וונדהויז'ן פרק 8🧙‍♀️📺🔻🔺

didalf

Well-known member
מתקרבים לסוף:-0

שני פרקים אחרונים מגיע להם שרשורים נפרדים!

LeR@nch

Well-known member
הלוואי שהייתה לי גישה לאבן הזמן כדי שאהיה כבר אחרי הצפייה בשני הפרקים האלה כי אני לא יכול לעמוד במתחחחחחחחחח!!!!

keren or5

Well-known member
לא מוצאת את זה אצל הדודים. באיזה שעה יהיה להם את זה +
אני רואה שוב חלק מהסרטים של מארוול, אולי תדעו לענות לי

למה ת'ור היה צריך את אבן המחשבה כדי להחיות את ויז'ן?

didalf

Well-known member
הלוואי שהייתה לי גישה לאבן הזמן כדי שאהיה כבר אחרי הצפייה בשני הפרקים האלה כי אני לא יכול לעמוד במתחחחחחחחחח!!!!
חחחח מצד אחד לא בא לי שיגמר מצד שני כן כי אני במתחחח וכי נמאס לי לפחד מספוילרים.

לא מוצאת את זה אצל הדודים. באיזה שעה יהיה להם את זה +
חחח בטח שלא זה רק עולה לדיסני+ ב10 בבוקר שלנו. בד"כ יש כבר ב11-12
למה ת'ור היה צריך את אבן המחשבה כדי להחיות את ויז'ן?
ת'ור? ת'ור נתן מכת חשמל אחרי שפייטרו ניתק את החשמל בשביל להטעין.
אולטרון היה צריך אותה, ואני מניחה כי כיוון שזאת אבן המחשבה היא נותנת לו את היכולת לחשוב כמו אדם? כאילו עם כל הAI המשוכלל של טוני ואולטרון בסופו של דבר אבן המחשבה היא מה שהפך אותו לממש אנושי. וזה ההבדל בינו לבין אולטרון. נראה לי.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אוקי...
איכשהו זה היה פרק ארוך שיחסית מעט קרה בו.
כלומר כמובן כי כמו שניחשתי שום דבר לא ממש קרה בו כי זה היה פרק של פלאשבק להראות כיצד הגענו הנה.
וזה מעולה כי רציתי לדעת מה קרה, אבל רוב מה שקרה בעצם ידעתי. אני חשבתי שנראה גם יותר ממה שקרה בפרקים האחרונים במהלך מה שראינו, אבל כנראה אין ממש מה לחדש לגבי זה.

הדברים הגדולים - אגת'ה הייתה מכשפה עוד לפני 300 שנה ומכשפות אחרות ניסו להרוג אותה ובסוף היא הרגה אותם (נראה ששאבה מהם את הכוח שלהם).
וונדה לא גנבה את הגופה של ויז'ן, אלא היא יצרה אותו לחלוטין מכלום בהתקף קסם של בדידות.

ובקטע שלאחר הכתוביות אנחנו רואים שהייווד מצליח להפעיל מחדש את ויז'ן (וגילינו שהוא ניסה לעשות את זה הרבה פעמים).

חוץ מזה אנחנו יודעים למה וונדה בחרה לחיות דווקא בסיטקומים אמריקאים.
ואנחנו יודעים למה ווסטוויו, פשוט זה המקום שבו ויז'ן קנה בית לו ולוונדה.

וראינו הרבה מהעבר שידענו עליו כמו מה שקרה כשהם היו ילדים עם הטיל של סטארק (אם כי כנראה וונדה גמה לטיל לא להתפוצץ)
וגם הניסוי שהעיר את הכוח שלה (חשבתי לרגע שיהיה מגניב אם יראו את פייטרו האמיתי בתור בוגר)

לא ראינו בכלל את מוניקה או פייטרו (שאגת'ה לא יצרה, אלא פשוט שלטה עליו) או את ג'ימי או דארסי. וגם לא את הויז'ן בהווה.

אז נשאר הרבה מאוד לעשות בפרק הסיום שבוע הבא.

didalf

Well-known member
וונדהוזי'ן פרק 8
מלא תשובות נענו ומלא דברים עדיין לא.

ובכן אגתה היא ליטרלי מכשפה מסיילם שהייתה חזקה יותר מכולן והרגה את כל המכשפות האחרות שניסו להעלות אותה על המוקד.

וונדה היא זאת שיצרה את ווסטויו ואגת'ה הגיע לשם בעקבות הכוח שלה ורוצה לדעת איך היא עשתה את זה.
בשביל זה היא לוקחת אותה לטיול דאון ממורי ליין אבל בחלקים הכי טראומתיים שלה.

