זיכרון סמוי שעלה

• פותח הנושא mg
  • פורסם בתאריך

dixie chick

New member
הם אמרו את זה בעצם

זה ציטוטים שלהם מ"איך התחילה הסדרה" והרעיון של רשיון נהיגה זה שתמונה זה דבר כ"כ פשוט כאן ויש בכל כרטיס אלקטרוני באשר הוא והם מסתובבים חופשי בלי שום תעודה ושום תמונה וזה נכון שהם הפתיעו את עצמם, סוף עונה 3 נראה שונה לגמרה מהפרקים הראשונים של עונה 1...

mg

New member
בזה את צודקת

תראי, אם זה מה שהם אמרו זה מה שהם אמרו. אבל יכול להיות שהם סתם ניסו להפחית בערך של היצירה שלהם כדי שלא ליצור צפיות מוגזמות, או שהם סתם ענו בקטע של פאן. מה שכן, חוץ מהפיילוט, באמת חבל שהם נגררו עד פרק 7 כדי לחמן את האווירה. הרבה, הרבה אנשים לא שורדים את ההתחלה וזה פוגע בפארסקייפ אנושות. ותודה על ההסבר של הרישיון.

sprqy

New member
טוב נו

זה מוטיף חוזר בכל הסדרות הקיימות בערך. את חייבת להודות שהיו נמנעים מאיתנו פרקים ענקיים ומדהימים אם באמת תמונה של קרייטון הייתה מפורסמת אצל הפיסקיפרים. זה פשוט הכרחי על מנת לבנות קו עלילה שיעניין את הצופים וימשוך אחריו קווי עלילה חדשים.

mg

New member
לא הבנת אותי נכון

אולי בגלל שבמקום לתת דוגמאות לחורים גדולים נתתי לחורים קטנים
אני האחרון שאומר שהם היו עצלנים - אני אומר את ההיפך לאורך כל הדרך - אני גם חושב שהם ניסו לעשות את הטוב ביותר במגבלות הקיימות - לא ידעו אם יחדשו להם עונות בכלל וירשו להמשיך קווי עלילה וכו', ניסו דברים שעוד לא ניראו על המסך מעולם בטח לא בסדרת מד"ב או לפניהם

mg

New member
תודה לשניכם

עכשיו אני רגוע שהזיכרון עוד לא הלך לגמרי קאפוט

dixie chick

New member
דרך אגב אחת הסיבות העיקריות לדעתי

של ירידת הרייטינג וסיום הסדרה בטרם עת בעונה 4 זה כי היא התחילה כ"כ רע... אחרי עונה 3 מצויינת, באמת עונה מופלאה ומדהימה, לא היתה סיבה שהסדרה תפול ככה והיא נפלה תחילת עונה 4 משעממת (אין ארין למשל), בחלקה מגעילה (פרק הגועל), ברובה מיותרת (כל הפרקים ב"חלל המיוסר"), יש את העליה המדהימה עם הפרקים הנפלאים על כדה"א, ו... שוב ירידה כמעט לקראת סוף העונה כשחוטפים את ארין. לא היתה שום סיבה שסדרה טובה כ"כ תדרדר כ"כ המעריצים של פארסקייפ הם כמו המעריצים של כל סדרת מד"ב אחרת, כולם פנאטיים, כולם אקסטרא אוהבים, כולם משוגעים עם תעודות, עם כמה הבדלים- יש סדרות שהמעריצים שלהם שרדו והפורומים שלהם פעילים גם אחרי מות הסדרה (באפי), יש סדרות שלא...

sprqy

New member
הייתה סיבה

שסדרה טובה כ"כ תדרדר כ"כ (למרות שאני לא חושב שהיא התדרדרה ממש) ערוץ SCIFI רצה להעלות את כות הצופים ולמשוך צופים חדשים לקראת עונה 4 ולכן כל המהלך של תחילת עונה 4 נבע מזה. הדמויות הצטרפו בהדרגה מפרק לפרק והסיפור נבנה באיטיות בניגוד לעונות קודמות - מה שגרם להפך הגמור- ירידה ברייטינג והשאר ידוע... את משווה פורומים בארץ? מי ראה פארסקייפ בארץ? רק לאחרונה שידרו משהו וגם זה בקושי ואחרי שנים שהסדרה ירדה. זה שהפורום שלנו קיים עדיין זה נס יחסית לכמות האנשים שישבו וראו 4 עונות + מיני סדרה בארץ.

dixie chick

New member
אני כן משווה כי

בימיה הטובים של הסדרה (כששידרו אותה) היו פה בפורום פי 4 יותר אנשים ועכשו כשהסדרה נגמרה הם הלכו כולם לעומת באפי שגם כן נגמרה ואותם אנשים נשארו בפורום שתיהן סדרות מתות, אחת משגשגת אחת עומדת לפני סגירה, למה?

