הריון לא רצוי ע"י הבעל

yahlom2

New member
אני בהריון בשבוע 5. יש לנו ילדה בת 2 והזוגיות שלנו ירדה הרבה ירידות מאז שנולדה ולמען האמת גם לפניה. אני בת 33 ובעלי בן 31. בעלי מתייחס להריון הזה כמו אסון שקרה לו, כאילו סוף העולם הגיע .אני רוצה להמשיך עם ההריון, אבל הוא עושה לי את המוות. אין לי בעיה להגיע גם למצב של גירושין.. מה אתה ממליץ לעשות?

דקל נור*

Well-known member
אני בהריון בשבוע 5. יש לנו ילדה בת 2 והזוגיות שלנו ירדה הרבה ירידות מאז שנולדה ולמען האמת גם לפניה. אני בת 33 ובעלי בן 31. בעלי מתייחס להריון הזה כמו אסון שקרה לו, כאילו סוף העולם הגיע .אני רוצה להמשיך עם ההריון, אבל הוא עושה לי את המוות. אין לי בעיה להגיע גם למצב של גירושין.. מה אתה ממליץ לעשות?
דמייני את עצמך גרושה עם 2 פעוטות. האם תוכלי לעמוד בזה מבחינת הטיפול, העלויות וכו. האם את בטוחה שאת רוצה להביא ילד נוסף לקשר בעייתי? אם הייתי רוצה להמשיך בהריון, לא הייתי נותנת לדעתו להפריע.
הוא יתרגל לרעיון.

nothing but the truth

Well-known member

איך בדיוק הריון לא רצוי ע"י הבעל אם הוא נוצר בטיפולי פוריות? או שההריון לא מהבעל?

קר לי בך

Well-known member
בישראל הכוח בידיים שלך,
את יכולה להפוך את בעלך לאבא לעוד ילד בניגוד לרצונו, אם תתגרשו את יכולה להפוך אותו לכספומט של ילד שהוא איננו רוצה בו, "על הדרך" יהיה ילד שידע שיש לו אבא ששמעולם לא רצה בו ולכן לא רק הבעל ישלם - גם הילד ישלם מחיר לא פשוט.
מהפוסט שאת רשמת נשמע לי שזו התוכנית שלך.

מה לעשות?
לבעלך אני ממליץ גירושים או וסקטומי או שניהם.
לך אם את מתכוונת לפרנס את הילד לבדך - לכי על זה. אם את מתכוונת שמישהו אחר יפרנס אותו - תלוי בערכים לפיהם את חיה.

למעלה