מתחילים ברגע שבו ההורים שלה נהרגו ואנחנו מגלים מאיפה התחילה האובססיה שלה לסיטקומטים. משעשע אותי שכדי לא לדבר כל הסצנה בסוקובית תירצו את זה ב "מדברים אנגלית בערב טלוויזיה כדי להתאמן" לול:-D תירוץ יפה. ואז הפצצה עם הטיל של סטארק והכל. וונדה ניסתה להזיז אותו??
וממשיכים עם הניסוי של היידרה שבו וונדה קיבלה את הכוח שלה.
מרגיש לי שנרמז שלוונדה היו כוחות עוד קודם והאבן רק חיזקה אותם??:-0 ובגלל זה היא בלכל שרדה את האבן. אז אולי היא כן מוטנטית???????????????????

ואז עוברים לסצנה חמודה באזור מלחמת האזרחים (הסרט) שבה אנחנו רואים עוד קצת איך וונדה ו-ויז'ן התקרבו. איזה חמודים|מאוהב| קצת קיוויתי לסצנה גם בתקופה בין אינפיטי וור לאנדגיים כשהם נפגשו בסתר.

ובסוף אנחנו רואים שהמנהל הייאוורד הוא לא חלאה קטנה אלא גדולה:-[ וונדה לא באה לגנוב את הגוף של ויז'ן למטרות מטורפות. היא באה כדי לקבור את החבר שלה. ומה גילתה?? שהם מפרקים אותו בשביל נשק. והיא אפילו לא גנבה אותו היא הלכה משם מובסת!!!! החלאה הזה ערך את הצילומים והפליל אותה!!!!!! יאוו שבר לי את הלב כשהיא אמרה "איי דונט פיל יו";-( כמובן ככקולבאק לאינפינטי וור - "איי ג'אסט פיל יו";-(;-(;-(

ואז היא נסעה לווסטויו (הצחיק אותי שיש לה מכונית את יכולה לעוף לאן שבא לך מי צריך מכונית?:-D) למגרש ריק שויז'ן קנה להם לבנות בו בית ולהזדקן ביחד אעהאהההההההההההההההה;-(;-( וברגע הזה היא נשברת ובזעם ובפרץ אנרגיה מטורף יוצרת את ווסטויו הסיטקומית. ואשכרה יצרה את ויז'ן בלי הגוף בכלל הכל מהכוחות שלה8-* וואי כשהוא אומר לה "וולקם הומ" כבר בכיתי זהו;-( יאוו שמישהו יתן לליזי מלא פרסים היא שברה לי את הלב כל הפרק.

ואגת'ה חטפה את הילדים!! היא מחזיקה אותם קשורים בחוט סגול. ומודיעה לוונדה שהכוח שלה מסוכן מידי. והיא קוראת לה סקרלט וויץ' יאאאאאאאא!! נראה שזה שם למכשפה עתיקה ועוצמתית במיוחד?

אגתה מקנאה כי היא למדה שנים קסם ולוונדה זה פשוט בא בקלות.
ומה זה אומר לגבי פייק פייטרו? הוא סתם מישהו שאגתה השתלטה עליו? הוא כן קוויקסילבר של אקסמן שאגתה ערבבה עם הזכרונות של פייטרו שלנו?

הפעם נשארתי לסצנה אחרי הכתוביות והולי שיטטטטטטטטט:-0 הם יצרו ויז'ן רשע!!!!! (סתומרת אני מניחה שהוא רשע) הם הולכים לגרום לוונדה להלחם בויז'ן ולהצטרך להרוג אותו שוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-[;-(

(אם כי כנראה וונדה גמה לטיל לא להתפוצץ)
אה היא גרמה לו לא להתפוצץ? מגניב לא קלטתי את זה.

Lhuna3

Well-known member
בסופו של דבר הפרק באמת לא לימד אותנו כמעט שום דבר חדש משמעותי, אבל הוא היה עשוי יפה ומרגש, אהבתי לראות את הרגעים מחייה של וונדה ששמענו עליהם בעבר.
נראה שבסוף וונדה באמת יצרה את הכל מתוך האבל שלה על מותו של ויז'ן, כמו שנראה היה כמעט מההתחלה, ולא שיש עוד נבל שמאלץ אותה לעשות זאת.
בתחילת הפרק חשבתי שרובו יהיה על ההיסטוריה של אגת'ה ומה הביא אותה לעשות את כל מה שעשתה לוונדה, אבל בסוף זה היה מעט מאוד ומסתבר שהיא גם לא עשתה הרבה כי היא רק רצתה לגלות איך וונדה עשתה הכל (?) מה שהופך אותה לדמות די שולית בעצם בהתרחשויות עד עכשיו.
אני לא בטוחה מה המשמעות של מה שהיא אמרה לוונדה בסוף, שהיא THE SCARLET WITCH.

ושמתם לב שלא היה הפעם PLEASE STAND BY ולמרות שכן היה מיד-קרדיטס ועוד חשוב מאוד.
והויז'ן שהייווד הקים לתחיה, נראה מרושע (שזה כמו אולטרון אפשר להגיד, לא? זה היה הגוף שאולטרון יצר לעצמו במקור).

