הסרת שיער ודילול לגבר בן 21

rtmger

New member
הסרת שיער ודילול לגבר בן 21

שלום,
אני בן 21 ולאחר שנים של דימוי עצמי נמוך החלטתי לבצע הסרת שיער בלייזר. אני מעוניין להסיר שיער באופן מלא (בחזה ובבטן, בשכמות, בגב התחתון ובישבן), בנוסף אני מעוניין לבצע דילול (בידיים וברגליים). אני בעל עור שחום ושיער שחור (כך שלמיטב הבנתי ולאחר התייעצויות נמצאתי מתאים).

המקום הראשון בו קיימתי פגישת התייעצות היה כללית אסתטיקה, לא התרשמתי כל כך מהאופן בו התייחסו אליי.
לאחר מיקוח בנוגע למחיר, נאמר לי שאם אני רוצה להשיג דילול ברגל כולה אז אפשר להסתפק בארבעה טיפולים (4 לשוק ו-4 לירך).
יש לי מספר שאלות:
האם ארבעה טיפולים הם מספיקים כדי להגיע לרמת דילול של חמישים אחוז ברגל (לכל איזור בנפרד)?
נאמר לי כי המכשיר בו תבוצע ההסרה הינו מכשיר ״סופרן״ - מה זה אומר? מה טיבו?
האם עדיף לגשת למכונים פרטיים ולאו דווקא למכון גדול כמו כללית אסתטיקה?

דילול השיער

ערב טוב לך
תוצאות של הסרת שיער בלייזר הן מאד אישיות חלק מקבלים תוצאה יפה לחלק זה מחמיר וחלק לא מקבלים תוצאה כלל ,לאיזו רמה של דילול אתה רוצה להגיע?צריך לקחת בחשבון שהשיער לאחר טיפולי לייזר אינו צומח הומוגני ויתכנו קרחות פה ושם.,קשה לדעת מראש אם 4 טפולים יספיקו לך לקבל את התוצאה הרצויה,הסופרן מכשיר טוב מאד,יש המון מכשירים שונים בשוק אבל אם אתה רוצה תוצאה מיידית ממליצה על הלייט שיר ליזר חזק מאד תחפש למי יש ניסיון עם המכשיר הזה ובהצלחה רק לא לגלח באיזורים הורמונליים כמו כתפיים ואם בגב פלומתי גם שם לא לגלח ממליצה על שילוב אפילציה לאיזורים פלומתיים ולייזר לשיער קשה וחזק
שבוע חלק ושקט
גילי נוי

למעלה