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? טוב 2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? לרקוד 4.כוכב נולד או מת להיות? כוכב נולד 5.דובי גל או דודו זר? דודו זר 6.רשת וואלה או תפוז? וואלה 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אפחד... 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה מבניין גבוה כאילו דההה 9.גבינה צהובה או לבנה? צהובה רק בטוסט.. 10.ירושליים או חיפה? ירושלים.. ולא רושמים ירושליים יעילגיםם 11.שוקולד או פיצה? שוקולד שולטטטט 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? אפחדדד 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לזכות בלוטו בה=רור 14.טובת הכלל או טובתך האישית? טובתי האישית קודמת לכל 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? גאוגרפיה כי המורה לא שמה לב לשומדבר שעושים בשיעור וגם לא שמה לב שצוחקים על כמה שהיא מזיעה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? קצינים -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה נגד 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה לא.. אוהבת את עצמי בלבד 3.זוכר/ת את תקופת הגן? יאס 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? מסמפטת אותם, מעריכה 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? טובה למה גרועה? הילדות של הקופיםם נורא נחמדה 7.מה דעתך על קבצנים? שילכו לחפש עבודה 8.מה דעתך על המצב במדינה? לא מעניין אותי 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? לא זוכרת 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? כן למה לא? 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כן מה רע בהםםם? זה שאני קופיפי? 12.ואת החלומות שלך בלילה? לא חולמת על שומדבר... וגם אם אני חולמת זה לא עליכם -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: רוק ודיכאון!!! 2.דמות טלוויזיה: גרגמל 3.חיה: כל החיות חוץ מקופיפה ומפשושי 4.צבע: צהוב, ירוק זוהר 5.רגש: שנאה 6.שתייה: רדבול 7.מאכל: סושי, דגים, בקר, חומוס, פיצה, המבורגר 8.מקצוע: מורה 9.שדרן/ית רדיו: לא שומעת רדיו 10.עונה: סתיו

../images/Emo110.gif

-זה או זה
1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? טוב
2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? לשיר 4.כוכב נולד או מת להיות? כוכב נולד 5.דובי גל או דודו זר? הא?
6.רשת וואלה או תפוז? תפוז 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? לא ולא 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? אל תכניסו לי רעיונות
9.גבינה צהובה או לבנה? צהובה 10.ירושליים או חיפה? ירושליים 11.שוקולד או פיצה? שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? לא ולא
13.מה היית מעדיף/ה? לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לוידעת
14.טובת הכלל או טובתך האישית? הא?
15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? לא ולא.. סיוטטט! 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)?
-שאלות כלליות
1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה אינלי שמץ
2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה כן 3.זוכר/ת את תקופת הגן? כן 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? מזתומרת? הם ההורים שלי! 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? אני בילדות
7.מה דעתך על קבצנים? אינלי דעה 8.מה דעתך על המצב במדינה? ^ 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד? אם כן,מה הוא? להפיל דברים
10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? לוידעת 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? בערך 12.ואת החלומות שלך בלילה? לא
-דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים)
1.סגנון מוזיקה: אמממ השירים של אחותי
2.דמות טלוויזיה: לוידעת 3.חיה: ג'וקים 4.צבע: צהוב 5.רגש: שנאה[?] 6.שתייה: לוידעת 7.מאכל: הרבה דברים
8.מקצוע: הכל 9.שדרן/ית רדיו: אינלי שמץ 10.עונה: חורף וקיץ

Miss N

New member
^^

זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? טוב 2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? לרקוד 4.כוכב נולד או מת להיות? כוכב נולד 5.דובי גל או דודו זר? דודו זר 6.רשת וואלה או תפוז? וואלה 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אוהד בנאי 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה מבניין גבוה 9.גבינה צהובה או לבנה? לבנה 10.ירושליים או חיפה? חיפה 11.שוקולד או פיצה? שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? שיחות לילה זה תמיד נחמד 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לעוף 14.טובת הכלל או טובתך האישית? המממ. טובתי האישית, כי כשלי לא טוב אני לא יכולה לעשות שומדבר לכלל. 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? היסטוריה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? קצינים -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה תלוי במשפחות 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י חלקם, ותגידו שאתם מבינים אותי! 3.זוכר/ת את תקופת הגן? לא ממש. 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? אוהבת אותם, ולפעמים מתעצבנת שצריך לומר להם הכל 8 פעמים והם מתלוננים על זה. 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? כן. 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? טובה. 7.מה דעתך על קבצנים? שימצאו עבודה. 8.מה דעתך על המצב במדינה? שנייה, אני בת 12, עזבו אותי. 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? לצייר, לצחוק ^^ 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? המממ. אדם מוצלח אבל מרושל. 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כן 12.ואת החלומות שלך בלילה? לא זוכרת אותם ^^ -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: מזרחי ודיכאון 2.דמות טלוויזיה: הממ. כל הדרגן בול זי למיניהם. 3.חיה: הממ. לא נראה לי שיש. 4.צבע: ורוד זוועתי 5.רגש: כעס 6.שתייה: מיץ עגבניות, יין 7.מאכל: הווו. יש הרבה. 8.מקצוע: רואה חשבון. 9.שדרן/ית רדיו: אין לי מושג. 10.עונה: קיץ.