היה נורא עצוב לראות את ויז'ן כרובוט מפורק וחסר חיים.

didalf

Well-known member
אה עוד משהו רציתי לציין ושכחתי ועכשיו נתקלתי בתמונה אז יותר טוב.
כשוונדה מקבל את הכוחות מהאבן רואים צללית של דמות שנראת כמו סקרלט ויץ':-0

1614343263454.png

1614343404858.png

Lhuna3

Well-known member
משעשע אותי שכדי לא לדבר כל הסצנה בסוקובית תירצו את זה ב "מדברים אנגלית בערב טלוויזיה כדי להתאמן" לול:-D תירוץ יפה.
פחחחח כן. מה שפחות היה לי הגיוני זה שוונדה ופייטרו ממשיכים לדבר אנגלית ביניהם אחרי שהטיל נפל.
אני חושבת שלא היה קורה לנו כלום אם היו נותנים להם להגיד את העוד 3 משפטים מסכנים האלו ברוסית (או מה שלא תהיה בדיוק השפה ה"סוקובית" שהם מדברים בה).
מרגיש לי שנרמז שלוונדה היו כוחות עוד קודם והאבן רק חיזקה אותם
כן, גם לדעתי זה נרמז.
אז אולי היא כן מוטנטית???????????????????
קסם זה משהו שקיים בעולם של MCU וגם אצל אגת'ה, אני חושבת שאתם קצת בכוח מחפשים רמזים לכך שהם מקשרים לעולם של האקסמן, כלומר אני מבינה (נדמה לי שמישהו הזכיר פה) שהוצהר שיש כוונה לעשות את זה בהמשך ב-MCU (?) אבל הדברים שקורים פה לא נראים לי רמזים מכוונים לכך,
ובאותו הקשר לפי דעתי הליהוק של פייטרו היה קריצה ואין לזה משמעות מעבר.

אז עוברים לסצנה חמודה באזור מלחמת האזרחים (הסרט) שבה אנחנו רואים עוד קצת איך וונדה ו-ויז'ן התקרבו.
מאוד חמודה, ורציתי לראות יותר מאיך הם מתקרבים.
החלאה הזה ערך את הצילומים והפליל אותה!!!!!!
אני לא בטוחה עכשיו לגמרי מה הסיפור של הייוורד כלומר מה היה חלקו בכל העניין ומה תוכנן על ידו, יש למישהו הסבר מדויק?
והיא קוראת לה סקרלט וויץ' יאאאאאאאא!! נראה שזה שם למכשפה עתיקה ועוצמתית במיוחד?
זהו אני שאלתי את עצמי אם זה משהו שאמורים להכיר מהקומיקס?
הם הולכים לגרום לוונדה להלחם בויז'ן ולהצטרך להרוג אותו שוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-[;-(
אוי... לא חשבתי על זה אפילו :-(
כשוונדה מקבל את הכוחות מהאבן רואים צללית של דמות שנראת כמו סקרלט ויץ'
אני גם שמתי לב לצללית הזאת אבל לא זיהיתי מה זה אומר.

didalf

Well-known member
קסם זה משהו שקיים בעולם של MCU וגם אצל אגת'ה, אני חושבת שאתם קצת בכוח מחפשים רמזים לכך שהם מקשרים לעולם של האקסמן, כלומר אני מבינה (נדמה לי שמישהו הזכיר פה) שהוצהר שיש כוונה לעשות את זה בהמשך ב-MCU (?) אבל הדברים שקורים פה לא נראים לי רמזים מכוונים לכך
אמממ עד כה אם אני לא טועה כל בעלי הכוחות בMCU הם או טכנולוגים, או קיבלו אותם בדרכים כלשהן (ניסוי, עכביש, אבן קסומה) או אלים או חייזירים. מוטנטים נולדים עם הכוחות. אבל לאדעת אם זה בהכרח אומר משהו.

ובאותו הקשר לפי דעתי הליהוק של פייטרו היה קריצה ואין לזה משמעות מעבר.
נראה לי גם.

אני לא בטוחה עכשיו לגמרי מה הסיפור של הייוורד כלומר מה היה חלקו בכל העניין ומה תוכנן על ידו, יש למישהו הסבר מדויק?
ממ שאני הבנתי הוא מנסה להרכיב את הויז'ן מחדש כדי להשתמש בו בנשק. כשוונדה יצרה את הבלגן הזה והם הגיעו לשם והבינו שזאת היא, אז כדי לצייר אותה כנבל הוא ערך את צילומי האבטחה כך שיראה שהיא גנבה אותו ושהיא מטורפת.
זה מה שאני הבנתי לפחות. מה שאני לא בטוחה זה לגבי המטוס שהוא שלח לשם וחזר מכושף. האם זאת הייתה המטרה מראש - להשיג מהאנרגיה של וונדה, או שהוא באמת ניסה רק להרוג אותה ואם לא אז כבר ניצל את זה שהיא החזירה את המטוס המכושף.

