התייעצות ושיתוף

maayanimi

New member
התייעצות ושיתוף

טוב המון זמן לא כתבתי אמנם בפורום אבל אני די עוקבת אחריי כולכן.. רציתי להתייעץ איתכן, בתקווה לשמוע באמת חוות דעת- לאחרונה מאוד קשה לי עם חבר שלי. שבוע הבא אנחנו אמורים להיות 3 שנים יחד ואני מתחילה להרגיש שהוא לא כ"כ אוהב אותי, ושלא כ"כ מתחשק לו להיות איתי, או בקיצור שבכלליות ירד לו ממני. זה לא שהוא אמר לי את זה... אבל זו הרגשה כזו שמרחפת מעליי בשבועות האחרונים. זה האסמסים המועטים, והמייבשים לרוב.. השיחות איתו- שלא קורות הרבה ומסתיימות די מהר (אפילו בנוהל שבת- שזה בעצם הזמן שלי לדבר איתו כשהוא סוגר כ"כ הרבה). ובכללל לא יודעת הרגשה כזאת מגעילה שהוא לוקח אותו כמובן מאליו. הרי ברור שתמיד אני אהיה שם בשבילו. שבוע שעבר למשל- הוא חזר אחרי 21, ביום שישי, ולא הרים אליי שום טלפון עד שעה 17:00 בערב. אני יודעת שאולי זה קצת קטנוני ודבילי אבל פעם כשהוא היה חוזר הייתי מרגישה שהוא רוצה לראות אותי ועכשיו הוא מן כזה... הנה אתן רואות הוא היה בבית בערך מ-10:00 ולא התקשר אפילו לשאול מה שלומי עד הערב:/ זה סתם דוגמה קטנה. והוא מעדיף לאחרונה לבלות עם חברים על פניי.. או ככה זה מרגיש. פעם במוצ"ש הוא היה נפגש עם חברים ואז בא לישון אצלי- עכשיו (לפחות בשתי שבתות האחרונות שהוא היה בבית- הוא חזר לישון בבית...). אני סתם נותנת דוגמאות.. ואני מקווה שזו סתם תקופה כזאת שעוברים. מה גם שהוא התחיל עכשיו קק"צ והוא הרבה יותר לחוץ מן הסתם. פשוט יש לי כזו מועקה בבטן על כל הנושא.... ובכלל לא כיף להיות בעמדה הזו שאת כבר לא מרגישה כ"כ חשובה עבור חבר שלך. ושהוא יודע שאני תמיד שם. פשוטו כמשמעו. ולא מעריך אותי ואת כל מה שאני עושה בשבילו.. כן פתחתי את הנושא איתו, והוא אמר שזה לא נכון והוא אוהב אותי וזה... אבל שהוא יתסכל לראות איפה לפעמים הוא נותן לי הרגשה כזו.. וינסה לתקן את זה. אבל עובדה שאני עדיין מרגישה ככה... ואולי זו אני שדורשת יותר מידי? אמא שלי אומרת לי לשחרר...לתת לו ספייס... ואני באמת רוצה לשחק אותה כאילו לא איכפת לי וזה. אבל באמת שנמאס לי שאני כ"כ מתגעגעת ולו זה פשוט כ"כ קל. והוא כבר התרגל לזה:/ מישהי מבינה אותי? עברה את זה? תגובות ייתקבלו בברכה:)

