הקפה/התה הראשון בעבודה

הקפה/התה הראשון בעבודה ../images/Emo96.gif

בוקר טוב לכולם
האם אתם שותים את הקפה/התה הראשון בבית או בעבודה
את הקפה/התה הראשון שלכם בעבודה אתם מכינים לבד או שמצטרפים אליכם עוד חברים (כדי לדבר קצת על הבוקר
)
האם אתם נוהגים להכין רק לעצמכם או לעוד מישהו שתיה חמה
האם חברים מכינים לכם שתיה חמה בעבודה לפעמים
יום ניפלא לכולם

../images/Emo96.gif../images/Emo42.gif

לרב בבית אלא אם אני לא מספיקה
את הקפה/התה הראשון שלכם בעבודה אתם מכינים לבד או שמצטרפים אליכם עוד חברים (כדי לדבר קצת על הבוקר )
אם אני מכינה, אני שואלת אם מישהו רוצה להצטרף. אם כבר הכינו לפני שהגעתי אז אני מכינה לבד.
אני שואלת לפני שאני מכינה אם מישהו רוצה שאכין לו. אם מישהו רוצה, אז אני מכינה בכייף
כן.

../images/Emo42.gifוואלה, שוב אני עושה ראשונה

שעורי בית....
הראשון בנחת עם בעלי בבית. לפעמים מספיקה גם עוד אחד טרם יציאה. חוטפת שיחה קלה עם החברים כשהם מגיעים או אני מגיעה - כמעט לכל עובד אצלינו מערכת שעות שונה בגלל אורך שעות הפתיחה של הספריה, ובגלל אחוזי משרה שונים. בדר"כ אין אפשרות לצאת להפסקה קיבוצית או אפילו עם חבר/ה נוסף/ת כך שכל אחד שותה לבד. אבל אם מזדמן בודאי שאני מכינה או מכינים לי
. אין כללים. יום נעים.

יאללה גם אני

האם אתם שותים את הקפה/התה הראשון בבית או בעבודה ** לא תמיד שותה חם, אם כן אז בדרך כלל במשרד, לעיתים רחוקות אם ממש מרגישה צורך או יש לי אקסטרא טיימ, אז בבית את הקפה/התה הראשון שלכם בעבודה אתם מכינים לבד או שמצטרפים אליכם עוד חברים (כדי לדבר קצת על הבוקר ) ** לא, אם אני זקוקה לקפה זה בדרך כלל בא ביחד עם זקוקה להתעוררות, שזה אומר - שקט !! לבד, ורצוי שאף לקוח לא יצוץ ב-20 דקות האלו :) **האם אתם נוהגים להכין רק לעצמכם או לעוד מישהו שתיה חמה ** אז שוב, לפני הקפה אני לא מספיק ידידותית כדי להציע לעוד אנשים :) חוץ מחבר אחד שאני יכולה להציע לו, או שהוא יקלוט אותי קמה וכבר יסנג'ר אותי בכל מקרה.... האם חברים מכינים לכם שתיה חמה בעבודה לפעמים? ** הפסיקו להציע לי כי בד"כ אני מסרבת כי אני שותה רק כשבא לי וכי לרוב רק אני יודעת איך בדיוק בא לי על הקפה שלי... כך שזה לא עניין חברתי, לארוחות למשל תמיד מזמינים אותי להצטרף

תשובות שלי ../images/Emo9.gif

האם אתם שותים את הקפה/התה הראשון בבית או בעבודה?
בד"כ בעבודה אבל גם זה בקושי וגם לא מיד כשאני מגיעה
את הקפה/התה הראשון שלכם בעבודה אתם מכינים לבד או שמצטרפים אליכם ?
מכינה לבד ... עוד חברים (כדי לדבר קצת על הבוקר )
האם אתם נוהגים להכין רק לעצמכם או לעוד מישהו שתיה חמה?
מי שמבקש אני בשמחה אעשה לו/לה קפה. וכן, אני גם מידי פעם מציעה. תלוי אם יש לי מספיק זמן.
האם חברים מכינים לכם שתיה חמה בעבודה לפעמים?
רק אם אני מבקשת. למרות שאני אוהבת להכין לעצמי