זהו אני שאלתי את עצמי אם זה משהו שאמורים להכיר מהקומיקס?
אה כן כמובן סקרלט ויץ' זה הכינוי של וונדה בקומיקס. כמו שפייטרו הוא קוויקסילבר.
אבל במקרה הזה מרגיש לי שיש לה מיתולוגיה אחרת וזה שם של מכשפה עוצמתית שקשורה לעבר של אגתה בסיילם.

אני גם שמתי לב לצללית הזאת אבל לא זיהיתי מה זה אומר.
זה היה נראה כמו הדמות של הקומיקס (בעיקר הקסדה, ראינו אותה בפרק הלוואין)

Lhuna3

Well-known member
אז כדי לצייר אותה כנבל הוא ערך את צילומי האבטחה כך שיראה שהיא גנבה אותו ושהיא מטורפת.
אבל היא באמת "נבל ומטורפת" גם בלי זה, כלומר אנחנו אוהבים אותה ויודעים שזה לא מרוע, אבל טכנית היא באמת הנבל של ווסטוויו שמחזיקה שם את כל האנשים המסכנים תחת שליטה.
עדיין לא ברור לי לגבי היוורד - בעצם כשראינו את המעבדה שבה הם מפרקים את הגופה של ויז'ן, כבר אז הוא בעצם ניסה ליצור אותו מחדש ושיקר לוונדה? או שבאמת הכוונה היתה לפרק אותו? והוא בעצם לא אחראי לשום דבר שוונדה עשתה ולא ידע בהתחלה שזאת היא, אבל אחרי שזה התברר, אז הוא איכשהו הבין מזה שהוא יכול להשתמש באנרגיה שנוצרה כדי ליצור את ויז'ן כנשק? וגם מה שכתבת לגבי המטוס.
אה כן כמובן סקרלט ויץ' זה הכינוי של וונדה בקומיקס.
אהההההה. תודה.
זה היה נראה כמו הדמות של הקומיקס
|כן|

didalf

Well-known member
אבל היא באמת "נבל ומטורפת" גם בלי זה, כלומר אנחנו אוהבים אותה ויודעים שזה לא מרוע, אבל טכנית היא באמת הנבל של ווסטוויו שמחזיקה שם את כל האנשים המסכנים תחת שליטה.
אממ אוקי של ווסטויו כן. אבל להגיד שהיא פרצה למקום וגנבה את ויז'ן מצייר אותה כמי שידעה מה היא עושה ולקחה אותו בכוונה כדי ליצור את העיר הזאת ולחטוף אנשים. כאילו שכל זה היה מתוכנן ולא שילוב קטלני של אבל בלתי נסבל עם כוחות חזקים מידי ומישהי שלא מסוגלת להכיל את כל זה יותר.

עדיין לא ברור לי לגבי היוורד - בעצם כשראינו את המעבדה שבה הם מפרקים את הגופה של ויז'ן, כבר אז הוא בעצם ניסה ליצור אותו מחדש ושיקר לוונדה? או שבאמת הכוונה היתה לפרק אותו? והוא בעצם לא אחראי לשום דבר שוונדה עשתה ולא ידע בהתחלה שזאת היא, אבל אחרי שזה התברר, אז הוא איכשהו הבין מזה שהוא יכול להשתמש באנרגיה שנוצרה כדי ליצור את ויז'ן כנשק? וגם מה שכתבת לגבי המטוס.
אני הבנתי שהוא ניסה להרכיב אותו מחדש כדי ליצור ממנו נשק כבר הרבה קודם ללא הצלחה. החתיכה החסרה הייתה האנרגיה של וונדה.
כשהיא באה לשם הוא בהחלט שיקר לה. אני לא חושבת שהוא אחראי למה שהיא יצרה בווסטויו (חוץ אולי מהשיחה שלהם והמראה של ויז'ן ככה שהוא גרם לו, שדחף אותה לקצה, אבל לא בטוחה שזה משהו מספיק ישיר להאשים אותו בו) אבל הוא מנצל את המצב עכשיו ולא רוצה לא בטובתה וגם לא בטובת האנשים בווסטיו.

LeR@nch

Well-known member
אז הפרק הזה בגדול אישר המון תיאוריות שצצו ברשת, חוץ מאחת!

