"השבוע חשבתי על פארסקייפ כש..."

dixie chick

New member
"השבוע חשבתי על פארסקייפ כש..."

הנה רעיון לעוד דיון שיכול לצאת משעשע... לכולנו זה קורה אני בטוחה, פתאום שמים לב שאומרים פרל במקום פאק, פתאום עוצרים לרגע ונזכרים באיזה סצנה ספציפית, פתאום שולפים איזה בדיחה ונזכרים מתי ג'ון סיפר אותה, פתאום קופץ לראש איזה ציטוט וכ' וכ' וכ'... אז מתי זה קרה לכם (למשל במהלך השבוע האחרון אבל בגלל שזה רעיון חדש לגמרה אפשר גם לזרוק ארועים ישנים יותר אם יש), מתי אמרתם לעצמכם, היי זה בדיוק ארין? היי אני זוכר מתי דארגו אמר משהו כזה? היי זה לא דומה למה שקרה לג'ון ב...? אפשר גם לציין לגבי פארסקייפ באופן כללי, מתי הסדרה עלתה לדיון יומיומי למשל...

mg

New member
טוב, אני אתחיל בטפטוף

יש פשוט יותר מידי דברים כל פעם שמישהו אהמ... מפליץ אני נזכר ברייג'ל
. ולפני כמה זמן שראיתי את הסרט "איש השנה" עם רובין ווילאמס אז הייתה בדיחה כזאת שאם למישהו היה תקר במכונית שמונעת בהליום אז הוא היה מדבר בקול צפצפני (והיה גם חיקוי) והחברה שלי ואני ישר התפוצצנו מצחוק בלי פרופורציה לגודל הבדיחה. אה, והשבוע מישהי סיפרה לי שהיא משחקת "אבן נייר ומספריים" עם חברה שלה במחשב, וישר קפצתי בהתלהבות לספר לה איך שני דמויות בפארסקייפ משחקות את זה כל הזמן כשהם צריכות להגיע להחלטה
. בכל פעם כשחברה שלי שואלת אם התחת שלה נראה גדול במכנס כלשהו (והוא לא - היא מהממת ה"ארין" הפרטית שלי
) אז אנחנו נזכרים בקטע הזה כשג'ון שאל את בראקה אם התחת שלו נראה גדול במכנס העור ואז שלף עליו אקדח
כל פעם כשאני צריך לצאת מאיזה בוץ בא לי לצעוק "סקארנק"
כל פעם כשמישהו מקיא אני נזכר בפרק עם מויה שהתפצלה לכמה מויות. קיצור, לא חסר, בקטע הזה הזיכרון שלי עובד פיקס
מתי ואיך לכם זה קרה?

sprqy

New member
פרל לא זוכר

כמובן שפרל במקום פאק זה כבר קבוע ולאחיין שלי הקטן (והחמוד!) אני קורא פלאפי באקוויט וגווידו... לא מזמן ראיתי שוב פר שאוניל מסטארגייט מזדקן בפרק וישר הרצתי אחריו את הפרק שארין וג'ון מזדקנים ביחד (פרק ענק) תמיד נחמדלהגיד את המשפט הבא: 'She was vague to the point that I suspect she doesn't have a clue כל פעם שמזכירים את שפילברג אני נזכר בזה: 'Boy, was Spielberg ever wrong. Close Encounters my ass לסיום לLCD שלי אני קורא קלאודיה ולאקסבוקסשלי קוראים הארווי

mg

New member
חח איך הזכרת לי

אני מכיר מישהי שכל הזמן קוראת לאחותה הקטנה כמו שאתה קורא לאחיין שלך

MeItOsH

New member
זה קורה לי נראה לי כל יום../images/Emo210.gif

מרוב כל הפעמים שראיתי את פארסקייפ בלופים זה פשוט נכנס לי לתודעה. נגיד כל פעם שאני מסתכלת על הירח אני חושבת על הסצנה מהפרק האחרון שבה ג'ון מדבר עם אבא שלו. או כל פעם שאני מסתכלת על השעון בשעה מסויימת אז אני כזה "It's always about time" וגם סתם המון פעמים שאני עושה משהו ופתאום אני כזה 'פאק זה בדיוק מה שג'ון/ארין עשה!' שלא לדבר על זה שפרל הפך לחלק מלקסיקון היום יום שלי...

mg

New member
גם לי הירח מזכיר את

הסצנה הזאת. סצנה מאוד טובה וחזקה, משחק מעולה

dixie chick

New member
מקרה שהצחיק אותי במיוחד

הוא כשרכבתי על סוס פחדן במיוחד, וכל פעם כשהוא זקף אוזניים והרים ראש בציפיה להתקפה שלא תקרה לעולם, השחתי את דעתו במילים "WORK NOW,FREAK LATER..."

mg

New member
חחח קורע ברמות ! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

dixie chick

New member
טוב אנשים...

תתחילו לחשוב על זה ולשים לעצמכם MENTAL NOTES כי בסוף יש מבחנים (סתאאם פשוט יהיה נחמד אם בפעם הבאה יהיו עוד תשובות!)

sprqy

New member
כן המפקדת|הצדעה|

נזכרתי שיום אחד מיצמצתי שעה כדי לקרא איזה שלט ברחוב מרחוק וישר עלה לי לראש הפרק שקרייטון לא מצליח לקרא מה כתוב על הכיור או משהו כזה והמשפט הידוע: "Humans are SUPERIOR"

mg

New member
ועוד הצדעה ! ../images/Emo195.gif

טוב, זה משהו של חברה שלי אבל היא מוכנה שאני ארשום את זה כאן. היא נותנת שיעורים פרטיים לילדים, ופעם אחד הילדים שהיא מלמדת (דאאא!
) סיפר לה שהוא רב עם השכן שלו לשולחן בכיתה. אז היא הציעה לו לסמן קו כזה על השולחן (כן, כפי שכולנו מכירים
) ולהגיד לו :MY SIDE - YOUR SIDE MY SIDE - YOUR SIDE ! איזו משחיתת נפשות רכות החברה שלי
ספארקי-אהבתי את הקטע עם המיצמוץ, בכלל חולה על הפרק הזה

aerynsun

New member
אה! מצחיק ענק

לצערי אין לי מה להוסיף. אין לי מחשבות על פארסקייפ, אה כן. לפעמים מאוד קרובות יוצאת לי המילה 'פרל' מהפה כשאני רוצה לקלל. ומשום מה אנשים לא שואלים אותי מה אמרתי? הם מבינים...חח

mg

New member
תודה תודה !

אין לך מחשבות על פארסקייפ? איך זה יתכן מיס אריןסון?!

sprqy

New member
NICE ONE

אני גאה בחברה שלך שדואגת לחינוך הדור הבא על ברכי פארסקייפ!

mg

New member
גם אני גאה בה ../images/Emo99.gif

נראה לי שדור העתיד 'הפרטי' שלנו יצא מזה מסטול
(אופס, חסר לי שהיא לא קוראת כאן בלי להגיד
) יש לה עוד קטע כזה, כל פעם שהיא מתעצבנת על משהו היא צועקת : WHY SO DIFFICULT ???!!! איזה דפוקים היו הכחולים האלו, הא?

sprqy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מה לא חתיך יפיוף?! פשוט יצורים מהתחת LOL

הייזל

New member
כל הזמן

השומר מסך שלי עובר על התמונות שיש לי במחשב ויש לי המון פארסקייפ במחשב. המון.

למעלה