זוגיות במשבר

דנה448

New member
זוגיות במשבר היי לכולם !
ברצוני לשתף אותכם בבעיה שלי ..
נשואה 25 שנה פלוס שלושה ילדים נשואה ולא תמיד באושר ... לאחרונה אפילו מרגישה כאילו אני בבור עמוק
ולא מצליחה לצאת ממנו ...
אז כך בתחילת חודש מרץ גילתי די במקרה שלבעלי היייתה ידידה מאוד מאוד קרובה מהעבודה ... היא גרושה !
מה זה אומר ידידה קרובה ,השקעה של שיחות מהשעות הראשונות של הבוקר ובכל הזדמנות אחרת פלוס שיחות בדרך חזרה הבייתה , דאגה ועזרה בעבודה וקידום בעבודה הכל בזכות בעלי .מתחילים את הבוקר ביחד בקפה צהריים לפעמים לבד לפעמים עם עוד אנשים ... כל זה במשך שנה .. כמובן שהייתה לי הרגשה שמשהו קורה, הרגשתי יותר בודדה במהלך השנה הזו ולא הצלחתי להבין למה אני מרגישה כך ובסוף זה התברר ...
מיניות ככל שידוע לי לא הייתה שם אולי הייתה משיכה אבל לא יצא לפועל ... טוען שהיא לא הטעם שלו..
( לא בטוחה )
בעבודה חלק מהאנשים ראו את הקשר שלהם כמשהו לכאורה רומנטי ... הם היו הרבה אחד אצל השני במשרד .. כך הבנתי ..
אחרי דין ודברים אימתתי אותו עם הדברים שאני יודעת והוא כמובן שטען שאין לו כלום והיא סתם ידידה והיא והוא מדברים הרבה על עבודה ...והוא צריך כוח בעבודה והם ביחד קבוצה ועוד ׳..
נגיד שחלק נכון ... אחרי זמן קצר התחילה הקורונה ..
בזמן הקרונה בעלי עבד מהבית במשך חודשיים הם לא דיברו מלבד דקותיים בכל פעם שהיה משהו דחוף שקשור לעבודה ... שזה לבד מעצבן - אין לך כלום ואתה לא מדבר איתה רגיל ...ממצב שמדברים בלי סוף לא לדבר בכלל..
עכשו שכבר חזרו לשיגרה ואני יודעת שהיא בעבודה איתו אני משתגעת ...וחברים אומרים לי שזה לא שווה ושאני אשתחרר מיזה ... ובמקום להשתחרר נהפכתי לפרנואידית , רכושנית , קנאית ... ובלשית וזה לא בלט אצלי בצורה הזו לפני המקרה .
עד כדי כך שאני אומרת לעצמי שאני הולכת משתגעת .. רוצה לדעת הכל מרגישה כל הזמן שיש תחושה של הסתרה ...
אני לא מצליחה להשתחרר מזה ונורא כועסת ופגועה ואיבדתי את האמון שעוד היה קצת ... ועקב זה נהפכתי לחשדנית מאוד מאוד ...עם רצון להיות בלשית עד כמה שניתן ..
חוץ מיזה עוד נושא מעיב עלי ,בעיה שמלווה אותי שנים מהיום שהכרנו וזה גם גורם לחוסר ביטחון ...
בעלי נוהג לצפות באתרי פורנו די הרבה ובכל הזדמנות .. דבר שמוריד מערכי דבר שגורם למחסור בסקס .
וזה דבר שמדיר שינה מעיני .. כמובן שאני לא מחסירה ולדעתי ניראת טוב .
כל הדברים האילו... ובנוסף הוא טיפוס שאוהב להקצין הרבה וגם לשקר שקרים קטנים בכל מיני מצבים ...
כאשר אני מגלה שהוא משקר זה מגעיל אותי..
כמובן שאצלנו התקשורת היא לקויה שלא לומר מחוקה ..
כמעט ולא יושנים ביחד גם בגלל הנחירות שלו שהם מפריעות וגם בגלל שיש ילד בבית שוסובל מפחדים שצריך לישון איתו לפעמים ...
כמובן שזה תירוץ שלו לישון איתו בחדר .. או שהוא יושן איתנו במיטה ...
כל זה מוביל אותי לבור , בור שחור , מרגישה שחיה בתוך כלוב כי לא חסר לי כלום פיזית אבל חסר לי בנפש ...
מנסה בכל הכוח לרדת ממנו לא לעשות פוקוס ולא לחשוב שהאושר בא ממנו ולא מצליחה ... רוצה את קירבתו ורוצה תקשורת בריאה ... ואין .
לא יודעת מה יכול לעזור לי לצאת מהמצב הזה ..
חבר שלו למקום העבודה שבעלי סיפר לו על המקרה אומר לי שעכשו אין לו כלום כלפי הבחורה ועכשו הוא רוצה להשקיע במשפחה ובי... אבל לא רואה משהו מיוחד מצידו שזה אכן נכון , חושבת בליבי שמה הבעיה לחרטט עוד שקר ולוהוריד אותו ממנו .
ואני לא רגועה לא מצליחה להשתחרר מהמחשבה שבעלי והידדיה באותו מקום עבודה .
אולי עכשו שהכל התפוצץ ויודעים במשרד שאני יודעת הוא לא יעשה שטויות ולא יגרר למה שהיה לפני הפיצוץ - אבל איך להורד מהאובססיה ואיך להתגבר על השקרים שלו אני כבר לא יודעת מה אמת מה שקר ... זה יכןל להיות שקר על כל דבר ...אפילו דברים שלא קשורים אלי אישית ..
לסיכום אני התחרפנתי
ואשמח לעצות לפני שאקבל התקף לב..