אגת׳ה אכן התגלתה כמכשפה מסיילם שכמעט נשרפה על המוקד, רק שהמכשפות במסדר שלה לא ידעו עד כמה היא חזקה והיא למעשה חיסלה את כולן עם הכוחות שלה. מה שלא ברור עדיין זה מה המטרה שלה ואיך היא ידעה איפה וונדה נמצאת?
אז אנחנו מקבלים פרק של פלאשבקים כשאגת׳ה מחזירה את וונדה לנקודות משמעותיות בחיים שלה, כל אחת מהן כללה מוות של קרוב משפחה שלה. אנחנו מגלים מאיפה וונדה מכירה את הסיטקומים האמריקאים שהיוו השראה לכל הפרקים הראשונים (חוץ ממשפחה מודרנית ששודרה הרבה אחרי שוונדה עזבה את סקוביה ואחרי שהוריה נהרגו), נחשף בפנינו הניסוי שוונדה התנדבה להשתתף בו והמפגש שלה עם אבן אינסוף שהובילה להתפרצות הכוחות שלה (ולדמות שנראית בדיוק כמו מכשפת השני שהיא ראתה לפני שהתעלפה), רגע מתוק ורומנטי של וונדה עם ויז׳ן אחרי הקרב עם אולטרון והמוות של פייטרו וכל מה שקרה לוונדה אחרי הקרב עם ת׳אנוס כשמסתבר שהיא בסך הכל רצתה להביא את ויז׳ן לקבורה ולא להחיות אותו, תוכנית זדונית של הייוורד שערך את הצילומים שלה במטה של SWORD כשהמטרה שלו בכלל היא להפוך את ויז׳ן לנשק עוצמתי. אנחנו גם מגלים איך ולמה וונדה הגיעה לווסטוויו בעוד רגע שובר לב ואיך ה-הקס נוצר עם כל האנשים שנכלאו בו אחרי התפרצות האנרגיה של וונדה והיצירה של ויז׳ן נוסף יש מאין.
התיאוריה שהתבררה כלא נכונה היא שהאנשים שהופיעו בפרסומות הם ההורים של וונדה. זה די ביאס אותי שזה לא קרה באמת.
מה שלא ברור לי זה איפה לעזאזל מוניקה?! היא הרי עמדה מחוץ למרתף בסוף הפרק הקודם, וכל מה שאגת׳ה העבירה את וונדה בטח לקח זמן, אז איך זה כשוונדה יוצאת מהבית ומגלה את הילדים שלה קשורים לאיזה חבל אנרגטי של אגת׳ה - מוניקה בכלל לא בסביבה?? האם Fietro (כינוי אדיר!) עשה לה משהו? ואיפה דארסי?!??!?! ולמה לעזאזל טחנו לנו במוח שדוטי היא דמות משמעותית אם היא הופיעה רק בפרק אחד ובפרק הנוכחי לא ראו אותה בווסטוויו עם שאר התושבים לפני שוונדה יצרה את יקום הסיטקומים? ומה הולך לקרות בשבוע הבא מלבד זה שבטוח אני אצנח לרצפה בתחילת הפרק ולכל אורכו לא תהיה לי מנוחה?? ויז׳ן הלבן הזה בטוח יהיה רשע ואני לא יכול לראות את וונדה הורגת את ויז׳ן פעם נוספת!!!

didalf

Well-known member
מה שלא ברור עדיין זה מה המטרה שלה ואיך היא ידעה איפה וונדה נמצאת?
אין לי מושג מה המטרה שלה אבל אני מניחה שבכוחות הקסם שלה היא הרגישה את אנרגיית הקסם העצומה שם והלכה לראות מה קורה.

מה שלא ברור לי זה איפה לעזאזל מוניקה?! היא הרי עמדה מחוץ למרתף בסוף הפרק הקודם, וכל מה שאגת׳ה העבירה את וונדה בטח לקח זמן, אז איך זה כשוונדה יוצאת מהבית ומגלה את הילדים שלה קשורים לאיזה חבל אנרגטי של אגת׳ה - מוניקה בכלל לא בסביבה?? האם Fietro (כינוי אדיר!) עשה לה משהו?
נראה לי שהוא באמת עשה לה משהו8-*

ואיפה דארסי?!??!?!
בפקקים. ואיפה ויז'ן הוא לא עף לשם???

ולמה לעזאזל טחנו לנו במוח שדוטי היא דמות משמעותית אם היא הופיעה רק בפרק אחד ובפרק הנוכחי לא ראו אותה בווסטוויו עם שאר התושבים לפני שוונדה יצרה את יקום הסיטקומים?
וואלה8-*

LeR@nch

Well-known member
ועוד משהו

הראו כל כך הרבה קטעים טרגיים מהעבר של וונדה, והדבר המרושע הזה לא נכנס?!
(אלוהים כמה שאליזבת׳ הקטנטנה מתוקה!!)

didalf

Well-known member
ועוד משהו

הראו כל כך הרבה קטעים טרגיים מהעבר של וונדה, והדבר המרושע הזה לא נכנס?!
(אלוהים כמה שאליזבת׳ הקטנטנה מתוקה!!)