Please Dont Cry

New member
אז ככה,

(וואי שנים לא הייתי פה!) לדעתי זה מסוג הדברים שחייבים, אבל פשוט חייבים!!! לדבר עליהם. זה לא נעלם מעצמו, ולפעמים בנים הם פשוט בנים, ולא כל כך קולטים מה בנות רוצות מהם אם הן לא אומרות את זה במפורש. אז חשוב לדבר על זה, ואם זה לא עובר, לדבר על זה שוב. הייתה לי תקופה כזאת עם חבר שלי, שהוא היה מדבר איתי פחות, פחות מסמס, פחות מתקשר, פחות מתעניין בי, ודיברתי איתו על זה ואמנם הוא לא הודה שבאמת ירד לו, אבל זה היה דיי ברור מבחינתי שכן משהו לא בסדר. וזה היה מן משבר ביחסים שלנו, והוא פשוט חשב על זה עם עצמו והחליט שהוא כן רוצה להיות איתי וכן אוהב אותי ואז פשוט לבד הוא התחיל יותר לשים לב, לדאוג, להתקשר, להיפגש, וכו'. אני מאוד(!!) מבינה את מה שאת מרגישה, ואני בכלל לא חושבת שאת מגזימה, ודווקא בגלל שאת בקושי רואה אותו אז זה בדיוק הדברים הקטנים שהכי משנים והכי חשובים. ואם הוא בבית 7 שעות אז ברור שתצפי שהוא יתקשר ב7 שעות האלה, ואם אתם רגילים לישון ביחד ופתאום לא אז ברור שזה מוזר ושיש סיבה. אל תתני לאף אחד לקחת אותך כמובן מאליו, במיוחד לא כשאת נמצאת במערכת יחסים כזאת קשה (בשביל שני הצדדים) שפשוט לא משתלמת אם את לא מקבלת אהבה והערכה. לפעמים יש שחיקה בקשר אבל זה דבר שאמור לעבור, ואם הוא באמת רוצה להיות איתך הוא צריך להוכיח לך את זה, את לא צריכה להעלב ממנו ולהרגיש רע כשסך הכל הקשר הזה נועד בשביל שלשניכם יהיה טוב כי שניכם אוהבים אחד את השני. כשזה מפסיק להיות טוב זה כבר לא שווה את זה. ושוב, גם אני עברתי את זה, ועכשיו אני עם החבר 3 שנים וחודשיים ולא יכול היה להיות טוב יותר... אז אל תדאגי, דברו על זה, ויהיה בסדר :) סליחה אם חפרתי!!!

maayanimi

New member
כן את צודקת.. זה באמת מסוג הדברים

שצריך לדבר עליהם. ודיברנו על זה... והיה לנו אפילו קצת ריב בגלל זה... לפני שבוע. אבל ההרגשה הזו עדיין קצת איתי. אני מחכה שהיא תיעלם... ואני לא מזכירה את זה שוב כי כבר אמרתי לו והסברתי לו הכל, ואני מחכה שהוא פשוט ייתן לי הרגשה אחרת... אבל בסדר, אולי המפתח לעניין זה לתת לזה טיפה זמן. הרי הוא יודע איך אני מרגישה והכדור בידיים שלו...אני חושבת שהוא קצת מנסה לשפר את זה אבל אני לא יודעת. ויכול ממש להיות שאני סתם מנפחת את זה- זו גם אפשרות.. כרגע אני מחכה ואם באמת ימשיך להיות לי לא טוב גם בהמשך אז אני אשקול לעשות עם זה משהו. כי לדבר - כבר דיברתי וואללה אין לי כוח לחפור לו זה משהו שהוא צריך לעשות כי הוא מרגיש ולא כי הוא צריך. תודה על התגובה מותק- ואני מקווה שיהיה טוב:)

יפה שלי!

קודם כל אני חייבת להגיד שהתגעגעתי אליך, מאז שהתחלת את הקבע נעלמת לי לגמרי ובכלל לא שמעתי ממך! מה איתך חוץ מזה, הכל טוב? עכשיו אתייחס להודעה שלך.. תשמעי, את הכי יודעת טוב שבכל קשר יש את התקופות הכי מדהימות שיש וגם יש את האלה שפחות. ולא משנה באיזה קשר זה, אם זה עם המשפחה,חברות,ידידים וכו'.. יכול להיות שבגלל שיש עליו לחץ זה משפיע עליו והוא לא מפגין רגשות ומתייחס יותר באדישות, אז את דיי צריכה להבין אותו בגלל זה. אבל כמובן שאת לא צריכה להשאיר את זה ככה, ועשית טוב שפתחת את הנושא כי זה לא כדאי להשאיר את זה ככה בלי התייחסות.. חוץ מזה, את צריכה להסתכל על זה בכלליות ובאובייקטיביות.. אתם 3 שנים תכף ביחד 3 שנים! זאת תקופה ארוכה מאוד יחסית לגיל שלכם, וכן יש מצב שהוא צריך את הספייס שלו אז אני מסכימה עם אמא שלך. ואני לא חושבת שלו זה כזה קל.. כנראה זאת התקופה הלחוצה הזאת שעוברת עליו. אני בטוחה שזה יעבור, אתם זוג מדהים ואתם כל כך אוהבים אחד את השנייה שזה מדהים! יהיה בסדר, תתעודדי! חג שמח מותק ותהיי בקשר יותר כן?

