ולאחר העדרות ארוכה...

זה צולם בין מופע החימום ומופע המרכזי

האולם היה SOD OUT. אפילו היצעים העליונים שבקושי רואים מהם את הזירה נמכרו. 21 אלף איש!

Guncrazy

New member
לא הבן שלה, הבן של בעלה (מנישואים קודמים)

אני מניחה שאפשר להגיד הבן החורג שלה.
אני אוהבת שעושים את זה בהופעות - מספרים על שהירים, איך נכתבו ולמה. לפעמים זה מענין יותר מהשיר או נותן זווית חדשה לשירים. הרבה פעמים זה גורם לי לאהוב שירים שלא אהבת בהתחלה אחרי שאני רואה אותם באור שונה ומבינה אותם יותר.
חוץ מזה נשמע שנהנית מאוד בהופעות, שמחה שלמרות החווית השלילית עם טיקטמאסטר בסוף זה הסתדר ויצאת מרוצה

&nbsp

Guncrazy

New member
לא הבנתי באיזה בעיות נתקלת בהזמנת כרטיסים

יצא לי להזמין מהם איזה פעמיים בעבר וזו זכורה לי כחוויה די פשוטה בלי תסבוכות מיותרות.
תוהה עם סתם היה לי מזל או שאתה נפלת על יום רע...

התהליך כשלעצמו פשוט אבל הוא לא הבעיה

טיקטמאסטר הם חברה עם מוסר עסקי מפוקפק והתנהגות חזירית. מתנהלות נגדם שלוש תביעות ייצוגיות בחשד לספסרות ממוסדת וכן חקירה של האנטי טראסט (המקבילה האמריקאית לממונה על ההגבלים העסקיים).
הם מדווחים באתר הראשי שכרטיסים נמכרו או שהשרת בעומס אבל מאפשרים לרכוש דרך האפליקציה הסלולרית במחיר גבוהה יותר. הם אומרים שהופעה סולד אאוט ודקה אחרי זה מעלים כרטיסים שלא באמת נמכרו למכירה באתר הp2p שלהם סטאב האב

ועוד...

הם גובים עמלות מכירה ברשת שחורגות מהכללים של ועדת המסחר הפדראלית. שער ההמרה שהם משתמשים בו לדולר קנדי פועל לרעת הקונים בניגוד להסכמי נפטא והם מגבילים את המכירה המוקדמת למועדוני מעריצים של האמנים בכמות או במחיר.
במקום להלחם בספסרות הם משעתקים אותה כדי לגרוף רווחים. מאז שהם השתלטו על השוק מכירת כרטיסים להופעות ואירועי ספורט עלו יותר מאשר ערכי הוצאות אחרים

הם נוראיים

ועדין, אחרי מספיק שנים בישראל אני יכולה להגיד שהלוואי ובארץ היו "חזירים" רק כמו טיקטמאסטר.
מחירי הכרטיסי בישראל כבר עברו מזמן את גבול המגוחכים ולא היגיוניים.

LeAnnDylan

Well-known member
ברוך שובך

אז הצלחת לשחזר את הסיסמה שלך בסוף או שפתחת משתמש חדש?

נחמד לראות אותך כאן שוב

נראה שהיית עסוק

גם אני שונאת להזין כרטיסים דרך טיקטמאסטר

לכן אני משתדלת להזמין דרך הפאןקלאבים שנאי מנויה עליהם. נכון שבחלקם הרכישה מתבצעת דרכם בלאו הכי אבל בחלק מהמקרים זה לא וזה נוח יותר וגם די משתלם.

למעלה