חחחח נתקלתי בזה השבוע, והאמת שזה היה לי מוכר באופן מעורפל:-D
כשהייתי קטנה אז ממש אהבתי אותן אז הייתה מבקשת מסבתא שתקליט לי את כל הסדרות והסרטים שלהן שהיו בערוץ הילדים ככה שאני כמעט בטוחה שראיתי את זה בעבר.
בגלל זה לא הופתעתי כשהיא נהייתה מפורסמת איפשהו במאחורה של הראש שלי תמיד ידעתי שיש אחות נוספת בשם ליזי.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היה לי עוד זמן לעבד
וונדה היא זאת שיצרה את ווסטויו ואגת'ה הגיע לשם בעקבות הכוח שלה ורוצה לדעת איך היא עשתה את זה.
אני מניח שאנשים שמשתמשים בקסם יכולים להרגיש כשאנשי אחרים עושים קסמים גדולים (פשוט מניסיון מסרטים/סדרות אחרות)
"מדברים אנגלית בערב טלוויזיה כדי להתאמן" לול:-D תירוץ יפה.
כן באמת תירוץ נחמד. אבל באמת חסר משמעות כי אני מניח שאחרי שהבית שלך מתפוצץ וההורים מתים הגיוני שאת ואחיך תחזרו לדבר בשפת האם שלכם ולא תמשיכו בחוקי "ערב טלוויזיה".
וונדה ניסתה להזיז אותו??
אג'תה אמרה שזה נראה לה שהיא עשתה קסם הסתברות - זה משהו שקראתי בעבר עליו בהקשר לקסם של הדמות בקומיקס - זה לעשות שיקרה משהו שההסתברות שהוא יקרה היא קטנה. אפשר לומר שזה להגדיל את המזל. זה די דומה ליכולת של דומינו בדדפול 2.
וממשיכים עם הניסוי של היידרה שבו וונדה קיבלה את הכוח שלה.
מרגיש לי שנרמז שלוונדה היו כוחות עוד קודם והאבן רק חיזקה אותם??:-0 ובגלל זה היא בלכל שרדה את האבן. אז אולי היא כן מוטנטית???????????????????
כן בהחלט נראה שהיה לה כוח קטן לפני כן. גם לפי מה שאמרתי בתגובה הקודמת שלי. וגם כי זה מה שאמרה אגת'ה. שהמפגש עם אבן האינסוף הגדיל את מה שהיה.
זה אומר שגם לפייטרו כנראה היה איזה כוח קטן לפני שהפגישו אותו עם האבן.
זה אגב מתאים לקבוצה אחרת במארוול שנקראית Inhumans הם נולדים בלי כוחות אבל עם פוטנציאל לכוח שנחשף על כשהם נחשפים לחומר מסויים (עסקו בהם בסדרה סוכני שיל"ד ובסדרה קצרת הימים Inhumans)
קצת קיוויתי לסצנה גם בתקופה בין אינפיטי וור לאנדגיים כשהם נפגשו בסתר.
גם אני קיוויתי למשהו כזה.
אני גם תהיתי אם נראה אותה בתקופה הקצרה שהיא הייתה בבית כלא התת ימי הזה.
יאוו שבר לי את הלב כשהיא אמרה "איי דונט פיל יו";-( כמובן ככקולבאק לאינפינטי וור - "איי ג'אסט פיל יו";-(;-(;-(
לא קלטתי את הרפרנס הזה. וואו, זה טוב באמת
ומה זה אומר לגבי פייק פייטרו? הוא סתם מישהו שאגתה השתלטה עליו? הוא כן קוויקסילבר של אקסמן שאגתה ערבבה עם הזכרונות של פייטרו שלנו?
את מתכוונת לFaitro (כמובן שהסדרה הזאת תמציא שם כזה בעצמה) (זה לא עובד בעברית בגלל הפ')
חשבתי על זה שאם אגת'ה לא יצרה אותו, אלא השתלטה על מישהו אחר אז האם זה סתם מקרי שהוא נראה כמו פיטר מסרטי האקס-מן?
אבל יכול להיות שהיא לא יכלה ליצור את כוחות המהירות שלו ואז בשביל זה היא לקחה את פיטר מהעולם של האקס-מן כי היא הייתה צריכה מישהו עם כוחות מהירות.

אגב, אם וונדה יכלה ליצור את ויז'ן מכלום (אנחנו הנחנו שהיא החייתה את הגופה שלו) אז זה אומר שהיא גם כנראה יכולה ליצור את פייטרו שלה מכלום.