מריוס זכריה

Member
מנהל
אכן זוגיות במשבר
זוגיות זו מערכת יחסים בין שניים.
בפוסט שלך יש הרבה ביקורת כלפיו. זה לגיטימי. אבל אין שום ביקורת עצמית.
השאלה שלי אליך היא האם את מוכנה גם להסתכל על מה החלק שלך במשבר הזוגי?
אם כן, אפשר להתחיל לדבר.

דנה448

New member
ברור שאני הייתי שמחה לדעת מה החלק שלי אני מרגישה קורבן בתוך המערכת יחסים וזו הרגשה שמורידה אותי אני מרגישה שאני מנסה בכל כוחי שיהיה טוב.
אני לפעמים חופרת מבקשת תשובות לשאלות שכואבות לי אבל לא מצליחה למצוא אותם בצד השני... ברגע שהוא מרגיש שהוא נידחק לפינה הוא מתחיל לצעוק או ממציא שקר וכך מרחיק אותי ..
אני באמת לא מצליחה להבין איפה אני טועה...איפה טעיתי בכך שהוא מפתח קשר עם חברה לעבודה ..למה? הכאב הוא כל כך חזק וכל כך קשה לי לעכל את זה בגלל שאני מרגישה שאני שמה את כל הלב והנשמה בתוך מערכת היחסים שלנו ...
ובסוף הוא מתעסק עם מישהי אחרת לא משנה אם היה אינטימיות או לא מבחינתי זו בגידה . בגידה באמון ובגידה בכך שאף פעם לא שמעתי שיחה שלהם . אפילו עכשו שאני כותבת על זה אני מתעצבנת ...
אשמח להכוונה הכי הייתי רוצה להתקדם ולהמשיך הלאה ...

דנה448

New member
הדבר שהכי חסר לי בתוך המערכת יחסים זה תקשורת בריאה ונכונה ...
לא יודעת איך אפשר להשיג אותה לא יודעת מה צריך עוד לעשות אני מרגישה שאני בחורה די זורמת וקלילה אבל כאשר אני נפיגעת לוקח לי הרבה זמן להשתחרר מיזה כמו עכשו וכמו בצפיה בפורנו ...שזה גם מרגיש לי סוג של בגידה ..
הלב מתכווץ לי מרוב כאב!

alongrin

New member
בואי נבהיר...
לבעלך מותר שיהיו ידידות בדיוק כמו שלך מותר שיהיו ידידים.
אני מניח שיש לך גם לא מעט כאלה.. "הוא רק חבר מהתיכון" "הוא רק חבר מהעבודה" הוא רק...
ואני מניח שגם איתם יש לך כל מיני שיחות לעומק ולרוחב.
הקטע שלא בסדר הוא ההסתרה, אבל אני מאמין שבעלך עושה את זה כדי שלא תאכלי לו את הראש.
הוא צריך להגיד לך ישר ובפנים שמותר לו שיהיו לו ידידות ולנהל את הקשר בצורה הכי שקופה מולך.

לגבי הצפיה שלו בפורנו.. אני מבין את התיסכול שלך אבל זו זכותו לגמרי.
זה סה"כ סוג של בידור. את אוהבת לצפות בדרמות רומנטיות הוא בפורנו...

