והלק היומי הוא....?

יפעתיקו

New member
והלק היומי הוא....?../images/Emo110.gif

הרבה זמן לא היה... אני כרגע בלי כלום... הורדתי את הניילטק ומחר אני אעשה סוף סוף עיצוב נורמלי כמו שצריך:)

סקרמנטה

New member
גם אצלי הציפורניים כרגע עירומות...

ו... יש לך חיים ארוכים. ממש לפני כמה דקות חשבתי לעצמי לפתוח את השרשור :)

mgirl

New member
ג'ייד הסגול

לא זוכרת את המספר, אבל הוא עליי מיום שישי (!!) ולמעט הכיווץ של מסיר-הלק הוא לא התקלף בכלל (!!!) אני מתלבטת אם זה בגלל הבסיס של הניילטק או בגלל הלק.. בדר"כ לקים מתקלפים לי תוך יום.

Angel Of Moon

New member
הלקים של ג'ייד פשוט מעולים כשלעצמם

עכשיו הורדתי אחד גליטרי של ג'ייד, שבוע נאחז קשות בציפורניים ולא זז מילימטר!

ענבל30

New member
אוווו.... יש לי משהו מגניב ומקורי במיוחד הערב

קיבלתי את החבילה ממריה, הבלוגרית מדנמרק. היא שלחה לי 2 לקים של חברת gosh ואחד של חברת H&M ואותו בחרתי לנסות ראשון... הלק נקרא Enchantress Emma והוא שימר טורקיז משגע...

ענבל30

New member
וזו תמונה של השלישיה מדנמרק

מימין: H&M Enchantress Emma gosh carmine gosh blue lagoon

ענבל30

New member
אין לי מושג ../images/Emo13.gif

פעם ראשונה שאני נתקלת בלקים של החברה הזו. על הבקבוק שלי רשום שהוא תוצרת צרפת.

b o t t e n

New member
מאתגרת אותך עם היד ימין שלי.

אלו האדומים שלי שתי שכות ללא טופ.

b o t t e n

New member
אלו הבקבוקים

מהאגודל לזרת : קרליין338 רבלון 711 דיוינורה של גרלן- מס' 21 או 28- נפלה המדבקה. ספורה 341B רבלון 908

b o t t e n

New member
אלו ה"ורודים" יש גם טיבעי ומשהו לא מוגדר עם

נצנצים של קליין בזרת.

Ultra marine

New member
ואי ואי ואי!!! מהמם!!!

אשמח לדעת אם נתקלת בצבע לק כזה בחברה שאפשר להשיג בארץ... (או דרך טרנסדיזיין - נו, זה כמו בארץ
) ואגב, זאת פעם שלישית שאני מנסה להעלות תגובה!

ענבל30

New member
לק טורקיז בארץ?

יש לי 2 טורקיזים שרכשתי בארץ - אחד זול מאוד מחברה לא ברורה, והשני של EVE (טורקיז עם ברק ירוק די חזק, יותר ירקרק מכחלחל). שניהם שימרים עם נטייה למטאליות
אני משוכנעת שלצ'יינה גלייז יש גווני טורקיז יפים, גם אם לא ממש כמו זה שעלי עכשיו... לא עולה לי שם ספציפי כרגע, אבל בהחלט יש להם מגוון יפה של טורקיזים. אגב, הבלו-לגון - שזה הטורקיז המנצנץ השני שקיבלתי בחבילה הזו, נראה הרבה יותר טוב בבקבוק מאשר על הציפורניים. על הציפורניים הוא נעשה מאוד זהוב-ירקרק והרבה פחות טורקיזי, והוא גם מאוד שקוף ואחרי 3 שכבות עדיין לא אטום. לפיכך אני אשתמש בו כטופ... אני אנסה אותו היום על ה- enchantress emma.

Ultra marine

New member
לפי מה שאני רואה בתמונה הוא טורקיז-תכלת

אבל לא במרקם קרם "יבשושי" אלא בעל ברק יפה כזה. אני אנסה לחפש כי עכשיו זה עשה לי חשק לצבע כזה

למעלה