הפעם נשארתי לסצנה אחרי הכתוביות והולי שיטטטטטטטטט:-0 הם יצרו ויז'ן רשע!!!!! (סתומרת אני מניחה שהוא רשע) הם הולכים לגרום לוונדה להלחם בויז'ן ולהצטרך להרוג אותו שוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-[;-(
אני מניח שיהיה קרב של ויז'ן נגד ויז'ן.
נראה שבסוף וונדה באמת יצרה את הכל מתוך האבל שלה על מותו של ויז'ן, כמו שנראה היה כמעט מההתחלה, ולא שיש עוד נבל שמאלץ אותה לעשות זאת.
אני לא חשבתי שיש נבל שממש אילץ אותה לעשות את זה. אבל חשבתי שמישהו אחר (אגת'ה או דוטי או מישהו אחר) עזר לה לעשות את זה מתוך מטרה משלו. כלומר ניצל את זה שהיא רצתה לעשות משהו כזה.
ושמתם לב שלא היה הפעם PLEASE STAND BY
וואלה. מעניין אם יש לזה משמעות.
קסם זה משהו שקיים בעולם של MCU
אמממ עד כה אם אני לא טועה כל בעלי הכוחות בMCU הם או טכנולוגים, או קיבלו אותם בדרכים כלשהן (ניסוי, עכביש, אבן קסומה) או אלים או חייזירים.
את רק שוכחת לחלוטין את דוקטור סטריינג'. וכל שאר הקוסמים שמתגלה שקיימים בסרט שלו.
אני חושבת שאתם קצת בכוח מחפשים רמזים לכך שהם מקשרים לעולם של האקסמן, כלומר אני מבינה (נדמה לי שמישהו הזכיר פה) שהוצהר שיש כוונה לעשות את זה בהמשך ב-MCU (?) אבל הדברים שקורים פה לא נראים לי רמזים מכוונים לכך,
אנחנו לא סתם מביאים את זה משום מקום. דבר ראשון זה העובדה שהביאו את פיטר מסרטי האקס מן באותו תפקיד.
דבר שני זה שוונדה ופייטרו (פיטר) בקומיקס נחשבו למוטאנטים במשך הרבה מאוד זמן (זה קצת בעייתי כי כרגע הם לא נחשבים).
ובלי קשר לשאלה אם וונדה היא מוטאנטים או לא, יש קשר מאוד גדול בין וונדה ומוטאנטים בעולם של הקומיקס.

יכול להיות שהליהוק של אוון פיטרס הוא רק קריצה. ואני אפילו לא יותר מידי אכעס אם זה כל מה שזה. אבל אני מאמין שזה יותר.
הייווד טען שהיא גנבה את הגופה של ויז'ן והיא לא עשתה את זה. אז הוא לחלוטין שקרן.
אבל נכון שזה לא משנה את מה שהיא עשתה באופן כללי.
אני הבנתי שהוא ניסה להרכיב אותו מחדש כדי ליצור ממנו נשק כבר הרבה קודם ללא הצלחה. החתיכה החסרה הייתה האנרגיה של וונדה.
כשהיא באה לשם הוא בהחלט שיקר לה. אני לא חושבת שהוא אחראי למה שהיא יצרה בווסטויו (חוץ אולי מהשיחה שלהם והמראה של ויז'ן ככה שהוא גרם לו, שדחף אותה לקצה, אבל לא בטוחה שזה משהו מספיק ישיר להאשים אותו בו) אבל הוא מנצל את המצב עכשיו ולא רוצה לא בטובתה וגם לא בטובת האנשים בווסטיו.
לדעתי הייווד הביא בפניה את כל החלקים הנפרדים של ויז'ן מתוך תקווה שהיא תשתמש בכוח שלה כדי להחיות אותה ואז התאכזב כשהיא עזבה בלי לעשות את זה.
אבל לא נראה לי שהוא יכול היה לגרום לה לעשות מה שהיא עשתה.
התיאוריה שהתבררה כלא נכונה היא שהאנשים שהופיעו בפרסומות הם ההורים של וונדה. זה די ביאס אותי שזה לא קרה באמת.
לא שמעתי על התיאוריה הזאת. זה באמת היה יכול להיות מעניין.
מה שלא ברור לי זה איפה לעזאזל מוניקה?! היא הרי עמדה מחוץ למרתף בסוף הפרק הקודם, וכל מה שאגת׳ה העבירה את וונדה בטח לקח זמן, אז איך זה כשוונדה יוצאת מהבית ומגלה את הילדים שלה קשורים לאיזה חבל אנרגטי של אגת׳ה - מוניקה בכלל לא בסביבה?? האם Fietro (כינוי אדיר!) עשה לה משהו?
נראה לי הגיוני מאוד שמוניקה לא נמצאת כי פייטרו עשה לה משהו, או לקח אותה לאנשהו, או משהו כזה. (לא ברור אם אגת'ה עדיין שולטת בו)
ברור שאנחנו צריכים בפרק הבא לראות מה קורה ע שניהם.
וגם עם ויז'ן ודארסי.
ולמה לעזאזל טחנו לנו במוח שדוטי היא דמות משמעותית אם היא הופיעה רק בפרק אחד ובפרק הנוכחי לא ראו אותה בווסטוויו עם שאר התושבים לפני שוונדה יצרה את יקום הסיטקומים?
לחלוטין מרגיש שיש יותר מידי רמזים שדוטי היא משהו חשוב. אבל זה באמת מגוחך שהיא הייתה משמעותית רק בפרק אחד. (ראו אותה גם בפרק 3 כשהיא שואלת את בעלה אם היא נראית שמנה, ובפרק 7 ראו אותה מטפלת בפרחים שלה לשניה).
יש כל מיני תיאוריות לגבי מה הקטע איתה.
העניין הוא שעכשיו אפילו אם יש משהו איתה אז נותר רק פרק אחד לעשות משהו עם זה. וזה פרק שבטח יהיה עמוס בהרבה מאוד דברים נוספים.
(חוץ ממשפחה מודרנית ששודרה הרבה אחרי שוונדה עזבה את סקוביה ואחרי שהוריה נהרגו),
אני מניח שהיא ראתה את זה בשנים לאחר מכן כשהיא גרה במתחם של הנוקמים וגם אחר כך כשהיא הייתה עם הצוות של קאפ.