maayanimi

New member
אני גם ממש מתגעגעת!

מה שלומך? עושה חיים בחופש אה? ואל דאגה הקבע הזה נגמר עוד חודשיים ואז אני אהיה משוחררת! אבל את צודקת צריך להתעדכן בהחלט! וזה כבר נהיה איתו מעבר לאדישות.. הוא פשוט התחיל לאחרונה להתייחס אליי ממש לא יפה. למשל התווכחנו על משהו אתמול בלילה ופשוט פתאום הוא אומר לי- "די לא מתחשק לי לדבר איתך יותר". ואמרתי לו- "מה אבל אני לא רוצה לריב.. בוא נדבר רגיל". והוא בשלו- ממש לא מתחשק לי לדבר איתך מעיין. אז אמרתי לו בסוף שאם כ"כ לא בא לו לדבר איתי אז שיבר איתי שמחתחשק לו ושלא יעשה לי טובות. ואז החצוף הזה דוחף לי - "אל תעלבי לי עכשיו!". לא אני בכלל לא אפגע שפתאום אתה אומר לי שלא בא לך לדבר איתי.. לא פוגע בכלל... ואח"כ הוא התקשר ואמר שהוא מצטער אבל אני פשוט יכולה ממש לעצבן אותו לפעמים. ואמרתי לו שאני מאוד מצטערת אבל אני לא איזה סמרטוט שלו שהוא יכול לנתק לי את השיחה "כי לא בא לו לדבר". הוא כבר ממש עולה לי על העצבים והוא מתנהג פשוט אחרת בחודש האחרון ואני מרגישה שאני עושה הכל כדי שהקשר הזה יישרוד ולו פשוט לא איכפת.. ולא בא לי יותר כי לא כיף לי. וכמו שplease dont cry אמרה- קשר צריך להסב לי אושר ועל אחת כמה וכמה שזה קשר כזה שהוא קשה ובקושי מתראים או מדברים. ולא מרגיש כאילו מתחשק לו להיות איתי או להראות לי שאיכפת לו ממני אז מה אני עושה כאילו? אני כ"כ מנסה כי אנחנו 3 שנים ביחד אבל משהו בו פשוט השתנה. אולי הוא באמת לא כ"כ רוצה להיות איתי כמו פעם... וזהו... ואמרתי לו שאני רוצה הפסקה.. ואנחנו במין סוג של הפסקה עד הסופ"ש שאני אבין מה אני רוצה מעצמי ושהוא ייסגר עם עצמו מה קרה לו. וסתם קצת עצוב...

כן אני בטוחה שעצוב לך ומבאס..

אבל אם אתם באמת אוהבים זה יסתדר, יש מצב שזאת רק תקופה כזאת שעוברת עליו.. אבל את עושה בשכל שאת מעמידה אותו במקום כי אין שום סיבה שהוא ידבר אליך ככה.. את פאקינג מחכה לו 21 בבית והוא מתחצף ומנתק לך את הטלפון? ככה לא מתנהגים. ובזמן המועט שאת רואה אותו, מגיע לך את מלוא היחס ותשומת לב הטובה ממנו. תבהירי לו את זה, וטוב שלקחת הפסקה.. שיבין שהוא יכול לאבד אותך כי לי נראה שהוא לקח אותך כמובן מאליו יותר מדיי.. שאת תמיד שם ושלא משנה מה הוא יעשה את תסלחי לו ותחליקי את זה הלאה. תראי לו שאת לא מוכנה ליחס כזה.

למעלה