הפתעה...

mad dog 3

New member
הפתעה...../images/Emo107.gif

אני אומר יש כבר נבלה... למה לא לנצל אותה עד תומה...??? dr350... מישהו מכיר\בנה\קימבן סופרמוטו מהאופנוע הנ"ל...??? דרישות... לא קונה אפילו בורג חדש...הכול משומש מאופנועים קיימים או ייצור עצמי... נכון לעכשיו רוצה רק ג'אנטים שיכולים להתאים... אח"כ נשבור את הראש לגבי שיפור הבלם הקדמי... עצות... איזה סוגי אופנועים\ג'אנטים יכולים להתאים... מידות\קוטר...אני בור ועם הספר בכל תורת הסופרמוטו... בתודה מראש...

45degrees

New member
בהצלחה וברוך הבא לעולם הסופרמוטו.

ל DR350 יש כוח מעט מוגבל. לכן, אתה לא צריך להתקין גלגלים במידות הרוחב הרגילות, אלא יכול ללכת על רוחב קטן יותר. למה זה חשוב? כי אתה פשוט יכול לקחת סט גלגלים יצוקים של GS500 ולהתאים אותם לאופנוע שלך. יש כאלה משומשים בשפע ובזול. לגבי הצמיגים - תצטרך צמיגים צרים יחסית, ולכן כנראה לא תוכל לשים יד על הגומי הכי דביק בשוק במידות קטנות. מנגד, עקב מגבלת הכוח של ה DR - גם ככה לא תצטרך את הגומי הכי דביק שיש. MTR01/02 או BT010 יספקו את כל דרישות ה DR.

TTמאניה

New member
הגאנטים היצוקים לא ישברו?

אם אני אוהב לקפוץ מדרכות לטפס מדרגות ולהקפיץ ווילים אכזריים על המתלה הקידמי? (בגלל זה אני כל כך אוהב שטח - האופנוע שורד!) אני חושב ללכת לחפש לי גאנטים של GS באחד המוסכים, סתם ככה שיהיה לTT עוד משהו לעשות בשבת.

45degrees

New member
מדרגות ומכות יהרסו את הגלגלים

היצוקים. שאר הדברים אין עמם בעיה.

הרושמת

New member
נו אל תיקח לי את הבכרוה....

באמת לא יפה. חכה אני אגמור עם שלי ואז אני אגיד לך איך יצא ואז תעשה שמות בדי אר שלך... סתם סתם אין לו מספיק כח להיות סופר "אמיתי" מקסימום להחליף ג'נטים לאחיזה יותר טובה בפניות

mad dog 3

New member
עוד הפתעה...../images/Emo107.gif

הרבה אומרים לי לגבי האופנוע שהוא חלש ולא יעשה את העבודה... הפתעה... יצא לי לרכב על אופנוע אחד או שניים... האופנוע מגיב לא רע בכלל... לשם השוואה...מרגיש הרבה יותר חזק מאחיו הגדול ה-400... מכת גז ברביעי...הפרונט טס לשמיים... דווקא אותי מדאיגה מערכת הבלימה...לא כוח המנוע... האופנוע שלי הוא לא בדיוק סטנדרטי...בלשון המעטה... השאלה היא אחרת... בסדר, ג'אנטים הבנתי... מה לגבי הדיסקים...??? מתאימים אחד לאחד לקליפרים...??? ישנם מתאמים??? קומבינות...??? דברו...!!! יום נעים

45degrees

New member
תמצא דיסק שמתלבש טוב

על הנאבה של הגלגל שתרכיב. תראה שהוא לא מתנגש במזלג. תתקין. תייצר מתאם לקליפר. תתקין. סע בכיף.

r929

New member
ואני אומר לך -Sport Motard

אתה יודע מה זה ? תתן לכל הסופרים בראש, אחרי שתמצה את הכלי, מצא לך סופרמוטו יעודי.

tygger

New member
אם יש לך כוח להסבה,

אז אני מוכר את אחד הרוטרים הגדולים (320 מ"מ).

thegreengo

New member
עד שאת תעשי סופרמוטו כבר

המשיח יבוא על WR סופרמוטו לבן

הרושמת

New member
אדון גרינגו......

תרגיע! עד שיגיע המשיח על WR סופרמוטו לבן, לשכינה יהיה DR400SM סידרתי

45degrees

New member
אם השכינה רצינית כמו שאני חושב שהיא

היא תבוא בכלל על VOR שחור.