משהו שנראה לי טעות גדולה של אגת'ה - שאחרי כל הפלאשבקים היא יצאה החוצה עם וונדה. בתוך המרתף שלה היה לה יתרון ברור בכך שוונדה לא יכלה להשתמש בכוח שלה. אבל עכשיו וונדה יכולה להשתמש בכוח שלה ואומנם אגת'ה מבוגרת ומנוסה הרבה יותר, וונדה בבירור חזרה הרבה יותר.
עדיין לא ברור מה בעצ הכוונות של אגת'ה. כלומר היא הסבירה שהיא הגיעה לשם ועשתה מה שעשתה (הביאה את פייטרו המזויף) בשביל לגלות מה היא וונדה וכיצד היא עשתה מה שעשתה. אבל מה הכוונות שלה עכשיו? האם היא רוצה לחסל את וונדה בגלל שהיא מסוכנת? האם היא רוצה לשאוב ממנה את הכוחות שלה?
והאם היא רוצה משהו מהילדים? האם היא מחזיקה בהם עכשיו רק כדי לאיים על וונדה או שהיא רוצה ממש מהם (יש את העניין שהיא תמיד הייתה שם כשהם גדלו).

אגב, @Lhuna3 כשאגת'ה אמרה לוונדה you are supposed to be a myth, האם גם את ציפית שוונדה תענה you were mythtaken? (רפרנס לבאפי)

Lhuna3

Well-known member
אגב, @Lhuna3 כשאגת'ה אמרה לוונדה you are supposed to be a myth, האם גם את ציפית שוונדה תענה you were mythtaken? (רפרנס לבאפי)
המממ לא, כי לא זכרתי את זה מבאפי.
אנחנו לא סתם מביאים את זה משום מקום.
כמובן שלא התכוונתי שזה משום מקום, כי ברור מאיפה זה בא וגם הקשר ברור, אבל קשר איננו בהכרח רמז למשהו מעבר.
ולי נראה שכולם מאוד רוצים שזה יהיה בגדר רמז למשהו מעבר, ושזה משפיע על פרשנות שהיא מעבר לכוונת היוצרים.
אני כמובן אשמח אם וכאשר יווצר באמת הקישור המפורש בין העולמות, אבל אפילו אז, אני לא חושבת שהמשמעות של זה תהיה בהכרח ש... פייק-פייטרו היה פייטרו מהאקסמן למשל (כלומר הדמות לא השחקן). כמובן שזה יהיה נחמד אם כן, אני לא אתנגד.

didalf

Well-known member
אג'תה אמרה שזה נראה לה שהיא עשתה קסם הסתברות - זה משהו שקראתי בעבר עליו בהקשר לקסם של הדמות בקומיקס - זה לעשות שיקרה משהו שההסתברות שהוא יקרה היא קטנה. אפשר לומר שזה להגדיל את המזל. זה די דומה ליכולת של דומינו בדדפול 2.
אהה לא הבנתי את זה, מגניב.

לא קלטתי את הרפרנס הזה. וואו, זה טוב באמת
קח תבכה איתי:
1614372804792.png
חשבתי על זה שאם אגת'ה לא יצרה אותו, אלא השתלטה על מישהו אחר אז האם זה סתם מקרי שהוא נראה כמו פיטר מסרטי האקס-מן?
אבל יכול להיות שהיא לא יכלה ליצור את כוחות המהירות שלו ואז בשביל זה היא לקחה את פיטר מהעולם של האקס-מן כי היא הייתה צריכה מישהו עם כוחות מהירות.
כן בדיוק מה שחשבתי ואני תוהה לגביו.

את רק שוכחת לחלוטין את דוקטור סטריינג'. וכל שאר הקוסמים שמתגלה שקיימים בסרט שלו.
הוא לא נולד עם כוחות הוא למד אותם.

לדעתי הייווד הביא בפניה את כל החלקים הנפרדים של ויז'ן מתוך תקווה שהיא תשתמש בכוח שלה כדי להחיות אותה ואז התאכזב כשהיא עזבה בלי לעשות את זה.
אה מעניין, יש מצב.

אני מניח שיהיה קרב של ויז'ן נגד ויז'ן.
1614373984235.png

נערך לאחרונה ב:
למעלה