איזה פורום נפלא../images/Emo24.gif

האם אתם שותים את הקפה/התה הראשון בבית או בעבודה? תלוי אם אני מספיק. לרוב בעבודה, כי יש לי אוטובוס שאוהב את חוקי מרפי..
את הקפה/התה הראשון שלכם בעבודה אתם מכינים לבד או שמצטרפים אליכם עוד חברים (כדי לדבר קצת על הבוקר )? אני מכין לי ולבוס, ולפעמים הבוס מכין לי ולהפך. אנחנו עובדים חדר מול חדר, ככה שתמיד יש לנו זמן לדבר בין לבין בלי קשר. האם אתם נוהגים להכין רק לעצמכם או לעוד מישהו שתיה חמה? תמיד שואל מישהו אחר מהעבודה אם הוא רוצה תה\קפה כשאני מכין לעצמי. האם חברים מכינים לכם שתיה חמה בעבודה לפעמים? כן.
למרות שזה לא נעים לי כ"כ בתור עובד חדש, אבל זו אי נעימות שנובעת מתוך שביעות רצון גבוהה מדי...

בדיוק עכשיו אני לוגמת מה../images/Emo96.gifשלי...

- בד"כ בעבודה. אלא אם לבעלי היה מוזה, והוא הכין לנו קפה
את הקפה/התה הראשון שלכם בעבודה אתם מכינים לבד או שמצטרפים אליכם עוד חברים (כדי לדבר קצת על הבוקר )
פעם שהייתי מספיקה להגיע לפני שמונה בבוקר, הייתי מצליחה לנהל סמול-טוק על הבוקר עם האנשים בעבודה, היום כשהבוס שלי מגיע לפניי.. אין סיכוי שהוא יתן לי סתם לשתות קפה בשקט.. אני חייבת לשתות את הקפה אצלו בחדר, כשהוא מבלבל לי ת'מוח בכל מיני מטלות חדשות/ישנות ומשעממות
אני מכינה רק לעצמי.
יש אחד שתמיד מציע לי .. אבל אני לא אוהבת שעושים לי קפה
רק אני יודעת ת'כמויות המדוייקות כדי שהקפה שלי יהיה בצבע ובמרקם הנכון... אגב, אני חייבת להודות שלפעמים אני סתם מכינה לעצמי קפה... רק בשביל לקום מהכסא ולהסתובב קצת.. ואז הוא מוזנח על השולחן, כשבקושי לגמתי ממנו שלוק...
הקפה הראשון של הבוקר, הוא הקפה שווה

הקפה שלי לא באמת מוזנח..

אני מנהלת במיוחד עבורו פורום
אגב, אתה מוזמן לבקר בו (מס' 187)...

בוקר טוב../images/Emo42.gif חדשה פה../images/Emo24.gif

רק עכשיו גיליתי את הפורום ויש לי המממון מה לומר.... בעניין קפה: הראשון מכינה בבית ושותה באוטו תוך כדי נהיגה. מגיעה למשרד בסביבות 7:00 אז את הקפה השני שותה בערך ב8:00. ואגב קפה, כדי למעט בקלוריות מחלב, יש לי מדף עם המון חליטות ותה טעים אז חלק מה"קפה" שלי זה בעצם תה...
אני יושבת בחדר לבד אז אני מכינה לעצמי. כשיושבת עם אחרים (אצלם או אצלי) ובא לי קפה אני מציעה לכל דיכפין וכמובן כשבאים לשבת אצלי אנשים מזמינה בכייף ומכינה. הולכת לענות פה על עוש שאלות מעניינות...

למעלה