הקרב היומי...

MajorWinters

New member
הקרב היומי...

הפעם קרב די קשה. הקרב: Corporal Hicks המתמודדים: McFarlane Vs. Sideshow הדמויות לא זהות בגודל. המקפרלן היא בגודל המסורתי של 6 אינץ' בעוד הסיידשואו היא Fully poseable, בגודל 12 אינץ'. אבל עדיין, מקפרלן נחשבת ליוצרת האקשן פיגר האיכותית ביותר (יהיו כאלו שלא יסכימו אבל היא ודאי במקומות הראשונים), בעוד שסיידסואו מייצרת Collectibles איכותיים, ויקרים... לכן בניגוד לקרב השרק הצפוי מראש, לדעתי יש כאן קרב יפה.

איזו שאלה ברור ש-McFarlane

ולא רק בגלל שיש לי את הדגם הזה
הוא הרבה יותר מרשים ויפה וגם כולל מעמד מיוחד מאוד.

DVD10

New member
התמונה של מקפרלן לא הנכונה

או יותר נכון, היית צריך לשים את התמונה הבאה. בכל מקרה, ראיתי את התמונות של ה "12 וממש לא התלהבתי, זה של מקפרלן פשוט מדהים, וקיים גם ב 3 גרסאות שונות לעומת גרסה אחת של ה"12. למקפרלן יש כמובן פחות מפרקים אבל, יותר איכותי לפי דעתי. שוב, האם ראית אותם במציאות? כי ה "12 אני חושב עוד לא יצא, אבל אם לא אתה מוזמן לקפוץ אלי ולראות את הגרסאות של ה MACFARLANE.

MajorWinters

New member
אתה שמת את גרסת הClub Exclusive

וגלבי גרסה שלישית, ראיתי איזו תמונה שהוא מחזיק שני אקדחים, אבל לא מצאתי אותה באתר הרשמי.... אולי תוכל לפרט לגבי הגרסע השלישית...

DVD10

New member
שני אקדחים?

יש את הגרסה הרגילה (שבתמונה).

DVD10

New member
יש את ה VARIANT

יש את הגרסה היותר קשה להשגה (VARIANT) שמגיע עם גלאי תנועה שתלוי עליו. (אני מצרף את מה שיש לי למכירה, כי אין לי תמונה אחרת).

DVD10

New member
ויש את הגרסה השלישית

שהיא ה CLUB EXCLUSIVE שקשה יותר להשגה שמגיע עם: קסדה. גלאי התנועה. SHOTGUN ועליו יש את אחד החיזרים דמוי יד במקום PULSE-RIFLE. בסיס שונה עם "ביצה". ולצערי גם אותו יש לי מכירה, אם אתה רוצה.

MajorWinters

New member
סתם לא טרחתי לקרוא../images/Emo6.gif

עברתי באתר וראיתי את התמונה הבאה
עברתי עליהן ברפרוף ולא התעמקתי אז לא שמתי לב שזו אותה דמות שמישהו שם לו שני אקדחים. אבל דווקא אהבתי את הרעיון.

Wing Chan

New member
Sideshow

מה אני אעשה נו...אני משוחד, דמויות 12 אינץ' אצלי כמעט תמיד נמצאות במקום הראשון.
נראה מעולה!

למעלה