honey pie1

New member
עניתי

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? חרא מסריח 2.שלום או להתראות? שלום 3.לרקוד או לשיר? אפחד מהם זה לא הצד החזק שלי... 4.כוכב נולד או מת להיות? לא רואה אפחד מהם 5.דובי גל או דודו זר? דודו 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז!!! |מכורה| 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אהוד בנאי 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה מבניין, יותר מהיר ויעיל 9.גבינה צהובה או לבנה? צהובה 10.ירושליים או חיפה? ירושלים
11.שוקולד או פיצה? שוקולד 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? אפחד 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לזכות בלוטו 14.טובת הכלל או טובתך האישית? שתיהן 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? הסטוריה 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? קצינים -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד?נמק/י בקצרה אממ... מי שממש סובל, זה לא טוב לאף אחד שהוא ישאר חי ובעיקר לו... אז נראה לי בעד, בהסכמת כולם, כמובן. 2.את/ה אוהב/ת אנשים?נמק/י בקצרה כע 3.זוכר/ת את תקופת הגן? כע 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? אני אוהבת אותם... 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? טובה 7.מה דעתך על קבצנים? שילכו לעבוד! 8.מה דעתך על המצב במדינה? חרא 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? אממ... לוידת 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? כע 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? כע, די 12.ואת החלומות שלך בלילה? לוזוכרת אותם... -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: מזרחי, פופ מתוק 2.דמות טלוויזיה:מרקו! הוא עולה לי על העצבים כל פעם מחדש! 3.חיה: ג'וק 4.צבע: ורוד פוקסיה
5.רגש: עצב 6.שתייה: שתייה לריפה וסודה 7.מאכל: סלט ירוק 8.מקצוע: מתמטיקה 9.שדרן/ית רדיו: ורדה רזיאל ז'קונט 10.עונה: לוידת זהו.בהצלחה. טודע! :)

PennyLaneM

New member
...

-זה או זה? 1.אלוהים-טוב או חרא מסריח? טוב. 2.שלום או להתראות? להתראות. 3.לרקוד או לשיר? לרקוד. 4.כוכב נולד או מת להיות? מה? 5.דובי גל או דודו זר? אה? 6.רשת וואלה או תפוז? תפוז. 7.רמי פורטיס או אהוד בנאי? אנערף. 8.התאבדות-בקפיצה מבניין גבוה,או ע"י צום ממושך לכמה ימים? קפיצה. 9.גבינה צהובה או לבנה? לבנה. 10.ירושליים או חיפה? למי אכפת? 11.שוקולד או פיצה? פיצה. 12.תכנית רדיו-שמוליק טייאר או שיחות לילה עם יוסי סיאס? בע. 13.מה היית מעדיף/ה?לדעת לעוף או לזכות בלוטו? לעוף. 14.טובת הכלל או טובתך האישית? אה? 15.שיעור הסטוריה או גיאוגרפיה? היסטוריה. 16.רבנים או קצינים(למראת שאין קשר ישיר ביניהם)? אנערף. -שאלות כלליות: 1.בעד המתת חסד? לא יודעת. 2.את/ה אוהב/ת אנשים? לא. 3.זוכר/ת את תקופת הגן? כן. 4.מה יחסך כלפיי הוריך?איך את/ה מרגיש/ה אליהם? בסדר. 5.האם היה לך אי פעם בן/ת זוג שלא אהבת באמת? לא. היה לי רק בן זוג אחד..וזה החבר הנוכחי,ואני אוהבת אותו עד כאב. 6.איך היתה הילדות שלך-טובה או גרועה? גרועה. 7.מה דעתך על קבצנים? מסכנים. 8.מה דעתך על המצב במדינה? עלוב. 9.יש לך איזה שהו כישרון מיוחד?אם כן,מה הוא? כל מיני. 10.היית מגדיר/ה את עצמך כאדם מוצלח או לא? מוצלח לא,מיוחד כן. 11.את/ה אוהב/ת את החיים שלך? ממ,בואו נגיד שהיה יכול להיות יותר טוב. 12.ואת החלומות שלך בלילה? לא. כי תמיד יש לי סיוטים ;[ -דברים שנואים(שימו לב-הפעם זה שנואים): 1.סגנון מוזיקה: טראנס,האוס,מזרחית. 2.דמות טלוויזיה: -- 3.חיה: -- 4.צבע: -- 5.רגש: עצבות. 6.שתייה: כל מיני מיצים כאלה שאלוהים יודע מאיפה הם באו.. 7.מאכל: כמעט הכל אני שונאת. 8.מקצוע: מתמטיקה. 9.שדרן/ית רדיו: אני לא מכירה שדרני רדיו. 10.עונה: קיץ.

למעלה