לכל אחד מאיתנו יש חופש מחשבה וחופש לפנטז,
כל עוד זה לא גולש למעשים - אין שום פסול.

A לוןA

New member
אשריי! קורבן אני!
אין אחריות
אין דרך לשנות
פוגעים בי עושים לי ונגרם לי עוול ואכלו לי ושתו לי ובכלל היה ערפל בקיטבג.
ואני?
קורבן תמים שרק מנסה שהכל יהיה בסדר ואף אחד לא משתף איתי פעולה ועוד להיפך!! ובגידה!! ופורנו!!
&nbsp
אשריי, קורבן אני!!

אהלן דנה, תנחומי

הזוגיות שלך מתה, ואת האמת הזו את כבר יודעת. יש לכם ילד, ובשבילו גוררים את הגופה מחדר לחדר. אני לא חושבת שזה חשוב מי אשם ולמה. את האמת הזו יהיה כנראה קשה לשנות. ליצמן אמנם הבטיח משיח באפריל, אבל ראית מה קרה עם זה. לא משיח ולא בטיח.
נראה לי שכל עוד הוא פתר לעצמו את המצוקות הפיזיות ואונן על פורנו, יכולת לחיות עם זה עוד איכשהו, כי הן לא 'אמיתיות', לא בשר ודם מושגות בכל אופן. אבל ברגע שהוא התחיל לייצא את חיי הרגש שלו החוצה, גם בלי הסקס, פשוט לקבל חום אנושי בסיסי מבת אנוש אחרת, כאן כבר את מתחילה להריח עם הקרביים את הנטישה האפשרית, את חוסר המוכנות הזו שלו להיחנק עד סוף הדורות, ולהמשיך לחיות עם גופת זוגיות סרוחה בבית, ולכן את משתגעת. ברור לך שהוא רוצה וכמה לאהבה, ומישהי שלא תשפוט אלא תעוף עליו, לששיקום שכונות אחרי בצורת, וכמה שלא תשקיעי בעצמך, ולא תיראי ולא תמרקי את הפנלים ותשקיעי בכל מיני פעולות פריפריאליות של ניהול חיי המשפחה לא יוכל לבטל את הצורך שלו בחברה שכנראה אין לו.
החלק החיובי של הקשר הזה, במידה והוא לא כזה אמיץ לנטוש, ואת נורא מעוניינת שימשיך לישון בחדר אחר, העיקר שלא יעזוב את הבית, זה שהיא תמלא אצלו את החסך החברתי הרגשי, ואת לא תצטרכי לדאוג גם לאספקט הזה בכל הקשור לניהול הבית. היא תשקה את העציץ שלך. ואת תהני מכל מה שהמסגרת הזו מעניקה לך. זו העסקה.
אם תנסי לקחת לו את מסכת החמצן הזו בכוח, כנראה תקבלי תגובה הפוכה.
למה זה טוב לך? את הרי לא רוצה להיות קורבן הרבה יותר גדול, הלא כן?

alongrin

New member
תשמעי...
מזל שאשה כתבה את התגובה הזו ולא גבר.
אחרת היו קמות פה 10 נשים ומאשימות אותו בשובינזם ומיזוגניה...

נראה שלא בא לו עליך יותר מדי
אם הוא מעדיף פורנו עליך, זה אומר שכנראה משהו בך לא מושך אותו מספיק.
או שאת כבדה או שאת לא מושכת או שמשהו שם חסר לו.
אז הוא מוצא פורקן מהיר בפורנו בלי כל הדברים הכבדים שלך (וזאת זכותו כמובן)
&nbsp
גם לדבר איתך כבר אין לו כוח, אז הוא מעדיף עם משהי קלילה שלא עושה לו סרטים.
&nbsp
את צריכה שינוי כיוון, אולי פחות לנגס לו, אולי לשחרר

Gu987

Well-known member
תשמעי את נשואה 25 שנה. כלומר לא ילדה.
אז למה עת נשמעת תמימה כמו ילדה?
את מספרת שהאישה גרושה!!! כאילו שזה הופך אותה לנערת ליווי.
אנשים חיים את חייהם גם אם המ נשואים. יש בהחלט מצב שהוא מה שיש מהצד, ולא תמיד חכם להתעמת איתו על זה.

תחליטי מה הכיוון שאת רוצה לקחת, אבל רק בתכנון מראש ומחשבה תחילה. לא לבצע מעשים מהבטן.
לדבר איתו, לאפשר לו, לקחת לך מאהב. יש לך מגוון אפשרויות.

למעלה