mg

New member
הסברים אפשריים למה פורום

באפי יותר פעיל בארץ מפורום פארסקייפ : באפי למרות הפנטזיה מדברת כמעט לכל האוכלוסיה - לפארסקייפ יש אנשים שבכלל לא יתנו סיכוי כי היא מד"ב, ולא יעניין אותם שהיא לא אופיינית לז'אנר גם ככה. מה שאומר שלבאפי מהתחלה היו יותר מעריצים אז יותר משתתפים (לא הייתי כאן ב"ימים הטובים של הפורום" הזה - לא יודע מה הלך כאן). ואל תתנו כדוגמא את פורום סטארגייט-סטארגייט עדיין משודרת, ויש גם פארגייטרים שמבקרים וכותבים שם. לבאפי הייתה סידרה בת - אנג'ל. שתי סדרות שוב מרחיב את בסיס המעריצים ואת המשתתפים בפורום. אה, והיה גם סרניטי. עוד מעריצים. אני מסכים עם ספארקי. ובאפי שודרה בהרבה יותר ערוצים והרבה יותר פעמים מפארסקייפ - כך שיותר אנשים יכלו לצפות בה. ואחרון - אולי הח'ברה של באפי קצת יותר "גיקי" מחשב מהח'ברה של פארסקייפ (צוחק. באפי סדרה מעולה שגם אהבתי והמעריצים שלה סופר מדהימים!) או שהם התחברו גם מחוץ לפורום ובגלל זה הפורום שלהם ממשיך לבעוט כל הזמן. בפורום הזה לא נראה לי שנבנו קשרים אישיים "מעבר", אולי בגלל שכולם מפוזרים בארץ או סתם עסוקים. אני יודע שאני פשוט עצלן לא סוציאלי ואין לי כוח לכל ה"בונד" שחיוני להחזיק פורום. לא סתם הדמות הנערצת עלי היא רייג'ל

sprqy

New member
מסכים ומחזק את דבריך../images/Emo13.gif

לכל סדרה יש בקרב קהל הצופים שלה אחוז מסויים שפונה לפורומים של הסדרה וככל שישנם יותר צופים כך יגיעו יותר אנשים לפורום. זה שהיו כאן המון אנשים שהיא שודרה זה טבעי אבל בשל העובדה שלא ראתה מספיק שעות מסך בארץ אחוז הקבועים בפורום ירד. "אני יודע שאני פשוט עצלן לא סוציאלי ואין לי כוח לכל ה"בונד" שחיוני להחזיק פורום. לא סתם הדמות הנערצת עלי היא רייג'ל" אני כנ"ל
אבל אני משתדל... אה ועוד משהו, רמת הפריסה העולמית של באפי המכובדת (ויש כבוד, ג'וס ווידון מלך) לא מתקרבת לפריסה של פארסקייפ...

mg

New member
תודה

כיף לצדוק
וואלה, על הפריסה העולמית באמת לא חשבתי. גם זאת נקודה של מספר צופים! ועוד משהו - אני חושב שבארץ יש פעילויות חיצוניות לפורום של באפי - כמו מסיבאפי, ההצגה שעלתה על פרק המחזמר ועוד. ברור שככה הם הגיעו לעוד צופים ושכמה מהם גם יגיעו לפורום. ספאקי, בקצב הזה לא נהיה ראויים לרשת את רייג'ל

dixie chick

New member
אז רגע, שניכם מארגנים מחזמר פארסקיי

פ? איזה יופי! אני בעד לפי הפרק REVENGING ANGEL מתי האודישנים?

mg

New member
חחח ../images/Emo6.gif

על לינק במחשב אין לי כוח ללחוץ, אז לעשות מחזמר?
חוץ מזה, לא כדאי לך לשמוע איך אני שר - זה קטע של חברה שלי (המממ... אולי היא יכולה לשחק את ארין
). מה שכן, אחלה בחירת פרק למחזמר

sprqy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כל עוד מארגנים לי איזו מקלחת על הבמה אני יזמר מהבוקר עד הערב
נראה לי נפלת על זוג העצלנים מספר אחת בקהילות תפוז.

mg

New member
חחח

כמה שזה נכון - עצלנות אין - אובססיביות אאוט!

mg

New member
באמת קטע מוזר

אבל נראה לי שהסבירו את זה בפרק, שהבסיס הזה היה כל כך נידח וסודי שלא טרחו לצייד אותו במיגון. מצד שני, זה באמת מסביר רק את היעדר המיגון בדרך למטה, לא את הנעילות שצצו בדרך למעלה
. ספארקי-המכשיר של סטארק לא היה אמור לעבוד רק על הדלת של התא שלו? למרות שאין בזה היגיון.

eve6

New member
למזלי (לפחות במקרה הזה)

אני ממש - אבל ממש גרועה בניטפוקים...גם כשראיתי אקספיילז, שהיו בה חורים ענקיים בעלילה, כמעט אף פעם לא היה מצב שהייתי עולה עליהם. הדברים שבד"כ מפריעים לי ומעצבנים אותי זה כשהדמויות לא נאמנות לעצמן (כשקשה לי להתחבר לסיפור מבחינת הדמויות). או למשל רגעים בהם אחד השחקנים לא ממש מצטיין מבחינת יכולות המשחק שלו (ואני לא אזכיר שמות בשתי הסדרות שהזכרתי...אבל דעתי בעניין ידועה
) או כמובן דיאלוגים דביליים..אבל בפארסקייפ לא היו הרבה כאלה. במיוחד לנוכח העובדה שההומור כמעט תמיד מציל את המצב.

aerynsun

New member
אני כמוך

יותר מתחברת לדמויות מאשר לחורים טכנים בעלילה. ומסכימה עם האמממ....בלי להזכיר שמות

למעלה