זה יתגשם??

זה יתגשם??

חלמתי חלום, על משהו שבמציאות אני ממש מפחדת שיקרה. (בחלום זה כמעט קרה). האם זה אומר שהמשהו הזה שאני מפחדת שיקרה, יקרה?? אם מישהו באמת מבין בזה אז אני אשמח מאוד לקבל תשובה כנה, תודה וביי ביי

ברוכה הבאה!

חלומך יכול בהחלט להיות אזהרה לעתיד לבוא, אך חסרים הרבה פרטים. נסי לשחזר את החלום ולהוסיף כמה שיותר פרטים: מיקום, דמויות, רגשות, צבעים ועוד. עד כמה שניתן. חשוב לדעת איך הרגשת בחלום, האם מה שהוצג לך בחלום היה דראמטי או קומי? ולמה זה רק כמעט קרה? חג שמח רואה בכוכבים.

לרואה בכוכבים!

היי! דבר ראשון- תודה על התגובה... דבר שני, הייתי רוצה לתת לך פרטים אבל אני לא יכולה כי אני לא ממש זוכרת, אני יודעת מה הדבר הזה שאני לא רוצה שיקרה, אבל אני לא רוצה להגיד...כי אני רשומה על השם שלי (מעיין) קשה לי להסביר לך למה זה ``כמעט קרה``. אבל כשהתעוררתי לא היה לי מצב-רוח טוב במיוחד. חג שמח גם לך, מעיין.

למעיין

מעיין שלום חלומות הם בדרך כלל רמזים למה שקורא מסביבינו או מה שאנחנו חושבים או רוצים שיקרה או במקרה שלך פוחדים שזה יקרה במציאות חלומות אף פעם לא מתגשמים (היינו רוצים שהם יתגשמו נכון ככה החיים שלנו היו בהרבה יותר קלים ובעלי שליטה) אבל זה לא הולך ככה את חלמת על דבר שאת פוחדת שיקרה בגלל שאת באמת באמת פוחדת שזה יקרה והמוח שלך ``משחק`` אם תרצי במחשבה הזאת בזמן שאת חולמת. את יכולה להרגע זה סך הכל מחשבה שמסתובבת בחדרים הפנמיים שלך ואני רוצה שתזכרי משהו ,,,את יכולה לגלות את הסוד שלך למי שרק את רוצה דגש על המילה רק , ורק למי שאת בוטחת בו , אף אחד לא יכול לקרוא את המחשבות שלך (אלה אם תתקלי בעבמים מהחלל החיצון) ולעולם אבל לעולם אל תפחדי מהמחשבות של עצמך כי זה חלק ממה שאת וחלק מהצורת חשיבה שלך ומהמהות שלך זהו ,,,פשוט וקל. מייק.

למייק!

היי מייק! דבר ראשון- תודה רבה על ההודעה היפה שלך, הרגעת אותי...דבר שני-מייק את/ה- בן או בת? דבר שלישי, רואה בכוכבים השאירה לי הודעה קצת שונה משלך, שבה היא אומרת, אם הבנתי נכון, שחלומות כן יכולים להתנבא במידה מסוימת. אז...שיהיה גם לך חג פסח שמח (ואפשר שגם כשר...) , ממעיין.

למעיין

חחחחחחחחחחחחחחח מעיין שלום לך,, קודם כל אני זה בחור,,, דבר שני חלומות יכולים להתגשם במידה ואם זו הדרך שבחרת בה כלומר: אם אדם חושב למשל להיות טייס בחיל האוויר למשל והוא משקיע בזה ביום ביום נותן את הנשמה וכשהוא הולך לישון בלילה וחולם על זה אז הפלא ופלא זאת הדרך שלא והיא כן תתגשם בסופו של דבר תלוי אם הבן אדם ממשיך בדרכו ``להגשמת חלומו`` , השתובה שנתתי לך מקודם הייתה אך ורק לגבי החלום הספציפי שלך שאותו רק את יכולה לבחור בין אם להגשים ובין אם לא הכוונה אם לספר למישהו ו/או התוצאות של אותו גילוי לגבייך זה אכן בשליטה שלך בכל אופן ,,,,,,אני לא אעמיק ברשותך כי אפשר לכתוב שני ספרים בנושא עם כל הכבוד לרואה בכוכבים אבל לכל אחד ואחד יש דעה שונה בנושא ויש בזה משהו חלומות יכולים להתנבא לפעמים ואני מאוד מקווה ששלך לא כי גם לי יש סוד עמוק ואני חולם על זה בלילה לפעמים אבל זה לא אומר שהוא הולך להתגשם כי פה אני המחליט בין אם זה יצא ממני או לא,,,,,, תודה על האיחול וחג שמח וכשר גם לך מעיין מייק

למעיין

חחחחחחחחחחחחחחח מעיין שלום לך,, קודם כל אני זה בחור,,, דבר שני חלומות יכולים להתגשם במידה ואם זו הדרך שבחרת בה כלומר: אם אדם חושב למשל להיות טייס בחיל האוויר למשל והוא משקיע בזה ביום ביום נותן את הנשמה וכשהוא הולך לישון בלילה וחולם על זה אז הפלא ופלא זאת הדרך שלו והיא כן תתגשם בסופו של דבר תלוי אם הבן אדם ממשיך בדרכו ``להגשמת חלומו`` , השתובה שנתתי לך מקודם הייתה אך ורק לגבי החלום הספציפי שלך שאותו רק את יכולה לבחור בין אם להגשים ובין אם לא הכוונה אם לספר למישהו ו/או התוצאות של אותו גילוי לגבייך זה אכן בשליטה שלך בכל אופן ,,,,,,אני לא אעמיק ברשותך כי אפשר לכתוב שני ספרים בנושא עם כל הכבוד לרואה בכוכבים אבל לכל אחד ואחד יש דעה שונה בנושא ויש בזה משהו חלומות יכולים להתנבא לפעמים ואני מאוד מקווה ששלך לא כי גם לי יש סוד עמוק ואני חולם על זה בלילה לפעמים אבל זה לא אומר שהוא הולך להתגשם כי פה אני המחליט בין אם זה יצא ממני או לא,,,,,, תודה על האיחול וחג שמח וכשר גם לך מעיין מייק

ברוך הבא!

היי מייק וברוך הבא! ראשית אני רואה שאתה מאוד פעיל בפורום ואני מברך אותך על כך, כמה שיותר פירושים רק יעשירו את כולנו ונוכל ללמוד יותר זה מזה. שנית, חלומות רבים מרמזים על העתיד לבוא ועל הבחירה הנתונה בידינו. יש חלומות המראים לנו אחד לאחד את העתיד וזה מניסיון. מחשבות יש להם הרבה כוח(``סוף מעשה במחשבה תחילה``...), ואם הן מסתובבות בחדרים הפנימים שלנו יש לזה סיבה עמוקה יותר מאשר ``משחק`` של המוח. ואכן אף אחד לא יכול לקרוא מחשבות, כדבריך, אבל להרגיש את המחשבות שלך אפשר גם אפשר, ורגש זה הוא בעצם הבסיס למילים שבראשנו. מסכים איתך בקשר לזה שלא צריך לפחד מהמחשבות שלנו בגלל שהן חלק ממהותנו. חג שמח וחלומות פז, רואה בכוכבים.

למעלה