התפקדות נובמבר!

התפקדות נובמבר! ../images/Emo261.gif

שכחתי לפתוח התפקדות. שם: שיר החודש: שיר החודש של קין: סרט/תכנית/ספר/הצגה/קליפ החודש: דבר טוב שקרה באוקטובר: דבר רע שקרה באוקטובר: איך אתם מסכמים את החודש: ציפיות/תוכניות לחודש הנוכחי: מסר לאומה:

אנוכי.

שם: זחלולית.
שיר החודש: REM- losing my religion , ברי סחרוף - מונסון, מפנה מקום, שלמה ארצי- נצמדנו שיר החודש של קין: SOWK ! שבוע שעבר ב6:15 בבוקר שמו את השיר בגלגל"צ.. איזה כייף לפתוח ככה את הבוקר? וגם שמעתי אותו הרבה החודש.. סרט/תכנית/ספר/הצגה/קליפ החודש: ספר- "שפע - סיפורה של מארי אנטואנט" סרט- 10 דברים שאני שונאת אצלך.. דבר טוב שקרה באוקטובר: לא קרה! דבר רע שקרה באוקטובר: בעיקר התאכזבתי, ככל שיש יותר ציפיות ככה זה כואב יותר.. חודש בכללי ממש רע, גם החליפו את המפקד שלי, ולבורנט מהמעבדה במקומו
איך אתם מסכמים את החודש: נורא!! כ"כ נורא
ציפיות/תוכניות לחודש הנוכחי: מחר אני מתחילה שבוע שמירות (פעם ראשונה) ואני בלחץ.. מסר לאומה: בסוף יהיה טוב.

אחת ולתמיד- אני ../images/Emo3.gif

שם: מיצ'לי שיר החודש: Frankmusik - Time Will Tell (כן שרי
) שיר החודש של קין: המממ Disconnected, למרות שמתחיל להימאס
סרט/תכנית/ספר/הצגה/קליפ החודש: הארי פוטר!
נזכרתי בו מחדש וגם אוטוטו יוצא סרט
דבר טוב שקרה באוקטובר: עברתי אוניברסיטה!
דבר רע שקרה באוקטובר: המממ שומדבר נראה לי
אולי זה שפייף זבל
אה וכמובן, שכחתי כי זה נראה שזה היה לפני שנה, אבל עזבתי את לונדון
ואת מאקו פאקו שלי
ומיצ'לי כמובן
איך אתם מסכמים את החודש: נהדר, אפילו שאני בארץ ^_^ ציפיות/תוכניות לחודש הנוכחי: הארי פוטר 7(א
) מסר לאומה: יש לי טוסטר שעושה פרצופים של ספונג'בוב. מה יכול להיות טוב יותר מזה ?

את"א

סתם אמר לי לשלוח לו מייל ולא ענה לי
אגב קערינא, אני שוב הולכת להסתפר כנראה!! הפעם באמת קצר

ת"א? :-O

חבר טוב שלי לומד שם ה. מכונות.. וגיתית, כל הבנים חמורים. גם פייף. ואל תסתפרי!!! אבוי לך!
את לא מבינה איזה שיער ארוך יש לי עכשיו..
ומתי נפגש כולם?

אענה לפני הסדר ../images/Emo3.gif

1. כן
2. תכל'ס
3. אני ממש רוצה
נראה לי זה יהיה יפה 4. את יפה
5. בקרוב, אני מקווה
הבעיה היא שרק ימי שישי טוב, אלא אם עושים בת"א וממש אחרי הצהריים או משהו כזה..

galoosh33

New member
הא, אז זה באמת נכון!

פגשתי את משה באוטובוס יום אחד והוא אמר לי את זה.

גם אני קוראת שוב את הארי פוטר ../images/Emo6.gif

ותתביישי לך על פרנקמיוזיק! אותך לדפי!!

M a a y a n K

New member
../images/Emo221.gif

שם: מעין שיר החודש: 30STM- Hurricane שיר החודש של קין: SOWK גם אי שומעת אותו הרבה לאחרונה ואפילו לא בדיסק או אייפוד... סרט/תכנית/ספר/הצגה/קליפ החודש: דבר טוב שקרה באוקטובר: האמת שהופעה של עידן רייכל שהייתה מעולה עם חימום של אמיר דדון שהיה מעולה
דבר רע שקרה באוקטובר: ... איך אתם מסכמים את החודש: סתמי ביותר... ציפיות/תוכניות לחודש הנוכחי: שינויים בעיקר, כל החברים התחילו ומתחילים ללמוד, אני התחלתי קורס וגם שינויים בעבודה... מסר לאומה: זה טוב, זה Awesome. (קיבלתי הרבה לייקים בפייסבוק...)
חודש טוב ומלא גשמים לכולנו!!

M a a y a n K

New member
זה התכנון רק שהם לא רוצים להופיע בזמן הקרוב!!

וגם הגשם לא עושה סימנים שהוא מתכוון לבוא...

Lyla Bellamy

New member
...

שם: שגית שיר החודש:כל מני של טראוויס שיר החודש של קין: הממ TA סרט/תכנית/ספר/הצגה/קליפ החודש:דקסטר עדיין!!!!! דבר טוב שקרה באוקטובר: המממ יומולדת , אבל בעצם אל חגגתי ולא כלום אז זה לא כזה דבר טוב דבר רע שקרה באוקטובר: לא קרה כלום אז זה די רע איך אתם מסכמים את החודש: איכסה ציפיות/תוכניות לחודש הנוכחי: לקבל משמרות בעבודה החדשה ולהשתפר בנהיגה .. מסר לאומה: לא רוצה לנהוג :(

למעלה